Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 111 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-25 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
g1g3R wrote:
Mane gasdina PFAF16 - Stanislawo Lemo "Setauro Medžioklė" (tiksliau "Nenugalimasis", nes ta setauro medzioklė tai tik trumpas apsakymas knygos pradžioj.. :/ ) O reikalas tame kad bandžiau tris kartus perskaityti ir niekaip neįveikiau.. Gal todėl ir vadinasi "Nenugalimasis"? :/
Degsi pragare už tokią ereziją, oj degsi... :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-25 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-14 22:57
Posts: 54
Location: Kaunas
ghoul wrote:
Degsi pragare už tokią ereziją, oj degsi... :)
Na jei jau gresia pragaras, gal pamėginsiu ir ketvirtąkart.. :)

_________________
We are an impossibility in an impossible universe.
[Ray Bradbury]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-13 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
ghoul wrote:
Nuo savęs į sąrašą dedu P. Coelho. Skaičiau tik jo „Alchemiką“, bet to užteko, kad vien pagalvojus apie galimybę paimti į rankas bet kurią kitą jo knygą man prasidėtu ūmi alergija, isterijos bei vėmimo priepuoliai ir epileptiniai traukuliai.
Šleikščiai saldus „dvasinis“ bullshit, „amžinosios tiesos“, „gilios“ alegorijos... Viskas, nebegaliu toliau rašyti, apvėmiau klaviatūrą.
Perskaitau "Veronika ryžtasi mirti" ir "Prie Piedros upės - ten aš sėdėjau verkdama" - prisidedu prie Ghoul. Vemti netrauke, bet paliginimai ir morale jau ishkankinta seniausiai. Kas idomu - panoms patinka =)

Man asmenishkai jose nera nieko ipatingo - tiesiog "buk savimi" kitais zodziais.

Nemanau kad verta skaityti kitus (taip pat ir ishvardyntus) sio autorio kurinius.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-22 13:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Philip Jose Farmer - "Nuosavas Kosmosas"

Perskaiciau pirmus 35 puslapius vien del to, kad galutinai isitikinciau, kad cia tai apie ka manau: visiskas totalus shlamstas. Speju knygos apie Diablo [kuriu net neskaiciau ir neskaitysiu] yra 10 kartu geresnes negu sitas kliedesys. :)

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-22 14:57 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Adis wrote:
Quote:
Is sio saraso ypatingai nepatiko keliautojo kosmostopu vadovas po galaktika
Na va, o yra laikančių "gidą" viena labiausiai vertų Pasaulinės Fantastikos Aukso Fondo "nario" vardo ;)

Tai apie kokį dar "neskaitytinų autorių/knygų sąrašą, kad žmones galėtų sutaupyti laiko ir pinigų" galime kalbėti?
Tai va, bliam, kad man irgi labai patiko Vadovas.Tiek knyga, tiek filmas. O jei kieno ar tai smegenai per skysti, kad nesupranta sf, gal reikia tik romantinės-herojinės fantasy? O kitam atvirkščiai, apspjauna LOTR ir eina cyberpunko skaityt.
Man vienintelės knygos, kurias gailiuosi skaičius, yra P.Coelho „Alcemikas“ - fui, didaktinė pasakėčia dundukams, man rods, aš geriau nupezėčiau. Ir Stepheno Kingo vėlesniosios knygos, „Dvikova“ buvo paskutinė, kurią dar sukramčiau. O paskui toks žodinis viduriavimas, kad paskęsti galima.

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-22 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Nakvishelle wrote:
O jei kieno ar tai smegenai per skysti, kad nesupranta sf, gal reikia tik romantinės-herojinės fantasy?
O kodėl jei jau SF nepatinka, o romantinė-herojinė fentezi patinka, tai būtinai smegenai per skysti? Gal man SF kaip tik nepatinka dėl to, kad per gerai suprantu, kokios nesąmonės iš technologinės pusės ten neretai rašomos? ;)

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-22 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Haldir wrote:
Philip Jose Farmer - "Nuosavas Kosmosas"

Perskaiciau pirmus 35 puslapius vien del to, kad galutinai isitikinciau, kad cia tai apie ka manau: visiskas totalus shlamstas.
aš perskaičiau 40. ir tai traukiny. ir tai daugiau ranka nekilo. bet nieko negaliu padėti, tokios knygos buvo skirtos:D gal kita bus geresnė:}


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-05 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
o tai taip niekada ir neprisiruosiau paskaityt sitops knygos... o tai ji dar ir pagal zaidim rasyta? :? :P

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-05 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Klia wrote:
Haldir wrote:
Philip Jose Farmer - "Nuosavas Kosmosas"

Perskaiciau pirmus 35 puslapius vien del to, kad galutinai isitikinciau, kad cia tai apie ka manau: visiskas totalus shlamstas.
aš perskaičiau 40. ir tai traukiny. ir tai daugiau ranka nekilo. bet nieko negaliu padėti, tokios knygos buvo skirtos:D gal kita bus geresnė:}
Na aš apie "Visatų kūrėją" turėjau gerus prisiminimus (viena pirmesniu skaitytų and so on), visai nebloga berods buvo, tai įveikiau šitą visą. Bet negaliu nepripažint jog kokybė nukrito.
O "Lavalitinis pasaulis" tai dar kiek susprastėjo IMHO.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-06 11:34 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
"Nuosavas" kartais ne apie kosminius arkliukus?
Ką aš bjauresnio atsimenu...
Na. lyg ir "Biosfera", suknista knyga.
O dabar labaaaai nerimtai pasirodysiu ir pasakysiu, kad man nepatiko viena knygelė, kurios net pavadinimo neatsimenu. Šiaip galiniame viršelyje rašoma, kad žemės atmosferoje pradėjo atsirasti paslaptingi žiedai, kuriuos tik kai kurie žmonės mato ar panašiai. Pačioje knygoje randame nesimpatingus veikėjus, siužetinį clustefuck ir šiaip nemalonų jausmą.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 111 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited