Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-08 0:41 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
Nakvishelle wrote:
Skaitymui turbūt dar mažokas :)
4 su puse metukų.

Raides pažįsta, skaityti dar nemoka, bet mane mėgdžiodamas vakare labai dažnai pasiima į lovą knygą ir apsimeta kad skaito. Šiuo metu "skaito" apie muminukus.
Tokio amžiaus skaitytojui Lietuvoje nieko nėra, nebent "Kalėdų seneliuką" ( http://www.patogupirkti.lt/book/book.as ... ABA-KALEDU )galėčiau parekomenduot. Kai pramoks skaityti, gali pamėgint "Kalviną ir Hobsą" ( http://www.patogupirkti.lt/book/book.as ... 9955246121 ), kaip tik šiuo metu mačiau "Pegase" didelis nukainavimas šiai knygelei.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-07-26 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 2008-01-22 19:24
Posts: 51
Aisku necropostinu, bet pamaniau jog sitas butu i tema :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=zmj1rpzDRZ0

Zmogus skaito komiksus ir kazkaip nepasakyciau jog is jo gavosi prie tv auganti darzove :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-07-28 23:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-03 10:45
Posts: 19
Location: Kaunas
aš tai va paskutiniu metu užsikabinau ant komiksų. Sandman visiškas šedevras, dabar jau įpusėjau Hellblazer. Taip pat Watchmen jėga, sužiūrėjau įgarsintus, labai patiko. Filmas pablanko :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-07-29 14:18 
Offline
User avatar

Joined: 2006-08-25 14:51
Posts: 181
Galia kad anksciau nemaciau diskusija. Teiginys: 'komiksai yra zalinga vaikams' mazdaug prilygsta teiginy: 'Knygai yra zalinga zmonems'(Del to kad pigi meiles romanai yra knyga)

Komiksai yra tiek daug skirtingu kad negalima viena su kita palyginti. Mes mokykloje per Olandu kalbos pamokos (Pats esu Olandas) buvo leidziama skaityti ir tam tikrus komiksus. Jie pripazinta kaip literatura ir nemenkiau vertinima negu 'tikra' literatura. Olandu kalboje yra tam patarlu ir zodziu yra butent is komiksus, tai kad komiksus zalinga vaikams tikrai negalima sakyti.
Namuose turiu pakankama komiksu kuris mano tetis (jau pensininkas) su mielu noru skaito kada jis apsistojo pas mane.

Pats esu didelis fanas Prancuzu, Belgu ir Olandu komiksams. (Aisku irgi toli grazu neviskam.) Turiu nemenka kolekcija, ir dar su mielu noriu skaitau laisvalaikyje komiksus.
Galia kad Lietuvoje leidziama mazai kokybiskiu komiksu. Kada skaitau sunui savo komiksus jis suprato kad Dragon ball Z, arba Speed racer tikrai ne ta kokybe :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-31 12:07 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Jie pripazinta kaip literatura ir nemenkiau vertinima negu 'tikra' literatura.
Nesu tikras bet Watchmenas berods amerikos univerose ar tai mokyklose yra analizuojamas shalia visos "rimtos" literaturos.

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited