Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:20

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 12:14 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
Na kadangi pritariu daugumai giriančių autorių - tai nesikartosiu.
O labiausiai pritarsiu nuomonei, kad Eridanas geriau jau tegul nesinaudoja tokiomis apžvalgomis kaip Katkevičiaus - knyga tikrai geresnė, negu tokie banalūs vertinimai.
Ir labai šaunu, kad tai lietuviška...
... tik man susidarė įspūdis, kad liko vietos pratęsimui... o gal tik pasivaideno...

_________________
Geriausias įrodymas kad kitur visatoje egzistuoja protinga gyvybė yra tai kad su mumis niekas iki šiol nesusisiekė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 16:40 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Liutas wrote:
Na kadangi pritariu daugumai giriančių autorių - tai nesikartosiu.
O labiausiai pritarsiu nuomonei, kad Eridanas geriau jau tegul nesinaudoja tokiomis apžvalgomis kaip Katkevičiaus - knyga tikrai geresnė, negu tokie banalūs vertinimai.
Ir labai šaunu, kad tai lietuviška...
... tik man susidarė įspūdis, kad liko vietos pratęsimui... o gal tik pasivaideno...
Na, ponas Liūtai, kažkaip jūs čia grubiai ant apžvalgininko užvažiavote. O skaityta.lt apžvalgą skaitėte? Pilną? Ar nečital no osuždaju? :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Manau, kad Liutas ne apie apžvalgą, o apie tuos absurdus, kurie ant knygos parašyti, kalba. Jei nieko nežinočiau apie knygą ir autorių, tai Katkevičiaus kūryba būtų tik atgrasinusi nuo knygos. Toks didis ir reikšmingas žurnalistas galėjo ir protingesnio ką nors parašyti...

Ir dar kartą pasikartosiu - Vipišauskui mega začiot. Katkevičiaus klystkeliai jam netaikomi :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 17:06 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
Maumaz wrote:
Na, ponas Liūtai, kažkaip jūs čia grubiai ant apžvalgininko užvažiavote. O skaityta.lt apžvalgą skaitėte? Pilną? Ar nečital no osuždaju? :)
Gerbiamas Aurelijau - kadangi Jus gerai pažįstu, tai "neosuždaju"...neturiu nieko prieš Jūsų apžvalgą - tačiau Lietuvoje nepriimta rašyti entuziastingų apžvalgų - tauta mes kitokia :)

Todėl Jūsų apžvalga knygoje sukelia įtarimą - giriamas daiktas - įtartinas :)
O skaityta.lt apžvalga geresnė, sutinku. Buvau skaitęs ir ją, bet tik po knygos - taigi nebeturėjo tokios neigiamos įtakos :)

Taigi mano žinutės esmė - knygą reklamuojant Lietuvoje nereikia ją girti. Nebent būtumėte koks Pop žvaigždė.

Nors gal tai provokacija?... tada reikėjo dar labiau...

O šiaip pagarba, kad randate laiko šiam nedėkingam darbui...

_________________
Geriausias įrodymas kad kitur visatoje egzistuoja protinga gyvybė yra tai kad su mumis niekas iki šiol nesusisiekė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 17:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Liutas wrote:
Maumaz wrote:
Na, ponas Liūtai, kažkaip jūs čia grubiai ant apžvalgininko užvažiavote. O skaityta.lt apžvalgą skaitėte? Pilną? Ar nečital no osuždaju? :)
Gerbiamas Aurelijau - kadangi Jus gerai pažįstu, tai "neosuždaju"...neturiu nieko prieš Jūsų apžvalgą - tačiau Lietuvoje nepriimta rašyti entuziastingų apžvalgų - tauta mes kitokia :)

Todėl Jūsų apžvalga knygoje sukelia įtarimą - giriamas daiktas - įtartinas :)
O skaityta.lt apžvalga geresnė, sutinku. Buvau skaitęs ir ją, bet tik po knygos - taigi nebeturėjo tokios neigiamos įtakos :)

Taigi mano žinutės esmė - knygą reklamuojant Lietuvoje nereikia ją girti. Nebent būtumėte koks Pop žvaigždė.

Nors gal tai provokacija?... tada reikėjo dar labiau...

O šiaip pagarba, kad randate laiko šiam nedėkingam darbui...
Šiaip jau aš nesu Aurelijus, bet jūsų žodžius jam perduodu :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-04 17:48 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
Maumaz wrote:

Šiaip jau aš nesu Aurelijus, bet jūsų žodžius jam perduodu :)
Tikrai? Tikrai? :wink:

_________________
Geriausias įrodymas kad kitur visatoje egzistuoja protinga gyvybė yra tai kad su mumis niekas iki šiol nesusisiekė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 1:01 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
Kažkas man kuždėjo, kad idėja nėra originali...

Nenuvertinu rašymo stiliaus ir panaudojimo, bet taip kopijuoti...

http://en.wikipedia.org/wiki/Generation_%22%D0%9F%22

Pasirodo stebuklų nebūna, sugebam tik plagijuoti...

Ir filmas bus, taip kad drąsiai ekranizuoti nereikia:
http://ru.wikipedia.org/wiki/Generation ... %8C%D0%BC)

ech...

_________________
Geriausias įrodymas kad kitur visatoje egzistuoja protinga gyvybė yra tai kad su mumis niekas iki šiol nesusisiekė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Liutas wrote:
Kažkas man kuždėjo, kad idėja nėra originali...

Nenuvertinu rašymo stiliaus ir panaudojimo, bet taip kopijuoti...

http://en.wikipedia.org/wiki/Generation_%22%D0%9F%22

Pasirodo stebuklų nebūna, sugebam tik plagijuoti...
ta prasme, jūs skaitėte knygą, ar skaitėte tik jos aprašymus? nes pvz., aš šios Pelevino knygos neskaičiau, bet iš interviu su autorium, http://www.guelman.ru/slava/writers/pel_int.htm, man knygos tikslai ir siužetas visai nepanašūs. o kad žmogus, vartodamas narkotines medžiagas, kad ir kokios kilmės, susisiekia su "kažkuo aukštesniu" - ne idėja, kurią galima kopijuoti, ji yra, kaip kad yra idėja, jog įmanomas žmonių ir ateivių kontaktas:D

šiaip kalbos apie 'nenaujas idėjas' - nieko baisaus. bet kaltinimas plagiatu be rimto pagrindo - tai labai negarbinga. nors paplitę. apie save, pamenu, irgi skaičiau, kad juodai nuplagijavau vieną filmą. kurio net nemačiau, blyn:/

dėl to visgi kviesčiau pateikti konkretesnių įrodymų.

UPD. iš tiesų prisijungiau prie forumo, kad pareklamuočiau vienos fantasčių recenziją "Litmeny" apie VNJ:). bet net pamiršau. tiesa, ten itin daug spoilerių, neskaitę būkit atsargūs.
http://www.culture.lt/lmenas/?leid_id=3 ... t_id=13709


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 11:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-08 0:47
Posts: 43
Location: Vilnius
Gal galima būtų konkrečiai ir detaliai, ką ir kur aš nuplagijavau? Taip pat būtų įdomu sužinoti, kaip jūs suprantate žodį "plagijavimas". Ačiū.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aš skaičiau Generation P. Jei Liuto nuomonė bet kokiu klausimu man nebūtų buvusi niekinė jau kurį laiką, po šito pasisakymo jinai tokia būtų tapusi.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited