Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 7:39

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2016-10-13 20:10 
Offline

Joined: 2013-07-01 20:47
Posts: 145
Pjovejas wrote:
spora wrote:
Ačių
"ačiū"... khem khem... negražu platinti ministrės klaidas
tikraij negrąžu. Reijkia rašiti Ąčių.


Top
   
PostPosted: 2016-10-13 20:35 
Offline

Joined: 2014-06-26 17:39
Posts: 23
Turiu įspėti, šiaidien grožinę literatūrą nelabai kaip perka. Na nebent sugebėsi sukurti skandalą(reklamą). Kitaip, 5000 knygų niekaip nerealizuosi.
Po „Naujosios Iljados“ žadu rašyti dalykinę literatūrą, patarimai kaip tapti super žmogumi. Dietologija, sportas ir tt... Tokios knygos gerai eina. O ir tema šiuo metu man aktualiausia. Juk rašau ne vardan pinigų. Savam malonumui, bei noriu palikti pėdsaką.
https://www.youtube.com/watch?v=N4ImQcfZ1R8
Čia sveikos gyvensenos yotube kanalas, kur žinoma pagrindiniu smuiku griežiu, aš.
https://www.youtube.com/watch?v=g5K0aJrGCFg
o čia mano sveikatingumo vlogas.


Top
   
PostPosted: 2016-10-13 21:57 
Offline

Joined: 2016-04-29 10:59
Posts: 17
Martynas Domeika wrote:
Turiu įspėti, šiaidien grožinę literatūrą nelabai kaip perka. Na nebent sugebėsi sukurti skandalą(reklamą). Kitaip, 5000 knygų niekaip nerealizuosi.
Sakai nelabai perka? O tai kiek realu tada parduot? Kiek Solemijos išpardavė? Nes mačiau rimtai ir knygyne ir intere...
O tai manai iš sporto ir dietų knygų realu pragyvent? O tu gal koks sveikuolis, ar iš kur tos žinios, nesuprantu...

_________________
http://pastraipa.popo.lt/


Top
   
PostPosted: 2016-10-13 21:59 
Offline

Joined: 2016-04-29 10:59
Posts: 17
keturiasdesimt2 wrote:
Pjovejas wrote:
spora wrote:
Ačių
"ačiū"... khem khem... negražu platinti ministrės klaidas
tikraij negrąžu. Reijkia rašiti Ąčių.
Rašysiu: "dėkavoju" :D ar tiks taip, jei jau ministerijos rekomendacijos neįtinka?

_________________
http://pastraipa.popo.lt/


Top
   
PostPosted: 2016-10-14 0:03 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Martynas Domeika wrote:
Turiu įspėti, šiaidien grožinę literatūrą nelabai kaip perka. Na nebent sugebėsi sukurti skandalą(reklamą). Kitaip, 5000 knygų niekaip nerealizuosi.
Jo, blin, va, tiek Sapkovskis, tiek Martinas ir net pats Tolkinas tik apie skandalus ir rašė, pigūs rašeivos... Tolkinas ant tiek sugebėjo nusipigint, kad net kelis leidimus lietuvių kalba jo išleido. Sapui tiek nepavyko, matyt padorumo dar vaikis turėjo. Bet pakankamai buvo įžūlus, nes iki šiol kai kurie jo suklaidinti žmogeliai užsimušdami internete second hand knygų lietuvių kalba ieško ir niekaip nesugeba rast...


Top
   
PostPosted: 2016-10-14 0:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovėjau, anie rašė ne lietuviškai. Sapkovskis už pirkimus apskritai turėtų būti dėkingas CD Project Red, iki tol buvo žinomas tik lokaliai Rytuose, nepaisant kad jo Raganius mano nuomone yra geriausia fantasy serija ever (man patiko labiau ir turi mažiau trūkumų ir už Song of Ice and Fire, ir už Žiedų valdovą, ir už Moorcocko pasakas, ir jau net ne toj pačioj lygoj su Wheel of Time ir t.t.) :) Verčiau lygink su lietuvių autoriais, kurie rašė lietuviškai ir rašė Lietuvai.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-10-14 10:26 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Pjovėjau, anie rašė ne lietuviškai. Sapkovskis už pirkimus apskritai turėtų būti dėkingas CD Project Red, iki tol buvo žinomas tik lokaliai Rytuose, nepaisant kad jo Raganius mano nuomone yra geriausia fantasy serija ever (man patiko labiau ir turi mažiau trūkumų ir už Song of Ice and Fire, ir už Žiedų valdovą, ir už Moorcocko pasakas, ir jau net ne toj pačioj lygoj su Wheel of Time ir t.t.) :) Verčiau lygink su lietuvių autoriais, kurie rašė lietuviškai ir rašė Lietuvai.
Nu kaip, ponas Domeika, kaip suprantu generalizavo apie Lietuvos skaitytoją. O mano minėtų autorių knygos buvo išleistos lietuviškai Lietuvoje. Tai jo apibrėžimas turėtų būt taikomas.
Beje, mane draugas pataisė: sako Sapas buvo Eridano du kartus išleistas (neskaitant jau to seno "Dagono" leidimo).


Top
   
PostPosted: 2016-10-14 19:29 
Offline

Joined: 2014-06-26 17:39
Posts: 23
spora wrote:
Martynas Domeika wrote:
Turiu įspėti, šiaidien grožinę literatūrą nelabai kaip perka. Na nebent sugebėsi sukurti skandalą(reklamą). Kitaip, 5000 knygų niekaip nerealizuosi.
Sakai nelabai perka? O tai kiek realu tada parduot? Kiek Solemijos išpardavė? Nes mačiau rimtai ir knygyne ir intere...
O tai manai iš sporto ir dietų knygų realu pragyvent? O tu gal koks sveikuolis, ar iš kur tos žinios, nesuprantu...

Nenoriu gilintis į konkrečius skaičius. Nežinomam autoriui visiškai be reklamos būtų realu 1500 knygų tiražą išparduoti per 5 metus. Gyventi iš rašysenos? Lietuvoje? Nepasiekiamas rezultatas. Asmeniškas patarimas, daryk tai savo malunumui, nieko nesitikėk ir spjauk į kritiką. Vienas viso šito pranašumas - gali rašyti ką nori. Jokios populistikos.

Rimtai užsiimu sveikatingumu. Geras dalykas kiekvienam. Mano smegenys dabar dirba dvigubai geriau nei anksčiau. Nežinau kiek būčiau savo gyvenime pasiekęs jei turėčiau tiek informacijos apie kūno ir žinoma sielos sveikatingumą nuo gyvenimo pradžios. Informacija, išties, mus daro tuom kas esame. Nėra nevykėliu, yra tik informacijos trūkumas.
Kas domitės mokslu, štai jums mano naujausia laida: kaip visatoje dirba laikas.
https://www.youtube.com/watch?v=Jz5iQf7_1D0

Kas dėl kalbos ir rašybos, tai tie kas mokslus baigė anksčiau, jų kalba bei rašyba skiriasi nuo tų kas mokinasi, arba baigė mokintis neseniai. Tais senais, tarybiniais ir potarybiniais laikais, kalbai reikalavimai skyrėsi, nei dabar. Pats su tuo susiduriu. Ir čia nieko nepadarysi, juk išnaujo gimtosios kalbos nesimokinsi?


Top
   
PostPosted: 2016-10-17 11:20 
Offline

Joined: 2016-04-29 10:59
Posts: 17
Martynas Domeika wrote:
Nenoriu gilintis į konkrečius skaičius. Nežinomam autoriui visiškai be reklamos būtų realu 1500 knygų tiražą išparduoti per 5 metus.
1500 per PENKIS metus??? Eina sau kaip nusivyliau. Tai nori pasakyti tik tokie lūkesčiai dėl Solemijos? Nežinau, kažkaip daugiau iš tavęs tikėjausi. :o Kam tada išvis vargintis...

Iš tavo youtuberio tai man labiausiai apie sexą patiko :shock: Manau į tai ir turėtum susitelkti, nes apie tą laiką ir visą kitą, tai žiauriai nuobodu. Be to ir taip prikalbėjo visokie ten mokslininkai, einšteinai

_________________
http://pastraipa.popo.lt/


Top
   
PostPosted: 2016-10-18 11:13 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
"visokie ten mokslininkai, einšteinai"

ploju. atsistojęs. pereidamas į ovacijas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited