Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 4:24

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-19 21:36 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Quote:
Skragan. Dėl psichozės ir smurto propagavimo komiksai net lygintis negali su žaidimais ir televizija Smile. nepateikus jokių argumentų mano teiginys taip pat gerai žiūrisi kaip ir tamstos.
Trūksta argumentų? Na, manau galima ir pačiam susimąstyti, kodėl komiksas yra mažiau žalingas už tarkim televiziją. Visu pirma įgarsintas, "gyvai" judantis vaizdas visada yra įtaigesnis nei statiškas paveikslėlis, be to komiksas negali(ar bent man neteko tokio skaityt kuris galėtų) sukurti psichologinę atmosferą. Siaubo filmas, garso ir vaizdo pagalba - gali. Kompiuterinis žaidimas dar labiau pajungia žmogų sau nukarpydamas jo sąsajas su realybe - ten ne tik vaizdas su įgarsinimu, bet ir interaktyvumas, visus veiksmus žaidime kontroliuoji tu. Kas dėl vyresniosios kartos paranojos - teisybė, nė kiek nesiginčiju, bet pas mus Lietuvoje to tikrai nėra taip smarkiai kaip tarkim Amerikoje. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-20 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
įdomu, kokių baikių mes bijosim, kai esam karta pilnai išbandžius filmukus, žaidimus, knygas, kiną, komiksus... VR bijosim?

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-20 15:58 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Siūlau nuo kalbų pereiti prie darbų :) Jeigu manote, kad komiksai kažkuo pavojingesni už kompiuterinius žaidimus, PFAF knygas (ten nuolat kažką žudo), tai tiesiog neskaitykite patys ir savo vaikams neduokite komiksų.

Jeigu manote, kad komiksai nėra blogis, tai skaitykite komiksus į sveikatą ir duokite komiksų savo vaikams :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-24 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Exuss wrote:
Jeigu manote, kad komiksai nėra blogis, tai skaitykite komiksus į sveikatą ir duokite komiksų savo vaikams :)
Duociau, tik nezinau kokius... Na uzaugs, tai jau pats susipras ka skaityti, as kol kas tik pavyzdi galiu rodyti ("Mama, vel skaitai knygute apie raganiu? O kada man bus galima?") :oops:
Pamascius, man sunku isivaizduoti, kad mano vaikezo tevas butu toks kaip Liutas (tfu tfu), kuris mato ZALA komiksuose! As, kaip jau buvo pavituota, matau zala tame, kad vaikas ims vartot narkotikus, uzsiiminet nusikaltimais ir panasiai. Komiksuose nei sykio gyvenime nieko zalingo neizvelgiau, nebent tai, kad kai vaikysteje skaiciau, tai itin greitai baigdavosi :cry:
O dar! Prisiminiau kieciausia savo vaikystes komiksa! "Nosas plius Nulas ir dar kazkas Gaila kad ji jau kazkur pameciau. Gal kas zinot kur gauti butu galima?

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-24 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-12 19:45
Posts: 12
Location: Wilno
Liutas wrote:
wow... as matau ne teoriskai o praktiskai - vaikam donaldas idomau negu ziulis vernas ar bredberis...

-_- bredberio knygos man irgi pasirode neidomios...Ot pavyzdi davei...
vaikai neskaito to ko jiems nederetu, jau taip labai nebent jau pozymiai butu pasirode...ar matet koki 5 metu berniuka skaitanti Yaoi,o tokio amziaus mergaite ,yurri?
Nzn man patinka Yaoi,as negejus rimtai...bet ne patys komiksai kalti del to....

_________________
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-03 10:01 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
Nakvishelle wrote:
Exuss wrote:
Jeigu manote, kad komiksai nėra blogis, tai skaitykite komiksus į sveikatą ir duokite komiksų savo vaikams :)
Duociau, tik nezinau kokius... ?
Kokio amžiaus Jūsų atžala?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-11 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Skaitymui turbūt dar mažokas :)
4 su puse metukų.

Raides pažįsta, skaityti dar nemoka, bet mane mėgdžiodamas vakare labai dažnai pasiima į lovą knygą ir apsimeta kad skaito. Šiuo metu "skaito" apie muminukus.

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-11 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-26 21:04
Posts: 44
Location: myliu tėvynę Liuksemburgą!
Ane? O aš nuo 3 metų skaitau. Kai užpavydėjau tėvams, kad jie savaitgaliais sukiša nosis į laikraščius, ir pareikalavau ir mane išmokyti skaityt :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-11 18:15 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Antra kiemuos pilna mailiu kurie geria ir ruko,neskaito i pamokas nevaiksto,musasi,su vyresniais forsais trainiojasi ir raunasi ant praeiviu...
Tai vat...ar neturetumet jaudintis ir del ju???Ju visdel to daugiau nei komiksu fanatu dvylikameciu...
O kaip tu siulai jais pasirupinti? Vaikui nepirksi comicso ir nebus tos mitines zhalos, simple.
Quote:
Iš esmės komiksai nėra blogis, bet jų įtakoje gali atsitikt blogų dalykų. Ko gero pagrindinis - vaizduotės nunykimas. Tiesiog tavo smegenis nuo vaikystės gaudamos vien sukramtytą maistą po to nebelabai įkąs rimtą literatūrą.
Vartau ash tuos comicsus next page klavisho pagalba ir nesuprantu kaip ta vaizduote naikinama. Nera ten nupieshta frame by frame kaip viskas vyksta, dazhniausiai veiksmo pradzhia ir pabaiga. Norit pasakyt vaikas tuo metu nebando isivaizduot kaip visas tas procesas vyktu "realiu laiku"? Abejoju. Ar poto negalvoja kaip kazhin atrodytu Betmeno/Supermeno team-upas priesh Jokerio/Lexo team-upa? Ish to gi manau ir atsirado shared continuity ir crossoveriai.
Quote:
Na žinai, komiksas tikrai yra žodžiai ir tada paveikslėlis, ypač tokiuose senesniuose. Heck, į tų paveikslėlius žiūrėt sunku... ir tekstą skaityt ne kas.
Pazhiurek koki reprinta, o ne scana comicso kuris buvo ishleistas 65metais. Skaitos ir zhiurys normaliai, matos tik kad spalvinimo technika 'atgyvenus' tai jei gauna perspalvinima nelabai ir ta skirtuma bematysi. Plius poperiaus kokybe skyresi.
Quote:
įdomu, kokių baikių mes bijosim, kai esam karta pilnai išbandžius filmukus, žaidimus, knygas, kiną, komiksus... VR bijosim?
Tai, kad kaikurie jau bijo tavo ishvardintu dalyku :lol:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-13 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-12 19:45
Posts: 12
Location: Wilno
sarua wrote:


O kaip tu siulai jais pasirupinti? Vaikui nepirksi comicso ir nebus tos mitines zhalos, simple.

Jais rupintis nereikia...Gyvens iki pirmu rimtu mustyniu,jai isanksto nuo dektines ar narkotiku nenusibaigs...Keista,kad visuomene ,neatsizvelgusi i tokius,kaltina video zaidimus.
Ir dar vienas dalykas ko nieks nekaltino "karius ir magus",kaip amerikoj buvo su D'n'D ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazes_and_Monsters

_________________
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited