Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 1:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2818 posts ]  Go to page « 1250 251 252 253 254282 »
Author Message
PostPosted: 2015-05-28 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
fod wrote:
<...>
(facepalm)

apie kelis vis tiek parašysiu:
Quote:
Nedašilo kad ne apie muzikos klausymą per radiją kalba ėjo? Ok, vietoj radijos paleisk robotui MTV realybės shows žiūrėt vietoj kad hack'intum viso pasaulio telefonus, kažkuo prastesnė idėja? Juk prie garso dar papildomai atsiranda vaizdinė informacija, kiek daug robotukas galėtų iš to suprast... :roll:
Kaip sukursi realų AI vien tik su MTV reality show? Ar kad ir su radiju? Čia tokie pasakymai manau net pranoksta naująjį rusišką šedevrą - nešiojamą kompiuterį "net analogav mire"
Quote:
Žiūrėjau, visa problema kad tupos užuominos kaip kažkas buvo manęs neįtikina. Nors tu ką nepatikėsiu kad žmogus turintis tokius žemės plotus, didžiausią paieškos sistemą pasaulyje, ir galintis nuhack'inti visus pasaulio telefonus nesugeba namie susitvarkyti elektros instaliacijos. Ar kad jam tai pochui. Man čia tiesiog tūpas scenarijus.
Filme bent kelis sykius buvo paliestas ir paaiškintas klausimas dėl elektros. Jei kažkas elektrą pastoviai sabotuoja iš vidaus, žinoma, kad jos nesugebėsi "sutvarkyti".

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2015-05-28 22:52 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
Kaip sukursi realų AI vien tik su MTV reality show? Ar kad ir su radiju? Čia tokie pasakymai manau net pranoksta naująjį rusišką šedevrą - nešiojamą kompiuterį "net analogav mire"
Kol niekas neįrodė kitaip, ir nuhack'inti telefonai ir MTV reality shows - abi idėjos vienodai debiliškos.
Quote:
Filme bent kelis sykius buvo paliestas ir paaiškintas klausimas dėl elektros. Jei kažkas elektrą pastoviai sabotuoja iš vidaus, žinoma, kad jos nesugebėsi "sutvarkyti".
Ar aš sakiau kad buvo nepaaiškintas? Sakiau kad visa idėja su elektros dinginėjimu - tūpa kaip ir visas filmas.


Top
   
PostPosted: 2015-05-30 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-17 14:48
Posts: 435
[ img ]

Mad Max: Fury Road nėra žodžių, koks geras veiksmo filmas. Aš per visą filmą neatsistebėjau, kaip galima taip gerai surežisuoti ir nufilmuoti, tiek detalių. Fantastiškas mūšis ant ratų. :garbinti: 10/10


Top
   
PostPosted: 2015-05-31 13:43 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Blade Runner pavyzdžiui. Komentaras tik vienas - Alex Garland'ui iki Philip K. Dick'o toli gražu.
Philip K. Dick nerašė filmo scenarijaus. Blade Runner scenarijų rašė David Webb Peoples ir Hampton Fancher. Pagal Philip K. Dick knygą, kuri labai skiriasi nuo filmo scenarijaus, kelia visai kitokius klausimus, nagrinėja visai kitokias problemas, visų pirma tradicinę Dicko „kas yra realybė ir ar tikrai ką matome yra realybė“, kurios filme buvo nebent vargani pėdsakai. Net siužetas tik šiek tiek bendras. Kai kurios filmo vietos tiesiogiai prieštarauja knygai. Priskirti Blade Runner scenarijaus nuopelnus Dickui tai kaip... kaip ir tinka prie viso kito ką anksčiau pezėjai :) Facepalm indeed.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2015-05-31 22:57 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Philip K. Dick nerašė filmo scenarijaus. Blade Runner scenarijų rašė David Webb Peoples ir Hampton Fancher. Pagal Philip K. Dick knygą, kuri labai skiriasi nuo filmo scenarijaus, kelia visai kitokius klausimus, nagrinėja visai kitokias problemas, visų pirma tradicinę Dicko „kas yra realybė ir ar tikrai ką matome yra realybė“, kurios filme buvo nebent vargani pėdsakai. Net siužetas tik šiek tiek bendras. Kai kurios filmo vietos tiesiogiai prieštarauja knygai. Priskirti Blade Runner scenarijaus nuopelnus Dickui tai kaip... kaip ir tinka prie viso kito ką anksčiau pezėjai :) Facepalm indeed.
Pats tu čia pezi, ar kas sakė kad Blade Runner'is buvo tobula ekranizacija? Deja K. Dick'o knygos ir "varganų pėdsakų" užteko per akis, kad filmas būtų n kartų įdomesnis nei Ex Machinos pseudo filosofijos ant idiotiško siužeto.


Top
   
PostPosted: 2015-06-01 2:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
fod wrote:
<...>
http://i.imgur.com/ZFT6hiL.png :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2015-06-01 8:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
[ img ]

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2015-06-02 0:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
fox'as wrote:
Ne, filmas nėra tūpas, jis tiesiog eilinis filmas, nei per kvailas nei per rimtas, tik tiek kad ten pilna pseudofilosofijos, kuri skamba protingai, bet šiaip iš esmės nėra kažkuo ypatinga. Žmonės mažiau ragavę filosofijos pradeda aikčioti, štai koks rimtas filosofinis filmas. Kažkaip pastaruoju metu kine apskritai jaučiamas tas pseudofilosofijos įsigalėjimas, tas truputį kelia šypseną, ypač matant kaip žmonės aikčioja nuo tų minčių "gylio" :)
fox'as wrote:
Tai kad Ex Machina ir dvelkė būtent tuo pilstymu iš tuščio į kiaurą :) nors gal tu ir teisus, pseudofilosofija nelabai tinka, gal geriau vis tik būtų naudoti banalioji filosofija, arba prie pačių optimistiškiausių vertinimų philosophy vulgaris :)
Nu jau tik nereikia.

Iš holywood tai as good as it gets. O hipsteriški pasisakymai, kad jis "ištemptas" ar "negilus", tai primena "Stalker" fanboy pareiškimus koks tai afigienas filmas, kai tos pačios mintys nėra kažkokios grandiozinės, o filmas ištemptas tiek, kad visas mintis galima būtų sukišt į 20 min.

Ir iš vis, pareiškimai kas yra filosofinis filmas ir kas nėra, yra ganėtinai subjektyvu. Turbūt geriausias to pavyzdys yra "Sucker punch".

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2015-06-02 8:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
zhukaSS wrote:
Nu jau tik nereikia.
Reikia :) nes kai tik pasirodo kokie filmai taip ir prasideda aikčiojimai koks jis filosofiškas. O kai paklausi kas jame filosofiško tai tik pasigirsta neaiškios frazės a la: na ten apie rimtus dalykus šneka; na ten geros mintys ir t.t. Niekas negeba pasakyti kur ta filosofija slypi.
Čia panašiai kaip su Paulo Coelo "Alchemiku". Gylio vos iki kulkšniukų, o visi jaučiasi pabraidžioję bent iki bambos.
Quote:
O hipsteriški pasisakymai, kad jis "ištemptas" ar "negilus", tai primena "Stalker" fanboy pareiškimus koks tai afigienas filmas, kai tos pačios mintys nėra kažkokios grandiozinės, o filmas ištemptas tiek, kad visas mintis galima būtų sukišt į 20 min.
Filmas filmui nelygus ir man asmeniškai labiau patinka filmai kurie konkrečiai ir nevyniojant į vatą viską išdėsto ir kuo trumpiau tuo geriau :) Jei jau prakalbom apie Atelkerį, tai jame man patinka vaizdai, bet grynai dėl estetikos. Pačio filmo mintys nėra kažkuo ypatingos. Turėjome čia kartą studentų diskusiją su vienu filosofijos dėstytoju apie Tarkovskio Stalkerį, buvau pagrindinis oponentas kad filmas nėra toks gilus kaip bandoma įžvelgti. Na žinant jo atsiradimo istoriją ir dar pasikaičius interviu su Tarkovskiu, supranti kad tie kas įžvelgia ten kažką super gilaus greičiausiai įžvelgia per daug. Kai Tarkovskio paklausė, ką Stalkeryje reiškia šuo, jis atsakė, jis reiškia šunį ;)
Quote:
Ir iš vis, pareiškimai kas yra filosofinis filmas ir kas nėra, yra ganėtinai subjektyvu.


Taip, jei filosofiją laikysime bet kokį žodinį viduriavimą :)
Filosofija yra konkreti disciplina ir ne kiekviena giliai skambanti frazė yra filosofija. Norint filosofuoti ar kažką pavadinti filosofija reikia ją išmanyti nes priešingai ir gaunasi, kad pažiūri kokį filmą ir tada sakai: vau kokia gili filosofija; o bent kiek daugiau ragavęs filosofijos žmogelis taip ir lieka nesusipratęs kur čia ta gilioji filosofija slypi :)

Nesakau, kad Ex Machina nėra gerų minčių ar filosofinių idėjų, yra ir daug, tik tiek kad jos taip ir praplaukia giliau nepakapsčiusios. Todėl ir oponuoju tiems kas ten įžvelgė didžiąją filosofiją :)

Papildau: man pats filmas visai patiko, nėra jis blogas, kaip nėra ir kažkas labai superinio. Filmas kurį smagiai pažiūrėjau ir tiek. Tiesiog "hipsteriški pasisakymai" (citata) apie filmo gylį man atrodo gerokai pervertinti :)

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2015-06-02 12:19 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Papildau: man pats filmas visai patiko, nėra jis blogas, kaip nėra ir kažkas labai superinio. Filmas kurį smagiai pažiūrėjau ir tiek. Tiesiog "hipsteriški pasisakymai" (citata) apie filmo gylį man atrodo gerokai pervertinti
Quote:
Ir iš vis, pareiškimai kas yra filosofinis filmas ir kas nėra, yra ganėtinai subjektyvu.
Nelabai matau dėl ko jums ginčytis, pretty much sutinkate vienas su kitu :) Nebent Foxas „man atrodo“ nelaiko kad yra subjektyvu :P

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2818 posts ]  Go to page « 1250 251 252 253 254282 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 66 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited