Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-07-07 1:24

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
PostPosted: 2011-05-29 22:39 
Offline

Joined: 2011-04-29 15:51
Posts: 5
Sveiki. Taigi parasiau dar viena "atplaisa" is savo isivaizduojamo pasaulio. Bet vis dar abejoju ar verta man toliau ji pletot. Taigi noreciau sulaukt nuomoniu. (gal galit nekreipt labai stipriai demesio i rasybos klaidas? };))

Besijuokianti sesė
- Ko mes čia ieškom? - suurzgė orkas - nekenčiu šių peraugusių klaidžių miškų!
Vien raumenim stambaus orko veide ryškiai matės stiprus susierzinimas. Tas veidas neliko be pėdsakų daugybės kovų ir poros pergyventų karų, kaip žinia jis jau linko į senatvės amžių. Bet likęs tvirtas kūnas lengvai judėjo sunkiuose orkų meistrų pagamintuose šarvuose (tiesa šioj miško tankmėj jie biški trukdė), prie juosmens pakabintus sunkius kovos kirvius jis taipogi valdė puikiai.
- Jau sakiau, kad mūsų tikslas rast Sesę. - Eidamas prieky ir vesdamas likusius atsakė elfas druidas.
Šis miško elfas palyginti su gentainiais aukštaūgis vilkėjo žalsvą apsiaustą, o galvą dengė apdangalas pagamintas iš didžiulio juodo vilko raudonom akim galvos (o gal tik dėl to jis atrodė aukštesnis). Kaip ir įprasta miško elfui net didžiausiuose sutankėjimuose judėjo vikriai ir greitai.
- Šioj tankmėj juk negalėtu gyvent joks asmuo! - vėl irzliai ir net su trupučiu pykčio pareiškė žaliaodis karys.
Dar du grupės nariai einantys iš paskos elitiniai miško elfų šauliai sava kalba tyliai apsikeitė pastaba apie orkų barbarišką bukumą.
- Gerai jau, - pradėjo aiškint druidas - mes ieškom ne eilinės pašvestosios Sesės. Šią sesę eilinio ritualo metu kažkaip per klaidą užvaldė besijuokiančios miško dvasios ir ji paspruko į šias tankmes. Šios rūšies dvasios labai permainingos ir neretai priešiškos. Paprastai mes niekaip nerastume apsėstos besijuokiančios sesės, nes dabar ji tapo beveik miško dalim.
Dabar jau tikrai vos valdydamas įsiutį stačiokiškas orkas išrėžė vos ne rėkdamas:
- Tai kokio griausmo mes čia darom! Negi aš turiu brautis per šiuos klaikius bruzgynus veltui?!
Iš paskos einantys palydovai tyliai susijuokė.
- Štai tam mes ir ėmėm tave į šią paiešką. Supranti tavo neharmoningumas trikdo įprastą šio miško harmoniją, o tai manau tikrai privilios besijuokiančią sesę. Tiesa ji manau bus nelabai patenkinta ir norės pašalinti įprastos miško harmonijos sutrikdymo šaltinį...
- Dar niekad gyvenime nebuvau jaukas! Tegu tik prisiartina ta linksmuolė ir ji bus padalinta į kelias dalis. - orkas demonstratyviai padėjo rankas ant kabančių kirvių.
Šį kartą druidas sustojo ir atsisuko:
- Tu tik nesivelk į kovą, kitaip ji gali atsitraukt ir tykoti užsimaskavusi su visais įgytais naujai miško gabumais, o tada muūsų šansai liks visai menki. Vos tik ji puls tave, išsisukinėk kiek gali ir atsitaukinėk - jos sulaikymu pasirūpinsiu aš.
Karys nepatenkintai pasiukiojo galvą, bet visgi numojo ranka.
O tada visa kompanija išgirdo tylų, bet vis garsėjantį, juoką ir krizenimą sklindantį atrodo iš kelių pusių iškart.
- Judam ten, - tvirtai sukomandavo druidas - ten yra nedidelis laisvesnis plotas.
Skubiai vesdamas nurodyta kryptimi pridūrė:
- Tau gremėzdai ten bus lengviau judėt. - ir dar šauliam paliepė - Būkit pasiruoše, bet kol tvirtai jos nesulaikysiu nešaukit.
Štai jie pasiekė properšą, o pamišėliškas juokas skambantis vis iš kitos pusės jau buvo visai čia pat.
Šauliai išsiskyrę liko atokiau, o orkas ir druidas užėmė pozicijas nedidukės properšos vidury. Karys, net nepastebėjus kada išsitraukė, jau laikė kirvius kovos parengty. Pajutęs artėjančios kovos jaudulį ir nuo anksčiau sukilusį pyktį kovos veteranas orkiškai suriaumojo frazę-užkalbėjimą padedantį šiuos jausmus paverst kontroliuojamais įnagiais.
Gal to ir išprovokuota atrodo lyg tiesiai iš lianomis apraizgyto medžio iššoko besijuokianti sesė ir būtu pataikiusi į orko krūtinės šarvus, jei ne jo staigus pasisukimas.
Sesė buvo visiškai nuoga ir aiškiai matėsi po jos oda lyg lianų raizgalynas, kurio galai kai kur kabojo išlinde, jos kūnas tapęs žalsvas nepanašėjo į moters, o veidas iškreiptas pamišėliškos plačios šypsenos.
Pasiekusi žemę ji atsispyrė ir garsiai juokdamasi vėl puolė orką. Išilgėjusios rankos su vietoj pirštų tapusiais aštriais spygliais bandė pasiekt kario veidą, iš kūno išlendančios ataugos tai smeigdavo į kurią nors mažiau apsaugotą kūno vietą, tai bandydavo apsivyniot ant kojų ar rankų. Galima drąsiai teigt, kad veteranas orkas buvo tikras meistras ir net šios žaibiškos apsėstosios atakos nebent vos liesdavo.
Ši kova tetruko vos keletą sekundžių ir iš kažkur pasirodė didžiulis juodas vilkas raudonom akim. Tik tada besijuokiančioji sugebėjo atkreipt dėmesį jog yra pavojaus ir iš nugaros. Nespėjus pilnai atsisukt galvos milžiniški nasrai surakino jos kaklą. Vilko masė pargriovė ją ir apsikabino neleisdama išsprukt. Aplink vilko kūną pradėjo vyniotis ir smigt vijokliai. Bet ore kažkas pora kart prašvilpė ir viskas nurimo. Sesės galvoj styrojo dvi graviruotos magiškais raštais strėlės.
Prisiartino orkas jau pašalinęs iš rankų savo kirvius ir padėjo vilkui nusipainiot negyvus vijoklius. Gyvūnui kaikur iš žaizdų tekėjo kraujas. Išsilaisvinęs jis netvirtai pasitraukė vos toliau, prigludo prie žemės ir tylus urzgimas greit virto į kažką labai panašaus į maldą. Jo žaizdos nustojo kraujuot ir išlėto užsitraukė.
Žveriui galiausiai atsistojus išsiveržė garsus staugimas ir po kelių sekundžių jo vietoj jau išlėto stojos jau pažystamas druidas.
- Turiu pripažint tavo drąsą. - pagarbiai į elfą kreipėsi orkas.
Druidas pasisuko į šį visko mačiusį karį ir nuleidęs galvą pratarė:
- Dėkoju. Bet dabar liūdesio ir gedėjimo metas - mes praradom sesę, miško elfų šeimos narę, vieną iš šventyklos palaimintųjų... Reik parnešt jos kūną ir garbingai pailaidot.
Keista bet grubusis orkas be žodžių priėjo prie lavono ir paėmė taip švelniai į rankas kaip nei vienas elfas nebuvo matęs iš orkų pusės.
Pavargusiu balsu druidas pratarė: - Keliaujam namo.

_________________
Cut, slice, thrust! It's so... FUN!! }:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 21:05 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
"savo isivaizduojamas" labai jau panasu i world of warcraft. o rasymo stilius ziaurus. sorry.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 22:29 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Bėk, bėk, tik greičiau. Tave suės.

Atrodo gan liūdnai. Kai kurie sakiniai būtų graudūs, jei nebūtų juokingi, pavyzdžiui.
"Vilko masė pargriovė ją ir apsikabino neleisdama išsprukt."


Daugiau kaip ir nėr ką sakyt.gal kam spraagėsių :kramtyti: ?

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 9:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Liūdna vis tik, kai eilinį kartą įsitikini, kad rašyt knygas galima tik pačiam nemažai perskaičius. Nes, na "neliteratūriškumas" ir stiliaus/rašybos/loginės klaidos tiesiog akis bado.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 16:47 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Manau, kad fantastika yra ta literatūros rūšis, kuri visada reikalauja iš rašančiojo skaitytojui pateikti pakankamai šviežių idėjų. Iš fragmento nėra aišku, kad kūrinys yra originalus idėjų atžvilgiu ir sklandus savo sakiniais. Stilius yra pakankamai siaubingas, tam, kad susimąstytumei kas čia yra blogai. Tekstą reikia kapitaliai pertvarkyti. Nesakau, kad "nerašyk", bet turi daug ką keisti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 23:18 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
gerbk zmones. nejaugi pats skaitytum tokia makalyne? sakyciau cia is serijos "sumeciau bet kaip, bus gerai, kas nores tas supras, nenorit neskaitykit ir tt."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 0:01 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 287
Greitu laiku ketinu forume kolegu teismui pristatyti erotini-fentezi apsakyma "Trys nykstukai ir pagunda" tikiuosi kad nesulauksiu tokiu blogu atsiliepimu... sakinius slifavau labai skrupulingai...


Last edited by Magnumas on 2011-06-01 16:17, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 13:10 
Offline

Joined: 2011-04-29 15:51
Posts: 5
Na ir dziugu, rasliavones gales ir toliau likt hobiu sau paciam. Ir galesiu atmesti kai kada pasitaikiusius pasakymus "rasyk knyga", atsakydamas mazdaug "taigi ziurek kaip viesai bublikai nepatinka". }:D Ir galiu nebesiparint kad pries sios "atplaisos" parasyma buvau tai apleides virs poros metu. }:)

fod: gal si dalis ir primine WoW, bet "savo isivaizduojamas" susikure daug seniau nei isvis atsirado WoW.

Pjovejas: Tai reiskia as Ziauriai netalentingas, nes esu perskaites tikrai nezinau kiek, bet keli simtai fantastiniu knygu tikrai manau bus. Nuo 10m labai daug skaitydavau. Tiesa turbut nereikejo apsiribot vien fantastika. }X)
p.s. geras nickas }:)

dearnis: Sutinku su tavim, Ypac jei noreciau pateikt tai didziajai publikai. }:)

sylvanies: Tu teisus del sios makalynes. }X) O atsakymas: taip, skaityciau ir esu skaites (net is spausdinamu knygu) dar ir didesniu makalyniu. Tiesa knygose leidziamos kad ir didesnes makalynes buna daug literaturiskesnes uz sia. }X)

_________________
Cut, slice, thrust! It's so... FUN!! }:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Awww, I love the smell of butthurt in the morning. :mrgreen:

Tau tikrai kažkas pasiūlė rašyti knygą? Kaži ar jie išvis žino kas tai per daiktas knyga? Bet kai įsivaizduoju, kaip atneši rankraštį leidyklon ir sakai, "Nekreipkit dėmesio į rašybos klaidas"...sakau, gal tu tiems patarusiems kada klozetą užkimšai? Ar jų katę paspyrei?

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 14:06 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
dazniausiai tie palinkejimai "buk rasytoju" atkeliauja is lupu zmoniu, kuriems sugebejimas parasyti kazka, o ne nukopijuoti - jau savaime stebuklas. Svarbiausia yra ne tapti rasytoju, o juo buti. O rasytojas - tai profesija, suryjanti begalybe laiko, ir naktu. (Mano nuomone - tai didziausias prakeikimas is visu imanomu, galintis nuvesti iki beprotybes. ypach, kai tekstai, dialogai, monologai, prologai ir kiti ufologai veliasi galvoje tiek, kad noretusi tiesiog pabaigti viska nekrologu :D )

Sukurti kazka gali bet kuris zmogus. Sugebeti tai tinkamai ir patinkamai aprasyti - tai 10 procentu talento ir 90 - juodo darbo. darbo, uzknisancio iki pelkinio orko pazaliavimo, ar urvinio trolio pajuodavimo.

Kas liecia knygas - tik nedaugelis lietuviu sugeba parasyti kazka, kas nebutu virkavimai apie savo paties, ar artimuju, giminiu ir pazistamu praeiti. Ir dar maziau ju sugeba rasyti gerai. O kai tai pereina i fantastikos gelmes, tai naujos idejos buna itin retas svecias, nors ir laukiamas ishskestom galunem


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited