Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 344 posts ]  Go to page « 122 23 24 25 2635 »
Author Message
PostPosted: 2017-10-02 14:11 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Idėja labai įdomi:pasaulis po ateivių invazijos,žmonijos sunaikinimas,ir tu pačių ateiviu eksperimentas bandant atkurt žmonija..
---------------------
Extinct, New Sci-Fi TV Series Coming October 2017,Traileris :https://www.youtube.com/watch?v=ws6HoEkKpWQ


Top
   
PostPosted: 2017-10-09 17:01 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Philip K. Dick's Electric Dreams. Kuo tolyn, tuo blogyn.

Antra serija „Impossible planet“ buvo visai gera. Perskaičiau ta proga apsakymą, tv versija stipriai nukrypo keliose vietose, ir buvo labai abejotinų sprendimų. Pabaiga, nežinau, man Dicko versija patiko labiau, bet esmę gal ir išlaikė, I guess. 7/10, rekomenduoju.

Trečia serija „The commuter“, alegorinė pasaka apie eskeipizmą. Pradžia buvo tikrai gera, nors ir perdėm akivaizdu ką jie ten mėgina parodyti, bet Timothy Spall vaidyba tikrai carryino visą epizodą. Į pabaigą siužetas truputį nusigrybavo, atsirado visažinių visagalių personažų kurie keičia tas realybes, pagrindinis personažas rinkosi mažiau fainą bet „tikrą“ realybę vietoje savo eskeipizmo, žodžiu prasidėjo klišė ant klišės. Gaila, nes pradžia buvo tikrai stipri. Dicko apsakymą perskaičiau jau pažiūrėjęs šią seriją. Lo and behold, apsakymas žymiai geresnis (kas galėjo pagalvoti?), ir visai ne apie eskeipizmą, o įprastą rašytojo arkliuką – tikrą ir suvokiamą realybę. 7/10, vis tiek rekomenduoju, pažiūrėti verta. Bet man labai nepatinka, kad serialo kūrėjai naudoja Dicko apsakymus kaip terpę savo pačių idėjoms skleisti. Drįstu sakyti, jo kūryboje užtektinai idėjų, o jei nori kurti kažką savo, lai kuria kažką savo.

Ketvirta serija, „Crazy Diamond“, pavadinimas yra tribute kam ir pagalvojot, vėl gi. Pakankamai gera kad rekomenduočiau, bet jau visai nebeturi daug bendro su Dicko kūryba. Allegedly pastatytas pagal apsakymą „Sales Pitch“ ar bent internetai taip sako. Bet panašumų nykstamai mažai. Man ši serija labiau priminė kokio pretenzingo šoumeno *cough* Charlie Brooker *cough* mėginimus kurti visuomenės satyras *cough* black mirror *cough* nei Philip K. Dick idėjas. Again, nėra kad būtų bloga serija, man visai patiko, nors ir nieko labai įspūdingo. Ta visa šleikšti atmosfera su pastelinėm spalvom ir nerealistiška, žaisline sala labai gerai padaryta, Steve Buscemi 10/10, siužetas toks nuobodokas ir nelabai įdomus bet pažiūrėti verta. Tik jei vadinasi Philip K. Dick's Electric Dreams, aš ir noriu Philip K. Dick dreams.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-10-10 9:53 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Lokas1 wrote:
Idėja labai įdomi:pasaulis po ateivių invazijos,žmonijos sunaikinimas,ir tu pačių ateiviu eksperimentas bandant atkurt žmonija..
---------------------
Extinct, New Sci-Fi TV Series Coming October 2017,Traileris :https://www.youtube.com/watch?v=ws6HoEkKpWQ
mano galva-viskas ,kas gera buvo sudeta i 1 epizoda...daziurejau iki 8-totalus slamstastos visos grupuotes ale Robin Hudas,zmones,gyvenantis vos ne akmens amziuje taiso dronus...
Pradejau ziureti The Orville.Pasakysiu veliau,kolkas ,tai Star Trek praskiesta humoru(amerikonisku)


Top
   
PostPosted: 2017-10-11 12:37 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
As tiek toli dar nenuėjau{kol kas 3serijos pažiūrėtos:))Labiausiai užknisa atsiminimai iš praeities,beprasmės blevyzgos..Kas dėl akmens amžiaus žmonių taisančių dronus,tais juos taiso"parazitas"?:))Gyvybės forma,kuri žmogu naudoja kaip nešiotoja.. :) :) Kas dėl to,kad viskas kas geriausia pirmoje serijoje..Tai čia daugumos JAV serialų"triukas'"Pirma ir paskutinė serijos buna geriausios.. :) :) :) O viduryje dažniausiai taupimo režimas{nulis veiksmo,daug blevyzgų.. :( :(


Top
   
PostPosted: 2017-11-02 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-17 14:48
Posts: 435
Dirk Gently's Holistic Detective Agency, sezonas Nr. 2 eina[ img ]


Top
   
PostPosted: 2017-12-04 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Lokas1 wrote:
As tiek toli dar nenuėjau{kol kas 3serijos pažiūrėtos:))Labiausiai užknisa atsiminimai iš praeities,beprasmės blevyzgos..Kas dėl akmens amžiaus žmonių taisančių dronus,tais juos taiso"parazitas"?:))Gyvybės forma,kuri žmogu naudoja kaip nešiotoja.. :) :) Kas dėl to,kad viskas kas geriausia pirmoje serijoje..Tai čia daugumos JAV serialų"triukas'"Pirma ir paskutinė serijos buna geriausios.. :) :) :) O viduryje dažniausiai taupimo režimas{nulis veiksmo,daug blevyzgų.. :( :(
Haha - panašu, kad greičiausiai susigaudžiau aš: pirmos serijos 27 minutė ir STOP. T.y. dašuto, kad scenaristų galvose panaši dykuma, kaip serialo peizaže :D

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
PostPosted: 2017-12-06 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
i'kanto wrote:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency, sezonas Nr. 2 eina[ img ]
žiūriu, bet manau jau 3 sezono nebežiūrėsiu.. atrodo, kad liko tik šešėlis iš serialo po pirmo sezono :(

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-12-23 20:09 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Dark TV Series (2017– )
http://www.imdb.com/title/tt5753856/
Po trecio epizodo pradejau taupyti-1 diena -1 serija,bet,viskam ateina pabaiga.Mano galva, metu sensaciajatai vienas is originaliausiu kelioniu laiku serialu.tamsus,daug paslapciu pozemiu/labirintu.
Skanaus :)
10/10


Attachments:
[ attachment ]
4.jpg [ 23.45 KiB | Viewed 4718 times ]
Top
   
PostPosted: 2018-01-03 3:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Dark TV Series (2017– )
http://www.imdb.com/title/tt5753856/
Po trecio epizodo pradejau taupyti-1 diena -1 serija,bet,viskam ateina pabaiga.Mano galva, metu sensaciajatai vienas is originaliausiu kelioniu laiku serialu.tamsus,daug paslapciu pozemiu/labirintu.
Skanaus :)
10/10
Bais patiko paskutinės sezono serijos pabaiga :]

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
PostPosted: 2018-01-14 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
paziurejau pirma
Counterpart
epizoda-kolkas viskas originalu,tikiuosi ateityje bus veiksmo daugiau :)
8/10
http://www.imdb.com/title/tt4643084/?ref_=ttep_ep_tt
Ir,puiki dovana man :)-naujas X Files 2018 sezonas


Attachments:
[ attachment ]
387.jpg [ 3.8 KiB | Viewed 4446 times ]
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 344 posts ]  Go to page « 122 23 24 25 2635 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited