Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 3:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-13 17:17 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
zhanras - vis vien koks, jei reikia mano nuomones, tai ash balsuoju uzh sf, nors jokiu nusistatymu neturiu. Nemegstu skaityti/rashyti apie visokio plauko narkomanus, degradus, handicapped persons ir pan.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-13 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
jei kas nores pazaist ar pabandyt parasyt ka nors as prisijungciau. :)

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-13 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
As uz fantasy, taciau ir pries sf nieko neturiu, tik kad nebutu per daug ten visokiu tehnokratiniu pseaudomoksliskumu a-la St.Lemas. Visai tiktu shyza - mistika, horroras, taciau tiktu ir romantika...

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-16 7:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Mes laikemes dvieju taisykliu:
1. minimaliai reikia parsayti 4 sakinius (kad judetu viskas is vietos)
2.negalima paneigti to, ka rase kitas.

Ar ju laikysimes priklauso nuo kitu zaideju nuomones

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-16 7:39 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
As irgi uz fantasy, bet esminio skirtumo nera.

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-16 16:27 
nadyras wrote:
Del zanro reikia pasitarti.
Pirma grupe: fantasy ar sf. Kokios isankstines pastabos apie tai, kas patinka/ne?
beje, as galesiu pradeti rasyti nuo kokios 26, arba truputi stabdysiu. bet, tikiuosi nieko blogo.

As irgi kol kas stabdau: daba esu kaime, atostogauju. Lievas priejimas prie intero. Nadyras, siulau rasyt fantasy. Jei mane prikabini siulau del siuzeto susirasinet emailu. Lengviausia butu rasyt "Quest" tipo istorija. Ar tai butu kokio magic itemo paieskos, ar asmens. Turiu ideja: kiekvienas is rasanciuju pagimdo po 1 ar 2 herojus, kurie susitinka tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje ir jau kartu tesia tai, ka pradejo atskirai. Jei priimat mano siuloma varianta - tai istorija galima pradet rasyt apie susigalvotu heroju esama situacija (tai butu pirmi tarpusavy nesusije skyriai), veliau, (kai baigsis vasara :) ) visus herojus suvedam i kruva ir jie baldielina kartu. Is tokios startines pozicijos pradejus rasyma kiltu maziausia problemu tik reikia issiaiskint stiliu ir bendra magisko pasaulio sandara. Galim rinktis dark fantasy, forgotten realms tipo fantasy (drowus, svirfneblius ir kitus pakeisdami savo sugalvotais vardais), kitu variantu nevardinsiu, nes man sie butu artimiausi. So, what da ya think?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-16 20:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 19:46
Posts: 190
Location: Vilnius
Jei taip ranka ant shirdies uzhdejus, Enchanter, tai kazhkoks pbem gaunas, ar ad&d sesijos atpasakojimas:)

Dar ishkilo svarbesnis klausimas - pagal ka mus suskirste i grupeles? Pagal tai, kas kada parashe norintis rashyti?:) Nes jauchiu, kad pvz. su Enchanter, kuris bent jau parashe shi ta konkretaus apie savas idejas, man bus sunku susiderinti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-19 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Realiai beveik neskirsciau - buvo 7 norintys, 3 pirmi - i pirma grupe, LoB prisipazino, kad jo skilai prastui, tai iskyriau atskirai, ir liko 3 :) paprasta aritmetika.
Skirstykites patys

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-20 16:04 
Cathy wrote:
Jei taip ranka ant shirdies uzhdejus, Enchanter, tai kazhkoks pbem gaunas, ar ad&d sesijos atpasakojimas:)

Dar ishkilo svarbesnis klausimas - pagal ka mus suskirste i grupeles? Pagal tai, kas kada parashe norintis rashyti?:) Nes jauchiu, kad pvz. su Enchanter, kuris bent jau parashe shi ta konkretaus apie savas idejas, man bus sunku susiderinti.
Hmmm.... jei mano issakytos mintys ne prie sirdies, tai dedam kryziu ant visko ir baigta. Istorija turi rasyt bendraminciai :) Cathy, papasakok kaip tu isivaizduoji tai, apie ka turetume rasyti. High fantasy?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-20 17:12 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
o jus paprasykit ko nors pasalinio, kad is lempos sugalvotu temas;]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited