Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 12:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2013-01-28 10:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
popierinem laiko ir salygu mazai, audiobookai veik visa meniu sudaro, rankos ir akys neuzimtos, einant kazkur, vaziuojant ar dirbant kazka negudraus visada galima suklausyt knygos gabala. jei knyga gera - popierine kopija lentynoje atsiranda, popierines cia prabanga (laiko atzvilgiu).

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
PostPosted: 2013-01-28 11:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Man iš esmės nėra didelio skirtumo, skaityti "tikrą" knygą ar elektroninę: kindlą lygiai taip pat sėkmingai galima skaityt romantiškoj aplinkoj / dideliame odiniame fotelyje su puodeliu kažko garuojančio ar pan. Puslapių šiurenimui ar rašalo kvapui niekada sentimentų nejaučiau, juo labiau, kad lietuviškų knygų įrišimas paprastai būna gana žemos kokybės. Jau senokai nieko neskaičiau lietuviškai: porą prakabintų Eridano knygų spjaudydamasis numečiau; angliškas gi knygas patogiau tiesiog parsipūst, nei pirkti Amazonėje. Pridėkim dar patogumą, kurį siūlo elektroninė knyga, ir matome, kad popierius konkurencijos nebeatlaiko.
Rimta išimtis - tai RPG taisyklių knygos: jų paskirtis kita, negu literatūrinių kūrinių, todėl net jei turiu knygą tik elektroniniame formate, prieš žaidimą reikalingus puslapius atsispausdinu, bet šiaip stengiuosi rulbukus nusipirkti.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2013-02-26 15:40 
Offline

Joined: 2007-09-18 14:57
Posts: 13
Kažkada labai skeptiškai žiūrėjau į visas tas eknygas, bet kai pats išbandžiau gerą skaityklę tai nuomonė tikrai pasikeitė. Vaizdas tikrai labai kokybiškas ir nėra jau tokio didelio skirtumo tarp realios knygos (aišku, lapų nepačiupinėsi :) ) Pradžioj naudojau 5" ar 6", dabar turiu ir 9.7" skaityklę, tai tikrai jokių nepatogumų nėra. Keliajunat vien privalumai, nereikia spėlioti, ar užtkes šitos knygos kelonei, ar dar vieną pasiimti, o gal kelias :)
O ir fiziškai visos knygų spintos beveik užpildytos, tai ir problemų su saugojimo vieta kyla.

Dėl audio knygų, tai klausau tik ne grožinę literatūrą, pastarają skaityti maloniau, nes klausant kartais mintys pabėga :)


Top
   
PostPosted: 2013-02-26 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Skaitau tik popierines knygas. Skaityklės neįperku, o kompe skaityti nepatogu.
Be to visi kas sako jog popierines knygas greitai pakeis skaitmeninės, tie niekad nebandė nusišluostyti subinės skaitykle.
Aš tiesa irgi nebandžiau, bet manyčiau turėtų būti nepatogu

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2013-02-26 22:54 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
spardžiausi ir žegnojausi nuo skaityklių ilgai. kol neatėjo laikas, kad knyga ant lietuvos patapo prabangos preke. ir dašilo: chuli mokėt pusšimtį lietuviškų už chrienovą vertimą, jei galima 20-30 lietuviškų sumokėt už e-versiją originalo (anglų mano atveju) kalba? 1 skaitytuvas kainavo ~300 piningų. atsipirko su kaupu. itin greitai. dabar namie 2 skaitytuvai, ka muštis nereiktų.


Top
   
PostPosted: 2013-02-27 12:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Fleimeris-Flūderis wrote:
spardžiausi ir žegnojausi nuo skaityklių ilgai. kol neatėjo laikas, kad knyga ant lietuvos patapo prabangos preke. ir dašilo: chuli mokėt pusšimtį lietuviškų už chrienovą vertimą, jei galima 20-30 lietuviškų sumokėt už e-versiją originalo (anglų mano atveju) kalba? 1 skaitytuvas kainavo ~300 piningų. atsipirko su kaupu. itin greitai. dabar namie 2 skaitytuvai, ka muštis nereiktų.
O įsivaizduok, kokiais tempais tabletai atsiperka blogiems žmonėms, tiem kur torrentais naudojasi ;) Ir dar jama knygų, kurių vienetas iki 160+ litų...
Žinoma, šiame forume to niekas nedaro.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-02-27 13:04 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
tai aš nė menkiausios abejonės dėl to neturiu. ir jokiu būdu, be abejaus, nebandau teigti, kad kas nors torrentais nauojasi. girdėjau, bent jau čia visi sąžiningi irgi pūkuoti :lol:

tik, šitą, pas meni ne tablietka, o būtent readeriai, sonis irgi kindlas. nafig man tabletka, katros batareika nifiga nelaiko, ir katra man tik vietą be reikalo užimtų? :?


Top
   
PostPosted: 2013-02-27 14:04 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Aš labai skeptiškai žiūriu į readerius, kai paaiškėjo, kad amazonas per atstumą gali trinti ką užsimano iš „tavo“ readerio. Neabejočiau, kad kitos įmonės irgi turi panašias galimybes, Sony va ypač nėra pagarsėjusi intrusive DRM'ais. Savo Nexus 7 galiu daug labiau kontroliuoti, ir visokius randominius pdf'us ir docus su paveiksliukais skaityti, kalbu apie legalius be abejo, ir androidą visaip išnarstyt bo esu geekas. Blogai, kad nėr e-paper displėjaus bet oh well visko neturėsi.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-02-27 20:48 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Tik jau ne ką užsimano. Skaičiau vieną atvejį, kai buvo problemų su leidėju - paplatino knygą kurios negalėjo platint. Amazon'as išėmė iš pardavimų ir reikėjo praspirt iš kindle'ų tiems kurie buvo nupirkę. Nebent kažką dar praleidau?


Top
   
PostPosted: 2013-02-27 22:19 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
fod wrote:
Tik jau ne ką užsimano. Skaičiau vieną atvejį, kai buvo problemų su leidėju - paplatino knygą kurios negalėjo platint. Amazon'as išėmė iš pardavimų ir reikėjo praspirt iš kindle'ų tiems kurie buvo nupirkę. Nebent kažką dar praleidau?
Įdomu, o šiuo atveju žmonėms gražino pinigus? :roll:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited