Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Kolektyvinio istorijų kūrimo workšopas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=13&t=7122
Page 1 of 1

Author:  rzu [ 2013-07-28 18:21 ]
Post subject:  Kolektyvinio istorijų kūrimo workšopas

Siūlau išbandyti kolektyvinį istorijų kūrimo įrankį, kuris labai panašus į kokį nors foruminį rašymo būdą, tik turi kelias papildomas priemones (a) kiekvienas žaidėjas gauna savo nuosavą, kitiems iki žaidimo pabaigos nematomą tikslą, b) kiekvienam ėjimui pateikiama „korta“ (atraminis žodis, sąvoka ir pan.)).

Sistemos „helpas“ trumpai aprašytas atskiroje „knygoje“. Įdomu, kad luome gali vienu metu veikti (na, rašyti) atėję iš skirtingų svetainių asmenys (šiuo metu – iš dviejų skirtingų svetainių (vienoje iš jų mes dabar esame...)).

Šiuo metu vyksta pirmoji, testinė partija (baigtas pirmasis ratas). Užsiregistravę matytumėt, kaip ten viskas toliau (rezultatai bus rodomi visiškai viešai tik partijai pasibaigus). Jei susirinktų bent du-penki norintys, nuimčiau naujų partijų kūrimo apribojimus.

Jei susidomėjote, prisijunkite?

Author:  rzu [ 2013-08-06 17:49 ]
Post subject:  Re: Kolektyvinio istorijų kūrimo workšopas

Pirmąją istoriją išvystėme keturiese, kažkodėl viskas nusitęsė juodoka ir nuojautomis prisodrinta gaida. Kol vėl ateina tavo eilė, istorijos audinys susiraukšlėja ir atsiduri visai ne ten, kur ketinai, bet visvien fun. Štai rezultatas: Takari ir Miręs kalnas

Paleidau dar vieną testinę partiją ir kviečiu prisijungti.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/