Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 9:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2013-02-28 9:51 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Magnus wrote:
Įdomu, o šiuo atveju žmonėms gražino pinigus? :roll:
Taip


Top
   
PostPosted: 2013-02-28 11:31 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
fod wrote:
Tik jau ne ką užsimano. Skaičiau vieną atvejį, kai buvo problemų su leidėju - paplatino knygą kurios negalėjo platint. Amazon'as išėmė iš pardavimų ir reikėjo praspirt iš kindle'ų tiems kurie buvo nupirkę. Nebent kažką dar praleidau?
Techninės galimybės yra ką užsimano ir man to užtenka.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-02-28 22:12 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
"Techninės galimybės" yra wifi + galimybė parsiųsti update'us. Tavo nexus'as su android'u to negali? Ir ištrynė knygą kurią iš jų nupirkai, t.y. amazon'as žinojo, kad tu turi būtent tą failą, ir ištrynęs sugrąžino pinigus. Nėra, kad kažkas sėdi prisiconnect'inęs prie tavo kindle'o ir browse'ina / trina ką nori. Čia tik tavo paranoja. Jei nori įsivaizduot kad google'as kažkuo geriau už amazon, prašom. Beje, google'as analizuoja tavo asmeninius email'us ir tau pagal juos poto rodo reklamą ;}


Top
   
PostPosted: 2013-02-28 22:44 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
fod wrote:
"Techninės galimybės" yra wifi + galimybė parsiųsti update'us. Tavo nexus'as su android'u to negali? Ir ištrynė knygą kurią iš jų nupirkai, t.y. amazon'as žinojo, kad tu turi būtent tą failą, ir ištrynęs sugrąžino pinigus. Nėra, kad kažkas sėdi prisiconnect'inęs prie tavo kindle'o ir browse'ina / trina ką nori. Čia tik tavo paranoja. Jei nori įsivaizduot kad google'as kažkuo geriau už amazon, prašom. Beje, google'as analizuoja tavo asmeninius email'us ir tau pagal juos poto rodo reklamą ;}
Čia ne mano paranoja, o faktas, kad tokių atvejų buvo, ir aš nenoriu, kad tokių atvejų būtų man. Taip, Googlas su androidu to nedaro. Tai vėl gi yra faktas o ne mano įsivaizdavimas.

Prie ko čia tariamai man rodoma reklama nežinau, ir nelabai rūpi. Kad ir ką ten rodytų, mano įsigyti failai visada liks mano. Net jei vėliau kažkam užplauks, kad parduodant buvo kažkas pažeista.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-03-01 10:15 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Paranoja - kad device'as "ne tavo", ir kad amazon'as trina "ką nori". Faktas, kad į knygas kurias parduoda jie mano turintys daugiau teisių nei tu. Nieks nedraudžia mobi knygų pirkt iš belenkur kitur, ir amazon'as niekada jų iš tavo kindle'o neištrins. Reklama tik tam, kad būtų aišku iš kur savo pinigus darosi google'as - kaupdamas tavo asmeninius duomenis ir rodydamas reklamą. Amazon'as - pardavinėdamas knygas, kurias poto dar gali ir ištrint. Esmė - ir vieni ir kiti pardavinėja pigius device'us. O kurių būdas atsiimt pinigus mielesnis, sakyčiau, skonio reikalas.


Top
   
PostPosted: 2013-03-01 10:57 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Nieks nedraudžia mobi knygų pirkt iš belenkur kitur
Ir niekas nedraudžia pirkti kito įrenginio iš kitur, įrenginio kuriame niekas niekada mano failų netrins. What's your problem again?

Googlo adwordai, kaip jau minėjau, man beveik px, ne visiškai px dėl to kad ir pats iš jų karts nuo karto užsidirbu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2013-03-01 17:04 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Neturiu jokių problemų ir nematau reikalo dar kažką diskutuot. Jei kas mąsto apie e-ink'ą - man kindle'as labai patinka. Nenorintiems pirkti amazon'e, pilna kitų eshop'ų (net ir lietuviškų), nėra jokių apribojimų skaityti jų knygas per kindle'ą, ir amazon'as jų niekada netrynė ir netrins. Paranojikams - visada galima nejungti wifi ;)


Top
   
PostPosted: 2013-04-08 9:28 
Offline
User avatar

Joined: 2013-04-08 7:25
Posts: 61
Skaitau tik popierines.
Nežinau, žaisti kompu žaidimus, o tada poilsiui skaityti knygą, vėl komputeryje? Akys išdegtų!
Net nesu skaitęs skaitmeninės knygos...
Bet gal reikės kada nors pabandyti, perskaityčiau knygų tęsinius, kurių dar neradau bibliotekoje.

_________________
games by Zuurix


Top
   
PostPosted: 2013-04-22 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Skaitau nemažai. Popierines skaitau, tik jei kas nors padovanoja. Reguliariai jas vis išdalinu kitiems.

Turiu pigiausią kindlių be pašvietimo (namie visuose kambariuose turiu pakankamai universalių apšvietimo lempų).
Jis telpa į švarko kišenę, todėl skaitau visur, kur reikia laukti (pas medikus, kamštyje už vairo).
Akis jis tausoja (lyginant su kompais), nusistačiau fonto dydį žemiau standarto ir dar pasisiaurinau raideles.

Turiu pusantros ydos: angliškai man per sunku, o lietuviškai skauda pasaulėjautą, todėl fantastiką skaitau išverstą į rusų, ne iš torentų, bet dykai.

Niekuomet nejungiu kindliaus wifi, ne dėl paranojos, bet nes nėra jokio reikalo: daug greičiau randu, ko ieškau, kompo naršykle, be to internete susikonvertuoju ir sustumiu per USB laidą. Amazonas net nustojo spaminti mano paštą.

Tapino skaityti neskubu (ir taip turiu prisikindliavęs tęstinio fantasy daugiau, negu metams į priekį). Palauksiu, kol bus už dyką. Čiupinėjau popierinį, bet neįtikino.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2014-10-07 21:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Įdomios naujienos apie Adobe el. knygų readerius :)
Quote:
Adobe’s Digital Editions e-book and PDF reader—an application used by thousands of libraries to give patrons access to electronic lending libraries—actively logs and reports every document readers add to their local “library” along with what users do with those files. Even worse, the logs are transmitted over the Internet in the clear, allowing anyone who can monitor network traffic (such as the National Security Agency, Internet service providers and cable companies, or others sharing a public Wi-Fi network) to follow along over readers’ shoulders.
Quote:
The behavior is part of Adobe's way of managing access to e-books borrowed from a library or "lent" by other users through online bookstores supporting the EPUB book format, such as Barnes & Noble. If you've "activated" Digital Editions with an Adobe ID, it uses that information to determine whether a book has been "locked" on another device using the same ID to read it or if the loan has expired. If the reader isn't activated, it uses an anonymous unique ID code generated for each DE installation
http://arstechnica.com/security/2014/10 ... lain-text/

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited