Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:44

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-03 23:02 
nuostabu zinokit... :ploti: akys ant kaktos issoko... :shock: tikrai labai grazu ir miela. deja, as rasau tik eilerascius... :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-04 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-02 17:08
Posts: 67
Location: Vilnius, Anyksciai
Nuz kazkaips per daug pykcio jauciu paciam kurinyje, ir ne tu angeliuku o pacios autores... Kazkaip isreiskiamas visuotinis pyktis ant teroristu (cecenu??? prie ko cia cecenai ir teroristai? jei zmones uz laisve kovoja taij jau teroristai???)... Nelabai patiko

_________________
Padėkite mano miestui:

Atkelkite naują gyventoją:
http://jexteria.myminicity.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-04 16:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Jei zmones sprogdina kavines, tai kaip jau ir teroristai ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-04 21:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Visai neblogas apsakymas, kai kuriuose vietose per daug nusibuitinta, truksta meniskumo, bet tai bendra ispudzhi nelabai gadina.

Offtopic:
Jexter wrote:
Kazkaip isreiskiamas visuotinis pyktis ant teroristu (cecenu??? prie ko cia cecenai ir teroristai? jei zmones uz laisve kovoja taij jau teroristai???)... Nelabai patiko
Na neteigchiau ash taip tvirtai kad vien uzh laisve jie ten visi kovoja. Shitu reikalu daug nesidomiu, tad reishkiu tik very humble opinion - per Chechenijos teritorija eina naftos vamzdukas, tai ir norisi labai prie kraniuko ir kai kuriem chechenam prieiti, tai ir kovoja, o pretekstas - laisves troskimas. Nemanau, kad labai didelis skirtumas kokiam aviu ganytojui kalnuose ar jis Rusijos ar Chechenijos teritorijoj randasi. Avim ko gero irgi. Jei kas labiau domisi ir zhino kad taip nera, praneshkit, pakeisiu savo nuomone.

<<<Tik kitoj temoj. o pageidautina ir kitam forume. Politikai cia visgi kaip ir ne vieta ;] bonis>>>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 0:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-02 17:08
Posts: 67
Location: Vilnius, Anyksciai
nus gerai politika cia bereikalo ikisau kita kart apie tai mudziau padiskutuosim :] Bet apsakymas mano nuomone vistiek pilnas pykcio... nemanau kad tai pliusas apsakymui...

_________________
Padėkite mano miestui:

Atkelkite naują gyventoją:
http://jexteria.myminicity.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 2:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Ir kodel gi tu taip nemanai? Kuryboje visai naturalu ishlieti pykti :) Bent jau muzikoje...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 12:38 
Jei gyvenimas pilnas pykcio, tai ir apsakymas ji vaizduojantis greiciausiai bus toks. Cia ne autoriaus kalte. Jei kas kaltas, tai tie kas gyvenima padare toki.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 12:54 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Kazkas autoriaus gyvenima padare kupina pykcio? Niu gal... O tai, kad visas gyvenimas per se pilnas pykcio - nesamone.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 16:01 
Offline

Joined: 2004-03-04 15:55
Posts: 31
Apsakymas skaitomas lengvai ir pakankamai smagiai - tai pliusas.
Stilius (ar braizas, ar rasymo maniera, ar dar velniai zino kas) siek tiek netolygus; man rodos, kad pakaruoliskas (liuks!) humoras trupuciuka nesiderina su lyriskais momentais - tai minusas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-05 20:35 
To shizzar: del "pilnas pykcio" cia as siek tiek perdejau. Bet egzistuoja dalis gyvenimo, kur pyktis tiesiog liejasi per krastus. Aisku yra ir dalis gyvenimo kur viskas grazu ir ramu. Manau autore pagrindinai vaizdavo pirmaja gyvenimo dali, parodydama, kaip ji gali suzeisti ir sudarkyti antraja. Ar aplamai pasaulyje daugiau pykcio, ar gerumo galima gincytis iki nukritimo. Man istrigo vienos apklausos rezultatai: i klausima, kaip vertina pasauli, dauguma atsake, kad jis per daug ziaurus, agresyvus ir piktas, o i klausima, kaip vertina save - kad yra per daug svelnus, geri ir atlaidus. Keista, kaip gali buti per ziaurus pasaulis, kuriame gyvena dugiausia per svelnus zmones? Mano galva gyvenimas piktesnis, ziauresnis nei dauguma tikisi, bet dauguma nepasiruose ka nors daryti, kad tas gyvenimas butu geresnis, greiciau priesingai. Gal apie tai sis apsakymas?
Kad sis pasisakymas nebutu visiskas off topic pasakysiu, kad apsakyme as neizvelgiau nei pykcio, nei pakaruoklisko jumoro. IMHO ideja nebloga ir gerai panaudota, bet ne tai man paliko didziausia ispudi. As visa apsakyma skaiciau lyg stebeciau virstanti vezimeli su kudikiu ir nieko negaleciau padaryti, kaip tai buna kartais sapne. Kazkoks atsitiktinumas nuleme, kad angeliukas nezinojo, kad turi kazka saugoti, tas pats atsitiktinumas leme, kad moteris nezinojo, jog nescia, ir ruke, kad teroristas uzejo i ta kavine, kad angeliukas neatkersijo is kart, o pirmiau virto kudikiu... O juk galejo buti ir kitaip. Tereikejo kam nors zengtelti nors mazyti zingsneli kita kryptimi. Kodel niekas nezenge? Bet cia tik mano ispudis, gal net klaidingas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited