Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:20

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-15 11:18 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Sakykite ką norite - vienas iš geriausių (jeigu ne geriausias) "Eridano" viršelis - tai "GENOMAS 3000" :lol:

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-15 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Maumaz:" Sakykite ką norite - vienas iš geriausių (jeigu ne geriausias) "Eridano" viršelis - tai "GENOMAS 3000" "

Kas shuniukui pakels uodegajei ne jis pats=)
beja pachios knygos da neskaichiau (lauxiu gal kas nupiratins.. juk ish savu vogt zhymiai smagiau negu ish kazhkokiu te amerikonu :))) juokauju... anyway, gal kada prie progos ir pachiupinesiu kaip jau tas tavo genomas atrodo, bet tiesa pasakius kazhkaip aprashymas neuzhkabino.. kazhka reikejo labaiau intriguojanchio prirashyt (imho)
kaip te bebutu, a idomu a gerai jas perka ar niakas? (beja, kaip laumes mienuo? a atsipirko... bo man kazhkodel atrodo, kad dauguma lietuvaichiu skeptishkai zhiuri i tautiechiu pastangas (chia man atrodo.. nors glf'as berods sukele susidomejima...)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-15 15:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Toxis wrote:
Maumaz:" Sakykite ką norite - vienas iš geriausių (jeigu ne geriausias) "Eridano" viršelis - tai "GENOMAS 3000" "

Kas shuniukui pakels uodegajei ne jis pats=)
Na, viršelis - tai ne mano kūrinys, nors kūrybiniame procese dalyvavau, todėl svetimas uodegas kilnoti jaučiu tiesiog malonumą. Bet man jis net ir objektyviai atrodo labai vykęs. Aišku, skonio reikalas :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-23 15:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-06 19:47
Posts: 155
Location: Roma, Italy
man labiausiai patinka virseliai be piesinio. pvz. - angliskasis LOTR leidimas (juodi virseliai su runomis ir truputelis spalvos), arba kai kurie rusiski - viena spalva ir uzrasas. matyt, esu is tu, vyresniu, skaitytoju. :oops:
suprantu "eridano" motyvacija. bet man valjechas i izhe s nimi nepatinka :shock:

_________________
tu viena zinai, kad dievas pinigu neturi (c) bg


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-28 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
Na, Genomo virselis tikrai nera geriausias...
Bet cia mano kuklia nuomone :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-03 15:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Jeigu perku knyga, bet nesu niekada girdejes jos autoriaus - virselis daro labai didele itaka.
Ir siaip, skaitant knyga, darant pertraukeles [ akims pailsint ] malonu atsiverst virseli ir ji truputi patyrinet. O jei jis, atsiprasant, lievas tai pazvelgi i ji, padedi knyga ir mastai: "aj dzin, ryt pabaigsiu skaityt", nes atbaido kazkaip. :)

Ir knygos virselis [ mano manymu ] turi siek tiek "papasakoti" apie pacia knyga ir jos turini. Jeigu virselis visiskai nesuderintas su turiniu arba kaip cia kazkas sake - vienspalvis [ aisku cia skonio reikalas ] tai man nepatinka :)

ps.: genomo 3000 virselis... patylesiu as :) :P
visa jo ideja, kad kraujas biski "aplasejes", o siaip... ateities amerika.
Jokio sudominimo. [IMHO !!!! --> nekabinekites :))]

Isvis tie fantastiniu knygu virseliai - grynas kicas ir jie sux, jei jau tiesa sakant. va nebent koks chrisas fosas pakenciamas. :)))
irgi imho. :))

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-03 23:13 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
" O jei jis, atsiprasant, lievas tai pazvelgi i ji, padedi knyga ir mastai: "aj dzin, ryt pabaigsiu skaityt", nes atbaido kazkaip."

Tada tu teoriskai turetum but nebaiges skaityt ne vienos "Zenito" serijos knygos...

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-04 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
ne nu ka tu :) ten nieko nera taigi nera ir kam atbaidyt, galima dulkes tyrinet ar spastuves dazhus

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-14 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Zenito knygos senos ir tie ju virseliai derinasi su ju senumu =)
Todel, kazkaip viskas su jais normaliai.

Va, o jei siuolaikine knyga turetu toki virsely, tai iskart, bent jau man, sukeltu "itarima".
pvz: jei virselis lievas [pritruko leidyklai pinigu geresni uzdet], tai maybe ir geram vertejui pinigu pritruko ir t.t.

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-07-14 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Haldir wrote:

pvz: jei virselis lievas [pritruko leidyklai pinigu geresni uzdet], tai maybe ir geram vertejui pinigu pritruko ir t.t.
na, mano nuomone, tai vaikiška. jei kam ir reikalingas viršelis (jei jis ne pats savaime meno kūrinys, o taip retai būna, ir geriau būtų dar rečiau - knygos pigiau kainuotų), tai kad ant nugarėlės galėtum perskaityti anotaciją, kuri, aišku, giriamoji, bet šį bei tą vis tiek pasako.
man asmeniškai dzin, kiek ten nesąmonių pavaizduota ant knygos, jei viduj geras turinys. o būna ir atvirkščiai. pvz., r.oranto viršeliai - gražūs, meniški, nors dabar jau ima vienodėti - o koks rašytojas po jais slepiasi, dar visai neaišku.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited