Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 14:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 187 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 619 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-03 20:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Ubagas tu Bungalo i nieko nesupranti :] Ir nenervink.
1. Kam rup, kad ten nefantastika?
2. Puikus veikejai
3. Viena idomesniu politiniu liniju, kurias teko suskaityt
4. Atmosfera, atmosfera...

Knyga, kuriai is principo nereikia veiksmo. Na beveik ;]


Winter is coming...

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-04 16:55 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Fleimeris-Flūderis wrote:
man asmeniskai nepatiko. pirma dali siaip ne taip, i meciau visa ta reikala.
Zhinau :) Mes apie tai jau kalbejom :twisted:
Atsakymas irgi bus lygiai tox pat - paskaityk 3-4 knygas. Po pirmos ash irgi buvau pradejes galvot, kad nieko ypatingo.
Quote:
aisku. kiba, reiks palaukt, kol isleis viska, ir susipirkt :lol:
Zhaviuosi tavo tavo valios stiprybe, olo :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 9:32 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Uukrul wrote:
Zhinau :) Mes apie tai jau kalbejom :twisted:
Atsakymas irgi bus lygiai tox pat - paskaityk 3-4 knygas. Po pirmos ash irgi buvau pradejes galvot, kad nieko ypatingo.
gali but. nepamenu :oops: :roll:
Quote:
Zhaviuosi tavo tavo valios stiprybe, olo :D
o chuli cia stiprybe? knygu pilna, skaityt vis tiek rasiu ka. o kai bus visa serija, iskart ana ir suvartosiu. bo baisiai nemegst, kai nusiperki knyga, po metu dvieju sulauki anosios tesinio, o tada ir pries tai skaitytas dalis reik vel is naujo skaityt, bo viska pamirses esi. tiek jau to. juo labiau, bus ir recenziju bei nuomoniu issamesniu :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
olo, Paklausyk mano patarimo, Song of ice and fire tikrai vertas demesio reikalas, man asmenishaki eddingsa ir feista perspjauna deshimteriopai, nes ir veikejiai yra daug racionaliau motyvuoti, ir nera uber bilenkiek debilishai visagalishku personazhu kuriems vistiek viskas gerai baigsis nezhiurint i tai kokie visagalaishkai kruti yra blogiukai. Kitas dalykas kad per keturias didzhiules knygas, nera nei blogiechiu neigeriechiu, beto rashytojas nepaliaujamai stebina siuzheto vingiais ir situacijos uzhsuktumu... taip galechiau shita knyga girti begalo bekrashto, beja kitas pasiulimas, jeigu turi galimybe nupirk ta knyga ash ish taves ja perpirksiu bus proga susitikt zaadno :)

O fantastikos ten irgi pakanka, ishpradzhiu yra lengvas prieskonis kurio po truputi atsiranda vis daugiau ir daugiau.

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 12:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
LOKI wrote:
... veikejai yra daug racionaliau motyvuoti ...
SPOILERIS

Vaiku metymas pro langus, sistru pardavinejimas, naminiu gyvunu daigojimas, vaiku gincu sprendimas skerdynem ir t.t. ir pan. yra racionalumo ir motyvacijos virsune.
:wink:

Kolkas negaliu tvirtint absoliuciai kas ir ka cia perspjauna. Kad is dalies, gal turbut tiketina, perspjauna A.Diuma "Karaliene Margo" tai sutiksiu. :lol:
Bet anei Edingsas, anei Feistas cia ne prie ko.
Heroic fantasy ir politinis detektyvas yra du skirtingi zanrai.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 14:40 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Nu vsio, susinervinau. Dasgfdsdg sdsdgsgfgvsd- gfsdafasd+gsd-agg4x-4 dsf65sdf-sd4cvsdf74asd-f-sd74gs 5adgf4a6sdg7s-*adg!!!

Fantastikos jam trūksta, ten ir toliau nebus nei elfų, nei dwarfų nei fireballų a nei 25 lvl Arhmage'u :evil: :evil: :evil:

Arghhhosdfamndj jnfsdplfpwemf dofjsdpofja;sdgfm :evil: :evil: :evil: :evil:

P.S. Šiaip tai keista, kaip gali šitaip skoniai skirtis, bet whatever :) Iki tavęs Bungalo, kiekvienas kabliavosi nerealiai. Gauna knygą - sekančią dieną jau kliedi Starkais, Lanisteriais ir Direwolfais :) O tu ubagas... Ech... :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
Bungalo wrote:
LOKI wrote:
... veikejai yra daug racionaliau motyvuoti ...
SPOILERIS

Vaiku metymas pro langus, sistru pardavinejimas, naminiu gyvunu daigojimas, vaiku gincu sprendimas skerdynem ir t.t. ir pan. yra racionalumo ir motyvacijos virsune.
:wink:

.
Sutinku ishbanishinti i kita pleina, arba nusitrenkti save zhaibu ir uzhsigriaut ant saves magishka bokshta, supratus kad amzhinai gyventi yra sunku, tai labai intriguoja ir itraukia beja parodo veikeju ishdirbtuma.

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
LOKI wrote:
Sutinku ishbanishinti i kita pleina, arba nusitrenkti save zhaibu ir uzhsigriaut ant saves magishka bokshta, supratus kad amzhinai gyventi yra sunku, tai labai intriguoja ir itraukia beja parodo veikeju ishdirbtuma.
Tu cia is kur tokius ciongus trauki :?

Karoce, nesinervinkit :wink: As tik sakau, kad kolkas man tas svaigulys neuzejo. Kai reikejo skaityt Juodaja Gvardija ir visi sake " jo jo! cia afigena" sakiau, ok ir skaiciau ir buvo zeba. Kai siule skaityt Edingsa ir Feista ir sake " Aina sikt! Cia nerealiai! Nu pamatysi, karoce", skaiciau ir tikrai buvo fainai ir nerealiai :wink:
Dabar va visi krenta kryziuma ant zemes ir rekia "Martin on fire! Song of George!"
Nu sakau, gerai. Davai skaitom.
So far so good, puse pirmos knygos. KOLKAS nieko tokio, del ko noreciau pult darytis tatuskiu su Lanisteriu, ar Taireliu herbais.
Skaitosi gerai, nesigincysiu. Bet...

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Tu atsargiai su tais "bet" Bungalo... Taip taip, pas mus žodžio laisvė, bet... :twisted:

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 18:03 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Skaitosi tikrai gerai. Fantastikos, faktas, minimaliai. Bet ne tame gi esmė. Štai ir G.G. Kay - romanai - praktiškai be fantastikos. O Martinas... perskaičiau dvi ar tris knygas (net nepamenu - tai irgi simptomatiška), bet nei smarkiai sužavėjo, nei smarkiai nuvylė. Tolimesnių, ko gero, neskaitysiu. Bo norint skaityt, reiktų iš naujo jau skaitytas perskaityt - o šito tai jau tikrai nebus :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 187 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 619 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited