Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 14:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-11-22 13:06 
harisonas... nzn. eilinis ir niekuo neissiskiriantis. ypac su plienine ziurke. pirmos pora knygu pusetinos, visa kita briedas, jus jau man atleiskit. toks jausmas, kad rasyta atmestinai, ir vien tam, kad pratest cikla ir u=kalt daugiau babkiu. nevertinu jo tiesa sakant.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-01 0:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
Elmo: ...žmogelis turi jumoro jausmą, nekenčia armijos (tikriausiai tarnavęs:)), kariškių, žmonių daugumą laiko gana silpnapročiais (mano manymu visai pagrįstai), policiją taip pat. Šiaip vietom į Dž Bondą užneša jo rašliavos.Dar tikriausiai moka esperanto. Ir aplamai linkęs į anarchiją, man atrodo :)
______________________
:-)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-01 14:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
offtopic:
2 Tristan: yra tokia gudri knopkė - cituoti. Pabandyk kada ja pasinaudoti, bo dabar labai sunku suprasti, ką, po galais, tu savo postais nori pasakyti. O visus kitus postus, kur citata arklinė o savų teiginių špyga, trinsiu lauk.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-01 22:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
2 shizzar: bijau kad nelabai supratau tave. 9 atvejais is desimties ir naudojuosi butent ta "gudria knopke"... bet jei tau butinai reikia ka nors istrinti, nesivarzyk zinoma :)


o siaip tai norejau pasigirti ( :lol: :lol: ) kad tik ka pabaigiau skaityt "nasliadirbi". (truputi atsilieku nuo "grafiko", tskant :D ) tai vat dabar sedziu, ir mastau, kaip cia ivertinus... jau baisiai netradicinis poziuris i pagrindini heroju :roll:
bet visvien: knyga tikrai patiko. :-) nors velgi - gaila (kazkiek) kad su bloga pabaiga.

o kokie butu kolegu vertinimai? ;-)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-01 23:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
o kodel knyga butinai turi tureti happy end? man asmenishkai kur kas labiau patinka knygos ir filmai, kur nera to happy end. pabaiga logihska ir grazhi, bet daug maloniau nuteikia originali pabaiga, nei nuvalkiotas happy endas.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-02 10:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
Gambler: o kodel knyga butinai turi tureti happy end? man asmenishkai kur kas labiau patinka knygos ir filmai, kur nera to happy end. pabaiga logihska ir grazhi, bet daug maloniau nuteikia originali pabaiga, nei nuvalkiotas happy endas.
________________
zinoma kad nebutinai, gambler :-) tiesiog... po visu peripetiju, pabaiga (man) atrodo kiek... per paprasta/pergreita. bet is tiesu knyga man patiko, :-)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-02 13:01 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Tomas :P wrote:
Prisimenu buvo tokie seni laikai, kai skaiciau Volkova (stebuklu salies rusiskas plagijatas) ir Bulyceva ("Zemes mergaite"). Tai buvo kokioj ketvirtoj - penktoj klasej. O kai paskaitai cia tai visi pradejo nuo "ziurkes". Jaunimas.
Pritariu. Volkovas 4-5-oj klasej? Velokai. Skaichiau dar darzhelinukas budamas =) Na, bet ka padarysi, jaunimas ... :/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-03 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
vaje. cia visi vienas uz kita kietesni :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-03 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
vuderkindai kiekvienas :lol: idomu kaip istikruju. Man labai sunkiai suprantama kaip kiti skaite dar isule neidami :? genijai ir nekitaip.

Is tokiu pasaku kaip volkovo dar skaiciau neziniuka menulyje, tiskuti ir t.t. klasika.

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-24 5:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Tristan wrote:
ghoul: ... Ech, sunkus laikai buvo - ash tada net rusu kalba ishmokau vien todel, kad lietuvishkai nebuvo ka skaityti :)
:):):) Ash taip pat. Vaikysteje buvau nacionalistishkai-patriotiniu pazhiuru ir rusu kalbos ish principo nesimokiau, pastoviai trimestre 3 turedavau. O 5oje klaseje pamachiau, kad lietuvishkai fantastikos nera, o rusishkai... Po pusmechio rusishkai supratau geriausiai klaseje :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited