Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 6:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 98 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
geda prisipazinti, bet marso kroniku ash neskaiciau. del shito nyc nieko negaliu sakyti, bet del apsakymu... perskaicius juos lieka toks pasishlykshtejimo jausmas... dabar kai pagalvoju aishku kodel: Bradbury prasilenkia su normaliais desniais ir todel gaunas ne fantastika, o kazkokie kliedesiai. kad ir tas sumautas apsakymas, kur zmogelis po savo mirties 50 praejus atsikelia ir pradeda tasytis po pasauli. nesamone tai. net jei, tarkim, buna lavonu kurie sugeba prisikelti visishkai nipaciom, tai po 50 metu jis niekaip nesugabetu atrodyti kaip normalus zmogus ir isilieti i minia. o dar tie pastovus stradalinimai del fantazijos praradimo... ishvis man susidarydavo ispudis kad jis vien po skaite(nieko kito jis neminedavo, tik po o kita literatura apibrezdava kaip kiti)..

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-18 14:10
Posts: 6
Location: Vilnius
blogiausia fantastikos knyga? hm... gal Biblija?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 15:28 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Darkwind, tiesiog gal ne taip tą Bradbury skaitei. Tiesiog nereikia į jį žvelgti per techno ir fizikinės logiko prizmę. Tai - lyrika :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Taip. Bredberis - poetas

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-25 0:13
Posts: 25
Location: Wilno
Manyciau, kad varantys ant Bredberio yr jau vartotojishkos aukos- viska jiems reik paduot sukramtyta ale: " uzpuole ateiviai, atsirado biciuks super galiu, visus nushove ir zeme vel laisva.." :) Tokie rashytojai kaip Bredberis vercia bent kiek pajudint pilkasias lasteles...
Ai, ka as cia, senstu....

_________________
Vivat, ponai!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
ne pamastyti o tiesiog perdeginti jas. skaitai ir netiki, atrodo kad ten gerai apsinarkashines rashe... na bet cia tik asmenine nuomone. jei ji reikia skaityti kaip lyrika, tada viskas aishku kodel man jis nepatiko. poezijos niekada nevertinau... reishkia neturiu net kaip diskutuoti tokiu klasimu.
o del nemastymo ar sukramtyto , Radwila, nereikia najezdzialinti. yra skirtumas tarp kliedesiu ir sudetingo siuzeto(ko butent pas bredberi apsakymuose nera. ten kaip tik viskas aishkiau aishkaus).

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-19 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-25 0:13
Posts: 25
Location: Wilno
Darkwind wrote:
Radwila, nereikia najezdzialinti
negi ash galeciau... :lol:
O del siuzeto sudetingumo tai tikrai nemanau, kad fantastine knyga skaitydamas turiu jaustis kaip ziuredamas detektyva ir iki galo neatspet kas bus... Bo vistiek 99% geris laimi. Ypac "gerojoj" fantastikoj su sudetingu siuzetu ale "Ziurke puola ir laimi", "Raganu pusiasalis" ar "Derini metrikos" :) :) :)
P.s. tik nereikia manes :pjuklas: nes nuoshirdziai gerbiu visu skonius ir nuomones. Ishgerkit ir i mano sveikata!

_________________
Vivat, ponai!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-20 10:48 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Radwilla wrote:
P.s. tik nereikia manes :pjuklas: nes nuoshirdziai gerbiu visu skonius ir nuomones. Ishgerkit ir i mano sveikata!
Ne visur 99% gėris laimi. Ir Žiedų valdove trečdalis sąlyginių geriečių žūsta (nors pabaiga kaip ir laiminga).
Ir nepamiršime pragerti tavo sveikatą :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-20 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
man tada kilo 2 klausimai: 1 ka randat jus tikio ipatingo bredberio kuryboje? tiesa sakant man idomu suzinoti ko ash kitu nuomone nepastebio skaitydamas minetus kurinius.
2. kodel manot kad unhappy endingas tai gerai? pastaruoju metu unhappy endingas virsta tokia pat popsa kaip ir happy. jis praranda unikaluma. mano manymu shiuo metu unikalus liko tik neutralus endingai su mintim "uzbaik kaip manai kad turetu buti"...
o va terminai ziurke puola ir sudetingas siuzetas visishkai nesuderinami.

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-20 15:18 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
Darkwind wrote:
man tada kilo 2 klausimai: 1 ka randat jus tikio ipatingo bredberio kuryboje? tiesa sakant man idomu suzinoti ko ash kitu nuomone nepastebio skaitydamas minetus kurinius.
2. kodel manot kad unhappy endingas tai gerai? pastaruoju metu unhappy endingas virsta tokia pat popsa kaip ir happy. jis praranda unikaluma. mano manymu shiuo metu unikalus liko tik neutralus endingai su mintim "uzbaik kaip manai kad turetu buti"...
o va terminai ziurke puola ir sudetingas siuzetas visishkai nesuderinami.
Ka as randu?
tai ka labiausiai megstu- nepakartojama atmosfera, intelektualus zaidimai su literaturine forma, NETIKETOS PABAIGOS, daznas veikeju dialogas su savimi ir kruopele surrealizmo.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 98 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited