Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 187 posts ]  Go to page « 115 16 17 18 19
Author Message
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-03-23 19:53 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
foundation viso ciklo neperskaičiau. kažkada, kai eridanas išleido vieną iš dalių, buvau susimedžiojęs dar veną ar dvi knygas. tuo metu pasirodė visai nieko. laiks nuo laiko vis pagalvoju, kad gal reiktų viską susirinkt, ir perskaityt.


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-03-24 0:18 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
fondo ciklas vertas skaitymo.

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-06-02 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Neseniai įsigijau planšetę, susiinstaliavau Kindle programėlę ir atradau, kad Amazon siūlo didžiulę šūsnį visokių nemokamų knygų, tame tarpe daug ir fantastikos. Tarp jų radau įvairios klasikos, kuri šiuo metu yra public domain (na, visokie Drakulos ir panašūs). Taip pat yra įvairiausių šiuolaikinių autorių knygų; kaip suprantu, jas autoriai deda norėdami pasireklamuoti ir paskleisti žinią apie save.

Tai va, pabūsiu toks labai naglas ir pigaus gėrio norintis ir paklausiu - gal kas yra užtikę tarp tų nemokamų Kindle knygų kokių perliukų, kuriuos rekomenduotumėte? Kalbant apie stilius, man patinka hard sci-fi (kuo labiau hard, tuo geriau), steampunk'as, epinė ir urban fentezi. Bet siūlykite ir kitus, jei ką žinote - gal rasiu kitų man patiksiančių stilių :)

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-06-02 23:38 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
nerekomenduosiu, bo dabar nieko į galva neateina. darbas yra blogis. aha.

ale bet chaliavnų irgi tuo pat metu legalių knygų galima dar ir čia pasidairyt (Baen books):

http://www.baenebooks.com/c-1-free-libr ... =151162810


military sf, fantasy, alternative history, ir pan. dažniausiai, apsakymų rinkinukai, seni romanai, ar ciklų pirmos dalys.

galima eiti ir per autorius, būna nurodyta, kur nemokama, kur pirkti reikia.


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-06-24 0:11 
Offline
User avatar

Joined: 2014-06-23 22:48
Posts: 8
Location: Kaunas
Gera diena visiems, ladies and gents.
Esu naujokas, todėl dovanokit už nesigaudymą "sistemoje". :) Nenorėjau pradėti naujos temos todėl, užduosiu klausimą šioje, nes ji kaip ir siejasi su mano "problema". Esu galima sakyti taip, fantastikos "noobas", nors ir ganėtinai daug skaitau, bet fantastinė literatūra pradėjo kabinti visai neseniai. Taigi be didesnių įžangų klasusiu, ką galėtumėte parekomenduoti "noobui" ( šioje skiltyje prirašyta tiek daug knygų, kad net akys apraibo, nežinau nuo ko pradėti:D). Iškart galiu pasakyt , kad literatūrą galit rekomenduoti ir anglų/rusų kalbomis. Žinia be Tolkieno viską ką radau perskaityt, lietuvių ir anglų kalba, dar esu perskaitęs visą G.R.R. Martino ciklą (ta prasme kiek dar parašęs ), Paveldėjimo seriją C. Paolinio, C.S. Lewis Narnijos kronikas, P. Rufusą, G. Cooko Gvardiją, Sapkovskio neseniai paskutinę baigiau Ežero valdovę, esu skaitęs ir HP bet kažkaip nekabino tai mečiau :), o iš sci-fi tai Užslinks naktis rinkinuką, D. Karpyshin Mass Efect seriją, B.Eversono Dead Space knygas, Klarko Odisėją, J. Campbell Who goes there, žodžiu tikrai nedaug, todėl norėjau pasiteirauti, ką iš tokių klasikų fantastų galėtumėt parekomenduoti, kad tsaknt tobulėti dvasiškai ir kūniškai :D. Šiaip planavau galbūt pradėt R.Jordano Wheel of time, tsaknt griebti jautį ( ir tikrai didelį jautį) už ragų, bet gal ką kito rasit, bo platus gyvatė tas ciklas :) dėkavoju


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-06-24 10:01 
Offline

Joined: 2013-08-13 22:35
Posts: 86
Location: Marijampolė
Iš sci-fi klasikos - Isaac Asimov.Visi fekomenduos fondo ciklą,bet aš jo taip ir neįkirtau,nors tikrai bandžiau.Iš šio žmogaus kūrybos pasiūlysiu "Amžinybės pabaigą" ir "Aš-robotas".Aišku,dar ir daugiau prisirankiot galima.
Toliau Philip K. Dick "Ubikas","Ar androidai sapnuoja elektrines avis?","The man in the high castle".Na ir dar nemažai jo yra,tik jau teks orginalo kalba ieškotis nes lietuviškai ne kažin kiek jo išleista.
Robert A. Heinlein. "Starship troopers"(yra ir lietuviškai),"Stranger in a strange land"(lietuviškai nėra) ir,žinoma, "Durys į vasarą"(viena mėgstamiausių mano knygų apskritai).
Tai pradžiai tiek. :)


Top
   
 Post subject: Re: Rekomendacijos
PostPosted: 2014-06-24 18:19 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
iš sci-fi klasikos Barry Longyear Enemy papers 3logija. (prasideda nuo Enemy mine).

man asmeniškai patiko David Brinn Uplift saga. pfafe buvo 3 (atrodo) sagos dalis "Išaukštinimo karas".


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 187 posts ]  Go to page « 115 16 17 18 19

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited