Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 8:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-15 19:47 
Joooo........ tiesiog baisiai norėjau padaryti tai, ko niekas nedarė. jei kada ką panašaus išstenėsiu, tada man ir pravers visos jūsų pastabos :shock:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-16 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
Na, tai ir daryk toliau :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-16 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
Aš čia perskaičiau ir pagalvojau, kas liktų išmetus seksą ir smurtą. Valandą galvojau, bet nieko nesugalvojau, matyt nieko ir neliktų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-16 16:49 
Nebūtinai. Tai tik parodo apie ką intensyviausiai galvojai, skaitydamas apsakymą...;)
Tomas :P wrote:
Aš čia perskaičiau ir pagalvojau, kas liktų išmetus seksą ir smurtą. Valandą galvojau, bet nieko nesugalvojau, matyt nieko ir neliktų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-18 12:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
:P

_________________
Gyvenimas kenkia jūsų sveikatai. Darykite išvadas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-20 16:47 
buvo viename GLF kiberpankinis apsakymas apie klonuotą darbuotoją, kurį vaikėsi kažkokia stambi kompanija. Nepaisant to, kad ten smurto ir sekso scenų nemažiau, tai buvo vienas iš stipriausių ir išraiškingiausių mano skaitytų lietuviškų apsakymų...IMHO :oops:
Tiesiog lietuviai rašo daugiausiai fentezi, kiek mažiau SF, o horror žanras apleistas. Buvo įdomu pamėginti, kiek gavosi- ne man spręsti. Aš tiesiog pavėluotai supratau, kad siaubo apsakymas tai ne siaubo filmas ir skaitytoją reikia gąsdinti visiškai kitaip, nei filmo žiūrovą. Gal kitąsyk geriau gausis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-23 12:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
nu as kazkaip kitaip matyt isivaizduoju horror zanra :D

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-23 15:34 
Ramiai tik, Gintarai :wink:


Top
   
 Post subject: geras
PostPosted: 2006-01-14 18:57 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Man tai labai patiko. Pirmas geras lietuviskas siaubas kuri as skaiciau.O smurtas ir seksas neprastina kurinio. Daugeli geru kuriniu yra smurto ir taip tt. gaila ,kad smulkiau neaprase kaip pribaige budeli. pagarba autoriau


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-01-27 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
kad aš skaičiau kadaise šitą tekstą, man priminė tik vienas sakinys, kurį panaudojau "Į pagalbą rašantiems fantastams" (beje, jeckau, kaip seniai tai buvo - kažkaip nieks naujų straipsnių nerašo, kas čia dabar per įmygis!). ką tai rodo? net nežinau, kaip švelniau pasakyt, bet turbūt tai, kad savarankiškos idėjos neatradimas ir siužeto (nors šiaip virtinė įvykių - dar ne siužetas) silpnumas padėjo pamiršti šį kūrinį išvis;)

baisu? nebaisu. pamokoma? nieko naujo... stiprūs charakteriai? mmm... kad charakterių personažai nespėjo atskleisti, buvo sudoroti;). tokiu atveju, kai tekstas neįtraukia, nes nieko tau čia negaila ir nieko neužjauti, ant nieko net nepyksti, pradedi ieškoti klaidų...
pvz., ar įmanoma pamatyti, kad rastas iki pamatų supleškėjusioje bažnyčioje lavonas tikrai buvo išdraskytu tarpkoju, nuogas, o žaaarnos dar išdraikytos po salę? žarnos - ką, nedega? arba ko demonas, kuriam iš esmės nusišvilpt į žmogelių 'teisingumą' pradeda pamokslauti, tarsi iš tiesų tikėtų, kad ta čigonaitė buvo nekalta. arba - ar ne per daug du incesto mėgėjai vienam kūriny? o gal demonas susipainiojo?;)

ai, žodžiu, turbūt neapsimoka dabar apie seną kūrinį čia pilstyti, tik kad perskaičiau vėl, tai neištvėriau:]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited