Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 12:39

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2014-02-17 20:32 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
James Dasner"Bėgantis labirintu",suvalgiau per nakti,nors knyga skirta paaugliams...Gal kas
žinot ar planuojamas išleist tęsinys lietuvių kalba? :?


Top
   
PostPosted: 2014-05-20 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-08 22:44
Posts: 59
Location: Vilnius
Du kūriniai:
James Dashner “Bėgantis labirintu”
ir
Edmundas Radavičius “Labirintas”

Abiejuose kūriniuose nežinia kur egzistuojantys pasauliai, į kuriuos nežinia kaip patenkama iš realaus pasaulio ir kurių pagrindinis elementas Labirintas. Abiejuose laukiamas herojus paauglys, kuris turi atlikti kažkokią užduotį, ir jis pasirodo. Abiejuose kūriniuose paauglio vardas – Tomas. Tiesa pas Dashner jis jau užmiršęs, kas buvo, o pas E.R. dar tik užmirš tai kas bus…

Savotiški sutapimai. Įdomu, kas lemia tokius sutapimus: atsitiktinumas ar kažkokie kūrybos proceso ir mūsų suvokimo dėsningumai. Juk turi būti priežastis, kodėl neproporcingai didelė dalis kūrinių prasideda, kai herojus geria ar pagirioja :)

_________________
Tiesa slypi kažkur


Top
   
PostPosted: 2014-05-20 16:30 
Offline

Joined: 2013-07-01 20:47
Posts: 145
žmogus labirinte. ne paaugliams.

http://www.goodreads.com/book/show/4493 ... n_the_Maze


Top
   
PostPosted: 2014-05-26 22:09 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Ir kuri geresnė lietuviška ar JAV versija?:))


Top
   
PostPosted: 2014-05-27 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-08 22:44
Posts: 59
Location: Vilnius
Nors pradinės kūrinių prielaidos ir panašios, kūriniai gali labai skirtis siužetu, stiliumi, todėl gali būti sunku pasakyti, kuris geresnis. Teisingiau būtų vertinti kas kam patinka. Be to, kad kūrinius lyginti, kažkas turi būti juos skaitęs abu. Na, amerikietiškam variantui tikriausiai skaitytojų nestinga. Yra net apžvalga Skaityta.lt, o va lietuviško gal net niekas neskaitė. Ne visiems lietuvių autoriams taip pasiseka, kaip Martynui Domeikai su "Armegedonu", kad kažkas perskaito ir dar nors ir paburbėjimų, bet nors kokių komentarų susilaukia :). Kažkaip jau lietuviška fantastika atbaido įtarimais grafomanija (ir ne pagrindo). Atbaido ir skaitytojus, ir leidėjus :).

_________________
Tiesa slypi kažkur


Top
   
PostPosted: 2014-05-27 21:52 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Jo amerikietiškam(bent jau JAV:)) nestinga,išėjo jau keturios šios serijos knygos,rugsėjo mėnesį turėtų pasirodyt ir filmas pagal šia knygą,tik gaila,kad leidykla "Obuolys"seka"Eridano"pėdomis,išleidžia pirma dali,po to tyla:))...Jei "Bėgančiam labirintu"nuo išleidimo praėjo daugiau nei metai,tai nuo G.Del Toro ir C.Hogano"Padermės"1dalies jau daugiau nei trys...O knyga tai tikrai gera........


Top
   
PostPosted: 2014-09-04 22:36 
Offline

Joined: 2014-09-04 22:35
Posts: 1
Superinė knyga, man labai patiko :)


Top
   
PostPosted: 2016-07-07 11:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
alstonamos wrote:
knygos,rugsėjo mėnesį turėtų pasirodyt ir filmas pagal šia knygą,tik gaila,kad leidykla "Obuolys"seka"Eridano"pėdomis,išleidžia pirma dali,po to tyla:))...Jei "Bėgančiam labirintu"nuo išleidimo praėjo daugiau nei metai,tai nuo G.Del Toro ir C.Hogano"Padermės"1dalies jau daugiau nei trys...O knyga tai tikrai gera
Tai kad esu matęs knygyne "Padermės" trilogiją visą...


Top
   
PostPosted: 2016-07-07 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Pjovejas wrote:
alstonamos wrote:
knygos,rugsėjo mėnesį turėtų pasirodyt ir filmas pagal šia knygą,tik gaila,kad leidykla "Obuolys"seka"Eridano"pėdomis,išleidžia pirma dali,po to tyla:))...Jei "Bėgančiam labirintu"nuo išleidimo praėjo daugiau nei metai,tai nuo G.Del Toro ir C.Hogano"Padermės"1dalies jau daugiau nei trys...O knyga tai tikrai gera
Tai kad esu matęs knygyne "Padermės" trilogiją visą...
Siūlau su botais nediskutuoti :)
aną užblokavau, tad skaitykime, kad atsakei į Lokas1 pranešimą

Padermę man pora žmonių rekomendavo, bet kažkaip neradau laiko paskaityti.
O Bėgantis labirintu... na filmas man buvo vizualiai gražus, dėl scenarijaus net nežianu, baisiai nuspėjamas buvo (bent jau pirmoji dalis), o knyga gerokai nuvylė (tiesa skaičiau tik pirmą dalį)

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited