Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Eridano naujos knygos
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=13&t=2850
Page 1 of 63

Author:  Toxis [ 2006-07-10 13:29 ]
Post subject:  Eridano naujos knygos

kazhkaip keistai jauchiuosi, ka tik baiges (ish reikalo) "Ashmenis", paemiau diablo... hazhkaip keista ish might and magic pasaulio persikelt i diablo;)

Taigis, nuo pradzhiu:

Ashmenys - labai silpna knyga, ikvepta (imho) heroes'u ir visishkai nekokia, turbut viena ish nedaugelio knygu, kuria skaichiau, nes kazhkaip abydna numest, visgi pinigus mokejau... tiesa perskaichiau tik ish antro prisedimo (panashaus likimo laukia simako blogio irshtva.. pradejau, bet neperskaichiau.. gal reiks ir cook'o drakonas niekada nemiega.. kazhkaip sunkiai skaitesi, pasiimiau kazhka kita), charakteriai neispudingi, pilna neatsakytu klausimu ir neaishkumu, mintis, lyg ir buvo pradzhioj, bet paskui atrodo tiesiog noreta baigt ir prirashyta beleko... vienu zhodzhiu kazhkaip nusivyliau vasyljevu... senesnes knygos buvo daug geresnes:\

Ir ka gi, pasiimiau diablo (priesh kibdamas i raganiu ir paskutine sargyba)... ish pradzhiu skaitant ish veido nedingo ironishka shypsenele, ale kazkaip paskui visai uzhkabino, lengvas popsiukas karshtoms vasaros dienoms... istorija paprasta, veikejai irgi, bet kazhkur tolumoje jauchiasi istorijos mintis (tam reikia susikaupt=) ir esme... anyhow, diablo net rekomenduochiau, kaip super lengva skaitala zhaidusiems zhaidima (man pirmas diablo buvo dievishkas, antras nepaliko didelio ispudzhio, bet knygos veiksmas rutuliojasi kazhkur aplink antra diablo;)...

shiandien baigsiu ir lauzhysiu galva, ka gi jamt, pasigardzhiuot raganiu, ar ji pataupyt (ir patampyt nervus), o pradzhiai paimt paskutine sargyba..

paskui ruoshiuos imt wilsono filosofini akmeni (pats vilsonas kaip zhinia yra filosofas egzistencialistas, buvo artimas kamu draugas.. jo filosofiniai veikalai labai ir net labai idomiai skaitosi - pradzhiai pasiulychiau "access to inner worlds")

Author:  Karakurt [ 2006-07-10 23:33 ]
Post subject: 

vat apie Diablo knyga taibut ydomu suzinot is daugiau skaiciusiu, daugiau nuomoniu (paciam nakils tikrai rankos) kaip ten, ar mefinimas included, cow levelis rulit?
na kazkaip sunku tiket kad butu kas gero parasyta pagal geima kazkoky, norint tik susisluot papildoma kapeika.

Author:  sub-zero [ 2006-07-11 4:34 ]
Post subject: 

Karakurt wrote:
vat apie Diablo knyga taibut ydomu suzinot is daugiau skaiciusiu, daugiau nuomoniu (paciam nakils tikrai rankos) kaip ten, ar mefinimas included, cow levelis rulit?
na kazkaip sunku tiket kad butu kas gero parasyta pagal geima kazkoky, norint tik susisluot papildoma kapeika.
taip pat ydomu, ar aprashe botu galimybes, visus buildus, bugus, kaip dupinti.. ;) (offtopic :/)

Author:  Toxis [ 2006-07-11 14:27 ]
Post subject: 

:)

aš prastai orientuojousi antram diablo (kaip jau minėjau nelabai mane jis sužavėjo), bet kaip supratau, knygos veiksmas vyksta prieš antrą diablo... pati knyga yra galva aukščiau už mūnšajus, ale žemiau už stiprią fantasy...

sueina greitai ir nepretenzingai:)

Author:  Tomas25 [ 2006-07-13 14:43 ]
Post subject: 

siaip as ir ruosiuosi pirkit diablo ir paskutine sargyba. Kas skaitet pasakykit nuomone :)

Author:  Simas [ 2006-07-13 15:19 ]
Post subject: 

Vos vos nenusipirkau "Diablo", kažkaip užkliuvo akis už rinkodarinio prikolo "New York Times BESTSELERIS" :) Ar kažkas tai panašaus :) Pagalvojau, gal čia knyga kuri įkvėpė žaidimą, o po to persigandau, kad tik tai nebūtų knyga, kurią įkvėpė žaidimas :D

Bet jei jau geras lengvas skaitalas, tai reikės nusipirkti :)

Author:  Aivaras [ 2006-07-13 15:38 ]
Post subject: 

Chaaaaa, o aš vakar įsigijau.

Tik pora puslapių pavarčiau bet atmosfera jaučiasi. Maloniai užkliuvo knygos pradžioje juokas: ir šitas tombas išlootintas. Beveik kaip Tristrame. Atvarėme tik pora dienų pervėlai o visas Labirintas jau buvo išlootintas :)


P.S. Pakeiskite temos pavadinima vistiek čia tik apie Diablo kalba eis :)

Author:  Simas [ 2006-07-13 18:09 ]
Post subject: 

Aga, tą aš irgi pastebėjau pavartęs knygą - magas, vagis ir karys praėjo septynis labirinto lygius su menkais spastais ir eina toliau :D Ir toks stilius, kad prie kiekvieno kaimo po labirintą su spastais, monstrais ir babkais :D True... 8)

Author:  Aivaras [ 2006-07-17 9:21 ]
Post subject: 

Dabaigiau savaitgalį iki galo. Gal aš ir nedaug skaičiau įvairių fantasį tai nedaug pakomentuoti galiu. Pilnai dark fantasy anie vieno vienareikšmiškai teigiamo veikėjo. Aplankyta pora vietovių matytų žaidime ir sutikta pora veikėjų (2-tra dalis).

Nežinau ar kituose high magic istorijose irgi būna tokie kiekiai išprotėjusių. Kiek paskaičius beveik visi personažai yra "stark raving Mad". Gal būt išskyrus viena Ghouli (:)). Kartai pagalvoju jei jie visi tokie išprotėję tai geriau skyti kad tai norma ir nebesiparinti...

Bendrai paėmus puse velnio, nors ir jautėsi kažkuo nepilnas...

Author:  Bakoozhe [ 2006-07-25 19:39 ]
Post subject: 

Eridanas anonsuoja nauja Tolkieno mokini Fritz Leiber ir jo romana "Nevono magija". Romano pavadinimas eilini karta neatitinka orginalo, tad nelabai aisku kuri tai n-logijos dalis:
http://www.fantasticfiction.co.uk/l/fritz-leiber/

Page 1 of 63 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/