Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 18:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 89 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-29 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
:shyza: Kas cia sulygino "Demonu apsesta pasauli" su "Dianetika"?
Manes vos shokas neishtiko :shock:
"Demonu apsestas pasaulis" yra knyga apie tai, kodel zmones, kuriu niekas nenori, tiki seksualiai priekabiaujanciais ateiviais (ir apraso, kaip anksciau tai dare elfai ir laumes, kai dar nebuvo israsti ateiviai), be to, trumpai pristato kvantmechanika ir dar ten kazkokius supermokslinius daiktus, be to, aiskina, kodel nereikia tiketi visokiais pseudomoksliniais burbulais ir t.t. Ir dar, kiek pamenu, jis kazkur juodai uzvaziuoja ant Dianetikos, isvadindamas ja labai teisingais ir tinkamais epitetais.

"Dianetikos" pagrindine ideja yra tai, kad 70-90% nesciu moteru bando pasidaryti abortus (kisha i gimda apelsinmedzio lazdeles, virbalus ir whatever else pasitaiko po ranka), bet embrionai yra baisiai atsparus ir regeneruoja kaip troliai, todel negauna fizines zalos, bet gauna dafiga psichines (insanity points). Be to, net ir tie vaikuciai, kurie negauna virbalu i aki, gauna "kai kuo kitu" i aki tuo metu, kai teveliai mylisi, ir del to irgi labai isproteja. Todel 100% zmonijos turi prisiukslintas :o nuo pat pradejimo momento asmenybes, kurias scientologai isvalo "clearing"o metodu (t.y. isvalo jusu pinigine nuo babkiu, galva nuo smegenu, o paskui jus jiems dirbate), priversdami tuos momentus, kai gavote i aki, prisiminti ir isgyventi 100 kartu is naujo. Reikia rekti, :evil: klykti, keikti savo tevus ("mama, kaip tu galejai, man skauda!" ir "teti, istrauk savo ... man is akies"), griuti ant grindu, gerai pasivolioti ir atiduoti "asmenybes auditoriui" visus pinigus, ir rytoj atnesti dar. Va. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-29 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-30 17:21
Posts: 151
Location: Vilnius
Ooo teisingoji Nemezide, nebausk manes labai baisiai, man tos knygos panashios tik tuo, kad abi dulka mano lentynose. Bet aciu tau, nes tu itikinai mane perskaityt Sagano knyga, vien del to, kad dar karta isitikinti, jog jis buvo USA vyriausybes nupirktas rashyti tokius dalykus, del shitu melagysciu jo daug kas ish ufologu labai nemegsta. Pats Saganas gal buvo "believe'ris", bet rashe knygas kaip skeptikas.
:evil: ui, nekenciu ash tu skeptiku :evil: , kol i ju darzha nenusileis flying saucer'is tol jie sakys: kokie ateiviai? A tai tie mazi zali zmogeliukai, kur per filmukus rodo? :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-29 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-28 23:07
Posts: 50
Na Nemezide stipriai cia pavare :lol: o kad Dianetika daug kam per smegenis ir pinigine kala,tai cia faktas :wink:

_________________
Ziuresim kai dugna desim:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-29 20:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-27 20:52
Posts: 30
Location: Vilnius
uhh.. Exuss paminejo "Mirtina Gambita" - tikrai super knyga (man patiko labiausiai is visos trilogijos) 8)

galbut galite rekomenduoti panasiu knygu, kuriose tarp pagrindiniu veikeju galvas kapotu samurajai, ninzes, asasinai? :?

_________________
If one will do it, it can be done


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-30 12:55 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Martiz wrote:
galbut galite rekomenduoti panasiu knygu, kuriose tarp pagrindiniu veikeju galvas kapotu samurajai, ninzes, asasinai? :?
V. Golovachev "Zapreschionnaja realnost" (niolika knygu). Ten to Rytu kovu meshlo per akis :O


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-30 13:00 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
mano penketukas susidetu is visu Rejaus Bredberi knygu isleistu liet. kalba. Senasis gerasis Rejus ir jo noveles ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-30 18:25 
Porgy: Scientology(kartais vadinama scientologu bazhnycia)-Rono Habbardo "ishrasta"pseudomoksline sekta,turinti labai daug pasekeju JAV, jau plintanti ir Europoje, bei akivaizdziai kelianti koja ir i LIetuva.Pagrindinis jos veikalas - to paties Habbardo knyga "Dianetika".pernaj knygu mugeje Vilniuj buvau, tai visa atskira stenda tie "mokslini stebuklinga pazhinima skleidziantys ponai turejo" ir tokias juodas nedideles knygeles pardavinejo :(
_____________________
:o tai pats mr.habbardas ir ismaste ta "sedevra"? :-/
matyt tikrai labai geros apie savo kurini nuomones... pirma dali is tu 7 (?) knygu dar galima pasakityt - vien is sportinio intereso, tskant, bet toliau... :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-30 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Beskaitydamas pradzhioje postus pastebejau, kad mazhai kas pamini I. Asimov "Foundation", o ant mano turimos knygos galo parasyta kad cia "viena geriausiu sci-fi knygu" :) Tai va dabar ash ja ir skaitau ir galiu pasakyti, kad tikrai ja taip galima pavadinti.
Penketuko neturiu, nes labai jau menka mano SCI-FI bibliotekele, turbut reikes plesti jusu paminetais leidiniais :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-30 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-28 23:07
Posts: 50
4Svecias :) :tai zhinoma kad pats Habbardas ishmaste,juk jis ir yra autorius,o ir labai geros nuomones apie save(sektos ideologija ishmaste,bet ne apibrezhima) 8)
4Martiz:Mirtinas Gambitas ir kitos dvi tos trilogijos knygos tikrai rulez

_________________
Ziuresim kai dugna desim:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-31 10:56 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
MudzhyJ wrote:
Beskaitydamas pradzhioje postus pastebejau, kad mazhai kas pamini I. Asimov "Foundation", o ant mano turimos knygos galo parasyta kad cia "viena geriausiu sci-fi knygu" :) Tai va dabar ash ja ir skaitau ir galiu pasakyti, kad tikrai ja taip galima pavadinti.
Penketuko neturiu, nes labai jau menka mano SCI-FI bibliotekele, turbut reikes plesti jusu paminetais leidiniais :)
Hmm.. gal todėl ir "Fondas" labai patiko, nes tai bene vienintelė sci-fi knyga? :lol: O kuom patiko, jei ne paslaptis? :? Aš įveikiau keliasdešimt puslapių ir nebaigiau.. labai jau sunkiai skaitosi.
O štai, "Kario mokinį" skaičiau raitydamasis iš malonumo, tikrai po vieną frazę kaip citatą galėčiau išsirašyti iš kiekvieno puslapio, ir pasikabinti ant sienos. Rašytoja - genijė, jo sukurtas Mailzas - genijus ;)

Prisimenate Dendarijos samdinius? Want more info? Eikite čia:

http://www.dendarii.com/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 89 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited