Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 15:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 9:10 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Totenkopf wrote:
Vertas demesio serialas (kiek zinau, 10 daliu) yra Gai Julij Orlovskij (nu, kokie tevai toki varda vaikui duot gali! :D) kurinys apir Ricard dlinnyje ruki - smagus, lengvas, nuotykinis, gal kiek istestas, bet nerealus humoras viska atperka
Ten pseudonimas :) J. Nikitinas bent jau ish pradzhiu, paskui galejo dar "negru" prisidet. Knygutes ish serijos paskaitai ir pamirshti apie ka.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 11:20 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
tarp mano megstamiausiu, bet, atrodo, dar neminetu:

F:
B. Hambley "Dragonbane"
T. Brooks "Magic Kingdom for sale" serija
pastaraja, panasu, kad imtasi ekranizuoti
http://movies.about.com/od/moviesinprod ... 021505.htm
atsizvelgiant i tai, kad rezisuos Van helsingo rezisierius... gero nieko galima nelaukt. nusimato eilinis komiksas.
feist'a ir eddings'us jau minejo Bungalo su Raimondu
R. Asprin "Thieve's World" antologija. (i pabaiga, silpneja gerokai)

SF
B. Longyear "Enemy Mine" trilogija. Must read.
D. Brin "Uplift Saga". lietuviskai Eridanas isleido tik Isaukstinimo kara is sios serijos. kaip visada. pradejo ir nebaige, arba isleido knyga is serijos vidurio.

del laiko trukumo irgi atminties spragu tiek. grizes perzvelgsiu lentynas, mazu, ka rasiu is cia dar neminetu.

tiesa, mano subjektyvi rekomendacija, kam laiko gaisti neverta: R. Salvatores slamstas ir M. Weis & T. Hickman rasliava. jei dragonlance saga dar pakenciama rasliava, kai tau 15 m., esi uzkietejes D&D fanas, ir nieko geriau neskaitei, tai visa kita - popieriaus gadinimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 2006-07-14 2:16
Posts: 251
Location: Kaunas
Dar prisiminiau - Chris Bunch "Paskutinis legionas" tetralogija man labai patiko, tik gaila, kad dar negaunu ketvirtos dalies :(
@Uukrul: dekui uz info - galejo ir paciam "dasusti", kad cia ne tikras vardas Embarassed
Kad knygutes tuoj pasimirsta, visiskai sutinku, bet kaip lengvas neipareigojantis skaitalas visai suejo


Last edited by Totenkopf on 2006-08-18 14:53, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 17:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Fleimeris-Flūderis wrote:
tarp mano megstamiausiu, bet, atrodo, dar neminetu:

F:
T. Brooks "Magic Kingdom for sale" serija
O, wow, kazkas kitas zino "Magic Kingdom for sale"! :) Viena geriausiu fantasy knygu/seriju. 9.5/10. Ir neziurekit i fakta, kad Brooksas parase "Sword of Shannara". :)
Quote:
pastaraja, panasu, kad imtasi ekranizuoti
http://movies.about.com/od/moviesinprod ... 021505.htm
atsizvelgiant i tai, kad rezisuos Van helsingo rezisierius... gero nieko galima nelaukt. nusimato eilinis komiksas.
Deja, deja. :(
Quote:
feist'a ir eddings'us jau minejo Bungalo su Raimondu
O kaip tau jie?
Quote:
R. Asprin "Thieve's World" antologija. (i pabaiga, silpneja gerokai)
Antologijos manes nepatraukia.
Quote:
SF
B. Longyear "Enemy Mine" trilogija. Must read.
Kazkada maciau filma ir jis nepatiko, bet dabar gal kitaip i ta ziureciau. Knygu neskaiciau, turiu "Infinity Hold" su Barrio autografu, bet dar neskaites. :(
Quote:
D. Brin "Uplift Saga". lietuviskai Eridanas isleido tik Isaukstinimo kara is sios serijos. kaip visada. pradejo ir nebaige, arba isleido knyga is serijos vidurio.
"Uplift war" man didelio ispudzio nepadare, galbut todel, kad nemegstu tokio stiliaus kai sokinejama nuo personazo prie personazo poziuriu. Na delfinai yra cute, bet daugiau...

Su delfinais ir atgal Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-26 13:14
Posts: 74
Location: Austin, Texas
Raimondas wrote:
Kurtz "Deryni" yra giriama, bet man ji nepatiko. Siaip jau ji patenka i viena mano nemegstama fantasy klase - fantasy su krikscioniska baznycia ir is to istekanciais dalykais. Deja, praktiskai visur tai susiveda i parodyma, koks baznycia yra blogis, nors kartu ir rodoma jog viduramziais - fantasy gi vyksta viduramziais, ane? - tai buvo kulturos ir ziniu saugykla ir pleteja. Bet kokiu atveju, pamacius eiline ala-krikscioniska baznycia daznai konfliktuojancia su magais ir pan. mane pradeda purtyti.
Beje, neseniai perskaiciau viena fantasy knyga, kur krikscioniska baznycia ne tik kad nekonfliktuoja su magais, bet juos palaiko, o vyskupai yra tarp galingiausiu magu. Taciau joje yra ir pasaulietisku magu -- tiek sutarianciu su baznycia, tiek ir konfliktuojanciu su ja. Deja, tos idejos knygoje nera giliai isvystytos, ir joje praktiskai nera nieko daugiau kaip nuotykiai ir banaloka meiles istorija.

Kalbu apie Lois Bujold "Sielu zieda". Labai lengvas skaitalas, bet toks jau lekstas... Gal as esu viena is kokiu astuoniu pasaulio zmoniu, kurie nera dideli Bujold fanai. :-) Be "Sielu ziedo" as dar skaiciau "Barrayar", kurio pagrindiniai veikejai yra Miles Vorkosigano tetis ir mama, ir kurioje pasakojama tragiska / herojiska Mileso atejimo i pasauli istorija. Nezinau, ar visa Mileso serija yra panasi i sita knyga, bet jei taip, tai nesuprantu, kodel visi ja taip zavisi. Man Bujold pasirode esanti gera pasakore, bet tos jos pasakos yra gana neoriginalios.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-18 22:40 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
"Sielų žiedą" bandžiau skaityti. Neištvėriau nė 50 psl.
Quote:
Nezinau, ar visa Mileso serija yra panasi i sita knyga, bet jei taip, tai nesuprantu, kodel visi ja taip zavisi.
Dėl pačios Bujold ir Barajaro ciklo - pasiskaityk tai, ką išleidęs yra Eridanas (The Warrior's Apprentice, The Vor Game, Ceteganda, Brothers in Arms). Tikrai gerai atrinkti - tiek siptrūs, tiek įdomūs - kūriniai (na, man pačiam gal Cetaganda nuobodesnė buvo). Bet kiti, kiek bandžiau skaityt angliškai ir rusiškai, pakankamai sunkiai suėjo.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-19 0:30 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Raimondas wrote:

O, wow, kazkas kitas zino "Magic Kingdom for sale"! :) Viena geriausiu fantasy knygu/seriju. 9.5/10. Ir neziurekit i fakta, kad Brooksas parase "Sword of Shannara". :)
Žinot tai žino, tik skoniai ne visada sutampa - max. 2 iš 10.
Nors iveikiau tik 2,5 knygos. Ir tai tuo metu, kai skaitymo badas buvo. 8)

P.S. Šanara - dar blogiau :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-19 9:48 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Raimondas wrote:

O, wow, kazkas kitas zino "Magic Kingdom for sale"! :) Viena geriausiu fantasy knygu/seriju. 9.5/10. Ir neziurekit i fakta, kad Brooksas parase "Sword of Shannara". :)
savotiska tokia serija. tiesa sakant, pirkdamas tikejausi visiskai ne to. pirma dalis skaitesi sunkiai, nors pradzia ir suintrigavo. i trecia dali eme patikti paprastumas ir lengvumas kuriniu. vis tik, turiu pripazint, kad labai jau nestandartinis ciklas.
Quote:

O kaip tau jie?
puikiai. eddings visiskas mainstream'as, bet turi kazka tokio, itraukiancio. lengvas, nuotaikingas pasiskaitymas. belgariada (skaiciau, tiesa, pakankamai nedaug) patiko elfu ir panasiu super puper geru irgi teigiamu rasiu nebuvimu. malonus poilsis nuo visu tu tolkienutu apsiseilejusiu ir gelyciu apsiuosciusiu tyros dusios elfu.

prisiminiau. D. Eddings "Redemption of Althalus". dar vienas linksmas, nuspejamas, paprastas, kaip 2x2 kurinukas, ale bet itraukia ir islaiko iki pabaigos.

feist'as yra gerai. rankose turejau tik riftwar ir serpentwar, ale abi serijos patiko. serpentwar labiau. tik prasideda letai :D
Quote:
Antologijos manes nepatraukia.
negaliu nesutikt. pats vat turiu beda: nelabai megstu apsakymus ir panasius trumpus kurinukus.
ale bet Thieve's world, bent jau pirmieji du rinkinukai, susivalge. o toliau... vienas kitas idomesnis epizodas, daugiau bile kas.
Quote:

Kazkada maciau filma ir jis nepatiko, bet dabar gal kitaip i ta ziureciau. Knygu neskaiciau, turiu "Infinity Hold" su Barrio autografu, bet dar neskaites. :(
del longyear'o. "Infinity hold" skaityt neteko.
"Enemy Mine". pirmoji dalis tokia... paprasta ir nuosirdi. du robinzonai, iveikinejantys rasinius/religinius/propagandinius nusistatymus ir prietarus. rasymo stilius lengvas ir neimantrus. sekancios dvi dalys jau visiskai kitokios. keisciausia, kad apdovanota buvo tik "Enemy Mine". nes, mano kukliu (ne)supratimu, antra ir trecia dalys yra kur kas stipresnes. ypac antra.
bet kuriuo atveju, bandymas spresti absurdiskus konfliktus, kurie laikosi vien ant kersto (jis nuzude mano mama, dabar as zudysiu visus jus. i poshlo govno po trubam is abieju pusiu). airiai, britai, zydai, arabai. istrigo, nors tu ka.

yra pas mane ir jojo "Circus World" serija. visiskai kitoks, nei Enemy Mine dalykas. silpnesnis, tiesa, bet susiskaite.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-19 9:56 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
prie rekomendaciju:

H. Turtledove pirmoji tetralogija is Videssos ciklo (The Misplaced Legion, An Emperor for the Legion, The Legion of Videssos, The Swords of the Legion).

tarp geriausiu pirkiniu per praejusius ir siuos metus.

deja, niekaip nepavyksta gauti kitu jojo kuriniu. nebutinai, is to paties ciklo. kiek teko skaityti atsiliepimu, vadinamas vienu geriausiu alternatyvios istorijos autoriu.

jei kas turi ka nors jojo, ka sutiktu uzu vienoki ar kitoki atlygi perleisti (jei ciklas, tai noretusi pilno), sustarsim kaip nors :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-19 10:00 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Elze wrote:

Kalbu apie Lois Bujold "Sielu zieda". Labai lengvas skaitalas, bet toks jau lekstas... Gal as esu viena is kokiu astuoniu pasaulio zmoniu, kurie nera dideli Bujold fanai. :-) Be "Sielu ziedo" as dar skaiciau "Barrayar", kurio pagrindiniai veikejai yra Miles Vorkosigano tetis ir mama, ir kurioje pasakojama tragiska / herojiska Mileso atejimo i pasauli istorija. Nezinau, ar visa Mileso serija yra panasi i sita knyga, bet jei taip, tai nesuprantu, kodel visi ja taip zavisi. Man Bujold pasirode esanti gera pasakore, bet tos jos pasakos yra gana neoriginalios.
tamsta geriau is Vokosigan'o ciklo perskaityk "Civic Campaign" (taip, atrodo, vadinasi). tada pakalbesim apie leksta, banalu irgi meiles romanus :P :lol:

nepaisant to, visgi, esmi prie zmoniu, kuriems sis ciklas patiku. atmetus keleta silpnesniu irgi maziau vykusiu kurinuku, dalykas daugiau, nei geras lengvam ir neipareigojanciam skaitymui.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited