Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-04 18:29 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
UUkrul, pasakymas "mano galva" siūlyte siūlo mintį, kad tai yra subjektyvi posto autoriaus nuomonė, nepretenduojanti į absoliučią tiesą. Taip kad akinių man kol kas nereikia, ačiū :)
OK, klydau, pasirodo zhodyno reikia, o ne akiniu :twisted:
Pasizhiurek prie progos kada, ka reishkia "skonis" ir "nuomone", please :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-04 19:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
A, pasirodo, mes esam teisme :) Mano galva, knygos yra tokis daiktas, kad apie jas kiekvienas susidaro nuomonę pagal savo skonį. Nu negali būt kitaip, arba grožinės literatūros kūrinys jau tada nebėra nors kažkiek susijęs su menu...
Čia nekalbama apie, pvz., telefonų knygas, kurios konstatuoja sausus faktus ir yra bvertinamos pagal tai kiek teisingai ir pilnai tuos faktus atskleidžia.

Bet mes vėl nukrypstam nuo temos :) nes jau ginčijamės dėl to, kodėl tu su Fredžiu ginčijies :) Be to aš turiu tokią turbūt durną nuomonę, kad kiekvieno žmogaus nuomonė apie knygą priklauso nuo jo skonio. Aišku, kiek tą skonį nulemia išsilavinimas apsiskaitymas ir kiti dalykai jau kita kalba... Bet aš kažkodėl iš Fredžio postų (ne tik šioj temoj) susidariau vaizdą, kad jo nelabai apkaltinsi kažkokiu esminiu atsilikimu šioje srityje. Taika.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-04 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Uukrul : skaičiau, ir noriu pasakyti, kad ten nėra paveiksliukų (tad, manau, arogantiškam proto bokštui nepasimoka ir skaityt:)).
O jei rimtai, tai lieku prie savo nuomonės ir daugiau šia tema nediskutuosiu. Padarysiu ,kaip patardavo mano baba-užleisiu kelią :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-06 18:04 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
2 Pjovejas:
Ne, mes ne teisme, o viso labo tik rimchiausiame Lietuvos fantastikos megeju forume :) Man iki shiol rodesi (naivus ash, tikriausiai), kad chia renkasi pakankamai rimti zhmones, kurie moka ne tik ishreikshti savo nuomone, neatskiedzhiant jos pigiais asmenishkumais, bet taip pat mokantys ir ja (nuomone) argumentuoti. Sakykim, kad chia buvo tik ishimtis ish taisykles :lol: ir tuo baigiam.
P.S. Jeigu reiktu i visa tavo advokatavima atsakyti 1 sakiniu, tai uzh "Nesamone, pasakyta uzhtikrintu tonu, vadinama asmenine nuomone" (c) Anonimas tikriausiai geresnio nebutu :)

2 Fredyss:
Man netgi pasidare idomu, ar sugebesi parashyt bent viena zhinute be "pats tu durnius" :) Kaip ir buvai parashes, bet paskui vistiek paredagavai :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-06 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Uukrul wrote:
2 Pjovejas:
Ne, mes ne teisme, o viso labo tik rimchiausiame Lietuvos fantastikos megeju forume :) Man iki shiol rodesi (naivus ash, tikriausiai), kad chia renkasi pakankamai rimti zhmones, kurie moka ne tik ishreikshti savo nuomone, neatskiedzhiant jos pigiais asmenishkumais, bet taip pat mokantys ir ja (nuomone) argumentuoti. Sakykim, kad chia buvo tik ishimtis ish taisykles :lol: ir tuo baigiam.
P.S. Jeigu reiktu i visa tavo advokatavima atsakyti 1 sakiniu, tai uzh "Nesamone, pasakyta uzhtikrintu tonu, vadinama asmenine nuomone" (c) Anonimas tikriausiai geresnio nebutu :)

2 Fredyss:
Man netgi pasidare idomu, ar sugebesi parashyt bent viena zhinute be "pats tu durnius" :) Kaip ir buvai parashes, bet paskui vistiek paredagavai :lol:
Pritrukus argumentam ,prasideda šiukšlių pilstymai :) Buvau parašęs apie tamstos metus-15 , tad, jei neturi argumentų, pradėk mane kaltint krizės sukėlimu pasaulyje, ar ateivio slėpimu palėpėje :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-07 15:49 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Fredyss wrote:
Pritrukus argumentam ,prasideda šiukšlių pilstymai :)
Negaliu nepritart 8)
Quote:
Buvau parašęs apie tamstos metus-15 , tad, jei neturi argumentų, pradėk mane kaltint krizės sukėlimu pasaulyje, ar ateivio slėpimu palėpėje :)
Argumentu? :? Kokiu dar argumentu? Kad man ne 15? Kas toliau? Reikes irodynet, kad ash ne kupranugaris? :idea:
Nelabai supratau, prie ko chia mano amzhius. Really :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-07 19:19 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul, jau galvojau čia neberašysiu, bet vis tik paskutinį postą:
Nežinau, ar suprantu teisingai, bet tavo priešpaskutinį postą, kur cituoji mane turbūt galima būt traktuot kaip bandymą įžeisti? Na gal silpniau reikėtų išsireikšt, bet nežinau kito žodžio. Pakomentuosiu tik tiek dar kartą: pačiam pradiniam poste buvo žodžiai "mano galva". Tai reiškia asmeninį pomėgį ir tikrai nepretenduoja į absoliučią tiesą. Aš tikriausiai nesuprantu ką tu nori pasakyti, nes tavo cituojamos citatos:
Quote:
"Nesamone, pasakyta uzhtikrintu tonu, vadinama asmenine nuomone" (c) Anonimas
net nelabai suprantu kur taikyt... Nepalaikau Fredžio, tiesiog norėjau suprasti kur tu čia matai kažkokį absoliutumą. Bet matyt mastom gana skirtingai, kaip supratau ir kitoj temoj, kur lygiagrečiai vyko kitas ginčas.

Vienu žodžiu "kriaušės ir obuoliai" (jau net nepamenu kas šiam forume pirmas taip pasakė :)) jau yra nesąmonė...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-07 22:11 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejau,
Kaip matau, tu atkakliai dedi lygybe tarp "Man Kamsha patiko labiau nei Martinas" ir "Kamsha pralenke Martina".
Mano gi nuomone, pirmasis teiginys yra skonis (kriaushes-obuoliai :) ), antruoju atveju galima daryti ishvada, kad taip teigiantis pagal kazhkokius kriterijus sulygino abu rashytojus, ne? :)
Atejau i tema, tikedamasis kazhkokiu argumentu, bet kazhkaip ju nematau, apart apkaltinimo manes Kamshos neskaitymu bei "pats tu durnius", na ir, aishq, tavo advokatavimu tema "visi turi teise i asmenine nuomone". Turi, niekas del to nesiginchyja. Tik vat nereiktu pykt, jei niekuo neargumentuojama nuomonei idedama tokia citata :)
Quote:
Vienu žodžiu "kriaušės ir obuoliai" (jau net nepamenu kas šiam forume pirmas taip pasakė :)) jau yra nesąmonė...
Ash ir pasakiau =) (tuoj sprogsiu nuo savo paties svarbumo :twisted: )


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-08 10:10 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Pjovejau,
Kaip matau, tu atkakliai dedi lygybe tarp "Man Kamsha patiko labiau nei Martinas" ir "Kamsha pralenke Martina".
Buvo linksma, bet jau boooring... Kalbant apie knygas aš dedu lygybę tarp "Man Kamsha patiko labiau nei Martinas" ir "mano galva Kamsha pralenke Martina". Matai skirtumą tarp savo pateiktų sakinukų? Ar atkakliai tų kelių žodžių nenori matyt?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-12-08 21:05 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
Kalbant apie knygas aš dedu lygybę tarp "Man Kamsha patiko labiau nei Martinas" ir "mano galva Kamsha pralenke Martina". Matai skirtumą tarp savo pateiktų sakinukų? Ar atkakliai tų kelių žodžių nenori matyt?
Ash nededu lygybes ir matau skirtuma :) Asmenine Nuomone (tm)
Nori padiskutuot shiuo klausimu? :twisted:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited