Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 12:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 127 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 15:26 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Nomadai, aš irgi iš pradžių maniau taip, bet dabar manau, kad čia jis rimtai.
Beje, nemažai pažįstu tokių žmonių.
Kartais net pasidaro pikta, kad matai, blin, va tokie rašo :!: O aš va nerašau - tiksliau, ne pernelyg bandau publikuoti, net nemanau, kad ką nors verto dėmesio sukūriau. Va, lietuvių kalbos taisykles, leksiką bei gramatiką išmanau, drįstu teigti, labai neblogai, turiu idėjų, bet vistiek, kai bandai kažką rašyti, nelieki patenkinta rezultatu. Todėl ir nesulaukiu nei teigiamo, nei neigiamo dėmesio.
Kažin, ar toks dėmesys, kokio čia gavo autorius, visgi yra teigiamas.

Kol kas kūrinio redaguoti nesiimčiau. Mano nuomone, hopeless. Nebent komiksą arba žaidimuką pagal jį.

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Siulau autorui ieškotis normalesnio forumo ,čia ditrambų nesulauksi :D ..Geriau animezona ,žmonės ,ten dar ramesni.Nesukritikuos ,taip baisiai. 8) Šiaip ,net nežinau kas iš tos kritikos.Vis tiek sava knyga ar kurinys yra geriausias.To ,net plaktuku neišmuši.Ieškokis leidyklos ,ir nenusimink.

_________________
Arcoras- kerstingas beprotis. Likusieji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 15:42 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
domas wrote:
To ,net plaktuku neišmuši.Ieškokis leidyklos ,ir nenusimink.
Kad, tave, kurmis, mėlynom, akytėm (,,,)... :evil: Nusiminti ir aš nesiūlau. Bet leidyklos geriau neieškoti, patariu nuoširdžiai. Nesu pikta ir neketinu nieko sudirbinėti. Bet kritikuoti čia praktiškai nėra ką. Viskas beviltiška. Žodžiu, abejoju, ar vaikų literatūrai ši kūrinys būtų priimtinas, nebent paverstas komiksu, kaip minėjome. O vyresnis negu trylikos metų skaitytojas tegalėtų pasijuokti arba pasipiktinti.
Fantastai tikrai išpindėję, nieko čia nepakeisi.
(o bet va koks Stano, toks kreivasnukis popdainininkas parašo kažką apie rožinius saldainius, ir vargo nemato. Ar ne?

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-01 18:05
Posts: 12
Location: Siauliai
Giedriau, atejes i sita foruma as net neturejau tokios minties, kad ka nors suzavet ar priverst giedot ditirambus. Juk gali perskaityt pati pirmaji mano pranesima, ten aiskiai viskas isdestyta. Ikeltu istrauku vertinimas toli grazu neatspindi viso kurinio, jo prasmes, veiksmo, siuzeto, todel tavo zodziai "O tai, kad "pašlifuoti" šiuo atveju reiškia viską ištrinti, pergalvoti ir parašyti viską nuo nulio, autorių mažai jaudina: jis viską parašė puikiai, trejus metus prie šios knygos dirbo, ir nieko keisti ten nereikia, na, nebent kablelius sudėlioti." yra tik subejktyvi nuomone. Tokia nuomone galetum pareikst tik perskaites visa kurini, o ne keleta istraukeliu, kurios paimtos net is skirtingu skyriu ir neatspindi konteksto. Juk ir pats savo kurini greiciausiai isleidai per didelius vargus, neuzteko vien kableliu sudeliot. O gal tu is karto jau ir pranasauji mano nepasisekima pagal tai, kaip paciam sekesi isleist savo "Vejas nuo juros".. Nezinau, as tik speju.

_________________
Esu paprastas bendraujantis vaikinas, besidomintis fantastika ir su ja susijusiais dalykais. Gyvenime domiuosi ir daugeliu kitu dalyku, apie kuriuos taip pat megstu pakalbet.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 16:05 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Man baisiausia ,kad žmogus tris gyvenimo metus tokiai makulaturai su keistais židiniais prastūmė.Dabar jis priverstas išleist arba būt pašlovintas kitam forume yra...Jei ne gi klaiki depresija.Bet žinok aš mažas budas 14 metų rašiau Senoji Visata knygą ,o motiną supyko ir suplešė pusiau.Liudna ,bet gyvenu toliau. :( Rašau mažus apsakymus kurios pavirsta ilgom serijom tam kartais reikia metų ,bet užtat likau pašlovintas žmonių virš 14... :D Aš kuklus man to užtenka.Tai va eik animezona-fanfiction ir ten dėk viską ką turi.Neliudėk brolau mano aš galiu suprast ,kaip skaudžiai žeidžia pikti ,ironizuoti komentarai.,bet kiekvienam rašytojui savas šaulys :) .Tai tiesiog turi rast tau tinkamą auditoriją ,pvz kaip anime šis tekstas dar visai popsas geras yra.

_________________
Arcoras- kerstingas beprotis. Likusieji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-08 0:47
Posts: 43
Location: Vilnius
Iš tų kelių ištraukėlių viskas aišku kuo puikiausiai. Žinau, kad skaudu tai girdėti, bet patikėk manim, bet koks redaktorius, atsivertęs tavo tekstą, toliau, nei pirmas dešimt eilučių, neperskaitys. Taip, tai mano subjektyvi nuomonė. Žinoma, jeigu tau taip patogiau, galvok, jog aš nieko nesuprantu. Tavo valia pasiuntinėti tekstą į leidyklas ir jį pasiūlyti leisti. Kai išleis, galėsi sugrįžti čia ir išdidžiai spjauti man į barzdą ;{)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Saforetas wrote:
Tokia nuomone galetum pareikst tik perskaites visa kurini, o ne keleta istraukeliu, kurios paimtos net is skirtingu skyriu ir neatspindi konteksto.
O gal jau užteks sau meluoti?

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 16:31 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
as tai daba galvoju, kam as siauliuose savo karmagius atidaviau kazkada senai senai :? o gal ne siaulieciui anie kliuvo.. :roll:

tpfu tpfu... piktas mintis salin. :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 18:53 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Nakvishelle wrote:
Nomadai, aš irgi iš pradžių maniau taip, bet dabar manau, kad čia jis rimtai.
Beje, nemažai pažįstu tokių žmonių.
Yra tam tikras skirtumas tarp tiesiog labai blogo kūrinio ir akivaizdaus absurdo-pasityčiojimo. Žinau ką kalbu, nes aš pats moku rašyti labai blogus kūrinius 8) ir absurdus pasityčiojimus irgi moku rašyti. (Bet čia ne aš slepiuosi po tuo nicku).

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-06 19:13 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Ne, visgi čia TURI būti bajeris.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 127 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited