Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 15:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »
Author Message
PostPosted: 2015-03-10 22:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Kažkaip priminė:

[ img ]

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2015-03-11 13:48 
Offline

Joined: 2013-08-13 22:35
Posts: 86
Location: Marijampolė
Martynas Domeika wrote:
Pasilenkė Narcizas prie ežero ir įsimylėjo į atvaizdą jame. .
Autobiografija vienu sakiniu. :mrgreen:


Top
   
PostPosted: 2015-03-12 10:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Man atrodo, autorius yra pabuvojęs Anglijoje ir ten išgirdo n aują jam žodį: "aristokratas". Ir jam taip patiko jo skambesys, kad puolė tą žodį vartot visur. Taip sakant "mintys veržiasi "srautingu domkratu"".

P.S. ne, Martynai Domeika, aš nesitikiu, kad suprasit kas yra "srautingas domkratas", tai skirta kitiems šio forumo lankytojams, kurie miega, bet greičiausiai yra skaitę kitas knygas :)


Top
   
PostPosted: 2015-03-13 2:13 
Offline
User avatar

Joined: 2011-05-17 22:59
Posts: 14
fod wrote:
Pagooglinau aristokratą - iškart matosi kad "rimtos literatūros" autorius :)
[ img ]
Sunku pasakyti... kažkoks išsižergęs budulis visą vaizdą užstoja :(


Top
   
PostPosted: 2015-03-13 2:19 
Offline
User avatar

Joined: 2011-05-17 22:59
Posts: 14
Vygoshius wrote:
Martynas Domeika wrote:
Pasilenkė Narcizas prie ežero ir įsimylėjo į atvaizdą jame. .
Autobiografija vienu sakiniu. :mrgreen:
Įskaitant gramatiką ir jos nebuvimą. Iš kitos pusės, Tolstojus "Kare ir taikoje" minėjo, jog Rusijos kaimo plikbajoriai laikė asmeninės garbės reikalu rašyti su klaidomis. Vis kažkiek arčiau šlėktų.


Top
   
PostPosted: 2015-03-16 12:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Jei kas nežinote, autorius apsireiškė ir rašykuose. Ištrauka kita (aišku, stilius tas pats, tai galit neskaityt :)) Bet labai pakelia nuotaiką komentarų skaitymas, nes ten autorius vis dar atsakinėja :)


Top
   
PostPosted: 2015-03-16 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Kaip jau rašiau prie Armagedono temos, pasikartosiu čia:

Gal autorius sutiktų padovanoti vieną virtualią kopiją*, jei pasiūlyčiau paredaguoti pagrindinį aprašymą iš sulaužyto į mažiau skausmingą akim (nors už Armagedono Solemijos aprašymas geriau skaitosi) ir/ar išsamiai pakomentuoti bent pirmą skyrių (jei skyrių nėra, keletą puslapių) papastraipiui (viešai ar privačiai, man jokio skirtumo - galiu siusti į PM arba parašyt temoje)?


Po paskutinio tokio karto, man teko malonumo paskaityti, deja, ne apie armagedoną, bet apie labirintą, kuris nors ir nesiekė tokių aukštumų, visgi suteikė kažkiek malonumo. ;D

*Aš jos niekur neviešinčiau, aišku.


p.s. Čia jau kaip ir nebe mano reikalas, bet man keista, kad į diskusiją buvo įtrauktos autoriaus nuotraukos. Apie autorių reikia nuomonę susidarinėt pagal tekstą, o teksto nuomonę sukalti, manau, jau buvo pakankamai.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
PostPosted: 2015-03-16 16:28 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
XXIcentury wrote:
p.s. Čia jau kaip ir nebe mano reikalas, bet man keista, kad į diskusiją buvo įtrauktos autoriaus nuotraukos. Apie autorių reikia nuomonę susidarinėt pagal tekstą, o teksto nuomonę sukalti, manau, jau buvo pakankamai.
Nuotraukos nuotraukomis, bet jos atsirado tada, kai autorius kažkaip nepajėgė suprasti kodėl jo rašliava yra RAŠLIAVA, o ne knyga. Ir dar "aristokratiškai" juokėsi iš čia pasisakančių. Liūdna, bet nesuprasdamas net ką reiškia tas žodis... Ir šiaip, melas, kad "leidyklos mušėsi dėl teisės leisti tokią genialią knygą" (ar kaip ten pažodžiui buvo pasakyta) nenusipelnė tolerancijos jokios... Reikėjo bent jau pridėt "buvo kelios leidyklos, kurios sutiko išleisti iš anksto apmokant už leidybą". tada bent jau tiesa būtų.

P.S. būt įdomu išgirsti leidyklų banginių (pvz. Alma Litera irba Tyto alba) atstovų nuomonę tokių "knygų" atžvilgiu: ar tikrai jos už atlyginimą apsiimtų tokias leist tokiam būvyje? prastindamos savo vardą?


Top
   
PostPosted: 2015-03-16 21:12 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
XXIcentury wrote:
p.s. Čia jau kaip ir nebe mano reikalas, bet man keista, kad į diskusiją buvo įtrauktos autoriaus nuotraukos. Apie autorių reikia nuomonę susidarinėt pagal tekstą, o teksto nuomonę sukalti, manau, jau buvo pakankamai.
Nuotrauka į diskusiją apie tai kas yra nesubrendėliai ir kaimo jurgiai. Apie aristokrato tekstus apskritai diskutuoti nėra ko, manau čia visų nuomonė maždaug ta pati.


Top
   
PostPosted: 2015-03-18 1:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote:
Jei kas nežinote, autorius apsireiškė ir rašykuose. Ištrauka kita (aišku, stilius tas pats, tai galit neskaityt :)) Bet labai pakelia nuotaiką komentarų skaitymas, nes ten autorius vis dar atsakinėja :)
gal galima nuoroda? nes nerandu :/

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited