Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Fantastikos kūrinių konkursas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=13&t=7930
Page 1 of 1

Author:  Klia [ 2016-05-07 14:04 ]
Post subject:  Fantastikos kūrinių konkursas

Gediminas Beresnevičius (jaunimas, kas nežino, pasigooglina:)) skelbia fantastinių apsakymų ir piešinių konkursą.

"Skelbiu fantastinių mini apsakymų konkursą. Apsakymų apimtis – iki 1000 ženklų su tarpais. Kuo trumpesnis kūrinėlis – tuo geriau. Gali būti netgi vieno sakinio. Nėra jokių apribojimų žanrui, stiliui, tematikai, idėjoms ar dar kam nors. Vieninteliai du apribojimai: kūrinys turi būti bent kažkiek susijęs su fantastika (bet kokio požanrio) ir nurodyta apimtis.

Tiesa, dar terminas – atsiųsti man būtina iki 2016 m. birželio 1 d. e-paštu: gedber@gmail.com. Ir kūrinio autorinės teisės turi priklausyti jums (kūrinys šiuo metu negali būti kam nors parduotas).

Taip pat laukiu ir nespalvotų (grafikos) piešinių. Nuskanuokite juos ir atsiųskite man bet kokiu formatu (jpeg, tiff ar kt.). Dydis ir žanras nesvarbu.

Vienas autorius gali pateikti neribotą skaičių kūrinių.

Konkursas skelbiamas su tikslu atrinkti keletą apsakymų ir piešinių knygai, kurią dabar rašau.

Knygoje bus pateikta įvairūs idėjų generavimo ir vaizduotės lavinimo būdai. Apsakymai ir piešiniai būtų kaip iliustracija pateiktai medžiagai. Darbų siuntimas konkursui traktuojamas kaip sutikimas juos publikuoti knygoje. Jei tekstai bus redaguojami, autoriai gaus korektūras. Atrinktų piešinių autorių bus prašoma nuskanuoti darbus reikiamos kokybės spaudai ar prašoma atsiųsti originalus.

Apsakymų ir piešinių autoriai, kurių darbai bus atrinkti, gaus 25 eurų prizą nepriklausomai nuo kūrinio dydžio ir pobūdžio. Laimėtojus paskelbsiu birželio 15 d. Jei leidykla nenorės spausdinti vieno ar kito darbo, tai nesukliudys laimėtojams gauti savo prizą, nes pinigus pervesiu iki knygos pasirodymo (bet, tikiuosi, leidykla pritars mano pasirinkimui).

Sėkmės!

Laukiu kūrinių.

Gediminas Beresnevičius

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/