Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 0:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-24 13:04 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
KazE wrote:
vuderkindai kiekvienas :lol: idomu kaip istikruju. Man labai sunkiai suprantama kaip kiti skaite dar isule neidami :? genijai ir nekitaip.
Na prie ko chia genijai? :) Geras (ir griezhtas) tevas ishmoke skaityti ir kazhkiek rashyti dar priesh mokykla.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-07 12:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
labai noreciau isgirst keleta nuomoniu apie harrissono "edena". kaip tik dabar skaitau.
nu jau toks baisiai ne harrissoniskas... :roll: ziurek, dar imsiu ir pakeisiu nuomone apie ta "kepeja" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-07 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
va link temos pvz pasaku serija "vyturio" leistu - mano pirmos turbut skaitytos fantasy knygos, pameginkit uzgincyt kad ne fantasy :) o po to nuo kauku draustinio (2' pfaf), zenito ir tt y prieky o daba ziuriu vel sugryzau prie tu paciu "vyturio" - suvaikejimas matyt :wink:

kas link harisono,kad is tokiu isaugama - veeelgi nevisai sutinku, aplamai ishaugamu knygu mazai - laikui begant kaikurias skaitai ish naujo ir ish kito tashko ziuri, kitaip vertini - gaunasi kaip nauja knyga.

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-07 16:35 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Na nezinau.. skaiciau H. Harrisono 2 knygas - Bilis, Galaktikos didvyris ir bilis, robotu vergu planetoje or smth... totalus s.. bet cia aishku IMHO


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-08 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
sub-zero: Na nezinau.. skaiciau H. Harrisono 2 knygas - Bilis, Galaktikos didvyris ir bilis, robotu vergu planetoje or smth... totalus s.. bet cia aishku IMHO.
_______________
tai galima sakyt, kad tau "pasiseke" butent ant to totalaus s.... pataikyt :)
nes harrissonas ir siaip yra didysis stampuotojas :) o jau tie visi biliai, tai gryniausi tokios rusies sedevrai :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-08 19:33 
Sprendziant is atsiliepimu, atrodo, kad Harrisono "ziurke" butu rimta nuotykine knyga su humoro elementais, nors visa "Ziurkino" epopeja tera viena didele parodija, kuri tikrai nera skirta vien tik vaikams. Beje, kalbant apie rimtesnius Harrisono darbus (turiu galvoje, ne juokingus) siulyciau paskaityti "I vakarus nuo Edeno"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-09 1:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-28 23:07
Posts: 50
tokia mintis i galva atejo..o ar yra fantastiniu knygu,kuriose tokiu veikeju kaip zhmones nebutu ishviso..visai kitos rases,kitokia ju fiziologija..dabar bandau prisiminti kiek skaites,bet i galva niekas neateina :twisted:

_________________
Ziuresim kai dugna desim:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-09 2:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Vat dauguma jusu skelbiat, kad harisono zhiurkes 'n stuff buvo pirmosios knygos(sf ar eridano), vat mano kaimyno atzhvilgiu, jam negali isiulyt nieko sf (fantasy skaito su malonumu) bo pirma sf pasieme harisona ir dabar pagrindiniai atsiliepimai apie sf yra daugmazh tokie" aha, ten irgi apie _ir pasiemiau ash savo molekules skaidanti hyperblasteri..._ "
mano pirmos fantasties knygos turbut buvo nezhiniukai, volkovas, paskui trifidai, nematomas zhmogus... o pirma eridano buvo ikalintas prizmeje.. dar kazhkada neseniai perskaichiau, tai vel visai patiko=)

sheip harisono knygos, kaip durni filmai su koku van damu, zhiuri, galvot nereikia, perskaitai - smagu, bet nieo nelieka...
tiesa pasakius nesugebejau perskaityt plienine zhiurke goja kazhkaten... kokiatais durnyste pasirode:(

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-09 16:01 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-30 17:21
Posts: 151
Location: Vilnius
Ziurke yra totalus sh... bet mano nuomone, tai nera dar blogiausias atvejis, dar didesne nesamone yra MakKeidas (William Dietz rashliava). Skaichiau ir kraupau, kokia tai klishiu klishe ir dar blogiau uzh pachia klishe. :x Kaip gi leidykla gali priimti toki 'pasitychiojima ish skaitytojo' ir ji ishleisti? :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-09 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 9:36
Posts: 48
Location: Forgotten realms
dielo choziajskoje, tinginio pantie :)
pvz. man makkeidas visai patiko: niekuo neipareigojanti nuotykine sf literatura. nieko ypatingai gudraus, bet tikrai esu skaites ir nepalyginamai blogesniu/kvailesniu kuriniu tiek "eridano"iskeptu, tiek is garsiosios "zenito" serijos :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 114 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited