Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 20:29 
to Klia>> Na ruoshiausi parashyti ilga laishka, bet taip jau gavosi Pelesis ishsake beveik viska ka ash turejau galvoje.
Na ir shaunu. O cenzura forume kvepia neshvariais dalykais :evil:
<<<nesamone, as siandien prausiausi. O eilini nekonstruktyvu najiezda as ir vel istryniau. Nori izeidineti forumo lankytojus - prisiregistruok. shizzar>>>

O del rashymo "sh" "zh" stiliaus >> jis toks man labiau patinka, ash chia gi ne apsakyma rashau ir net nepretenduoju i tai. Tai tiesiog mano atvira nuomone (Tikiuosi shi karta neuzhcenzuruosit manes :wink: ).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Antanas ish Radvilishkio wrote:
to Klia>> O del rashymo "sh" "zh" stiliaus >> jis toks man labiau patinka, ash chia gi ne apsakyma rashau ir net nepretenduoju i tai. Tai tiesiog mano atvira nuomone (Tikiuosi shi karta neuzhcenzuruosit manes :wink: ).
as kaip tik NE APIE TAI ir rasiau, atrodo, pasakiau aiskiai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Man pasirode, kaip miela religine pasakele :)) Kaip tik anukeliams vakare pasakot ;)

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 20:46 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
[offtopic] 2 Antanas ish Radvilishkio:

nezinau kaip pas jus RadviliSHkyje, o pas mus fantastikoje.lt priimta pries atlaidziai patariant autoriams dar eiti pasimokyti, o tik paskui zaloti skaitytoja, bent jau uzsiregistruoti. Be to, tokio tipo kritika butu atleistina kritikui, kuris yra bent kazka parases, o ne tiesiog mokytojui, kuris moko penktokus teisingai lietuviSHkai raSHyti raSHinius. Kadangi postai talpinami neprisiregistravus, tai ir nera ko virkauti del savo pazeistu teisiu. Pora tokio tipo postu as isvis istryniau. [/offtopic]

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
prasau nepersistengti moderuojant ir leisti zmonems fleimint, as ketinu sia diskusija uzsiseivinti atminimui :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 21:20 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 nemezide: o as ketinu palaikyti kazka panasaus i tvarka sitam forume.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject: Oftopic2
PostPosted: 2004-09-02 21:23 
<<<moderated by shizzar: Visiskas offtopikas; jei norisi kritikuoti vietine tvarka, atidarinekit topica sakose "fantastika.lt", jei norite tai daryti konstruktyviai, arba "Blevyzgose", jei norit siaip pasikolioti. Sita gi saka yra skirta literaturai>>>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 21:41 
Tema is esmes patiko. Idomi ideja, idomus vingiai. Keleta su tuo susijusiu pastabu apie trukumus, kurias turejau, jau perskaiciau kituose komentaruose.

Ale va kas man uzkliuvo, tai vietom islendantis mokslinis stilius su visais "transitional signals" (nezinau kaip jie lietuviskai vadinas), kas, mano manymu, kurini gerokai nusausina ir nukreipia emocijas neteisinga linkme. Juk galima ir be to issiversti. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 22:00 
Nieko as cia protingo neprikomentuosiu, bet.. awesome ^_^ Nieko kito ish savo seses ir nesitikeciau. Ypach patiko kaip ji pasityciojo ish angelizmo, dangaus ir viso kitko.. ypatingai nekenciu krikscionybes (neklauskit kodel, tikintieji neisizheiskit..) Beelekiek prisizvengiau, chiuju ir mano klasiokai visi kuriem daviau perskaityt :D (By the way man 14)


Top
   
PostPosted: 2004-09-02 22:38 
Ziauriausiai luzhau ish shitu vietu:
Quote:
- Nukirsk jam galva [...] pasijusi geriau.
Quote:
- Jums – liepe (o mums ne, muahahah!)
Quote:
plakiau ora sparnais, kad net kekses plaukai pasisiause[ quote]
Quote:
[...] ji, kaip ir sakiau, nuo smugio is dalies uzstojo blondine. Dalimis, kitaip tariant.
To be blunt.. shitas Linos apsakymas ikvepe mane vel rashyt (rasiau anksciau, tik visoki bruda..). Tevams tikriausiai nepatiks del tu paciu priezasciu, del kuriu patiko man :) Ziauria ash sese turiu :D

vel Ash (Nemezides brolis).


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited