Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »
Author Message
PostPosted: 2018-05-16 0:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
sakyčiau patinka labiau nei 1 sezonas, vis dėl to kas gali sezoną sušikti(bet gali ir pagerinti), tai bus kitoje serijoje senovės Japonija and shit, aišku visko gali būti, aš iki dabar prisimenu paskutinę Lost seriją (gal tiksliau prisimenu jos suteiktą emociją) :lol:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-16 23:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Na tai kokie įspūdžiai po 4 serijos? :)
Nu ką, aš kažką panašaus įtariau pirmo sezono pabaigoj. Galvojau Fordas sau kuriasi nemirtingumą ir taip pat naują rasę. Maža dalimi atspėjau :) Tarp kitko, tikimybė, kad Fordas tebėra "gyvas" vis dar tebeegzistuoja. + nauja mįslė, kas tas Abernatis ir kuo jis ypatingas :) Versijų visokių kirba galvoje :)

Ai, dar beveik neabejoju, kad pirmos serijos pabaigoje mums rodė antro sezono pabaigą.


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 0:40 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
+ nauja mįslė, kas tas Abernatis ir kuo jis ypatingas
Juk į jo galvą uploadino informaciją pirmam sezone. Man atrodo todėl jo ieško ta board narė. Ar bent jau bando parodyti, kad todėl. Jei gerai pamenu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 2:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Quote:
+ nauja mįslė, kas tas Abernatis ir kuo jis ypatingas
Juk į jo galvą uploadino informaciją pirmam sezone. Man atrodo todėl jo ieško ta board narė. Ar bent jau bando parodyti, kad todėl. Jei gerai pamenu.
Aš kaip suprantu, tai bent keliose epizoduose buvo paaiškinta kam man in black uošviui reikalingas šitas parkas - grubiai tariant išextractint kitų įtakingų ir turtingų žmonių paslaptis - dėl to ir visas tas fuzas dėl šitos informacijos

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 9:25 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Nomad wrote: *
Quote:
+ nauja mįslė, kas tas Abernatis ir kuo jis ypatingas
Juk į jo galvą uploadino informaciją pirmam sezone. Man atrodo todėl jo ieško ta board narė. Ar bent jau bando parodyti, kad todėl. Jei gerai pamenu.
Aš kaip suprantu, tai bent keliose epizoduose buvo paaiškinta kam man in black uošviui reikalingas šitas parkas - grubiai tariant išextractint kitų įtakingų ir turtingų žmonių paslaptis - dėl to ir visas tas fuzas dėl šitos informacijos
Tas uošvis "originalas"seniai miręs, o jo "nemirtingumo" projektas nurašytas į šiukšliadėžę gi. Tai uošvio poreikiai atkrinta. Visi kažkiek reikšmingesni žmonės/verslininkai man rodos išskersti, arba klaidžioja dabar parke ir tuoj bus išskersti, taip, kad truputį sumažėjo informacijos apie juos reikšmė. + Turtingų žmonių paslaptis tipo sugrūdo į vienui vieno ghosto atmintį (ir dar truputį gliučinančio, kas buvo visiems žinoma) niekur kitur nepadarę atsarginės kopijos? Stipriai nusivilsiu, jei toks idiotiškumas bus praleistas scenaristų.

Man kur kas panašiau, kad jis yra "naujos kartos" ghostas. Gi 4-oj serijoj kalbėjo apie kažkokį nematytą kodą, parašytą visai kita kalba. Gal kaip tik jis yra naujas bandymas nemirtingumo link. Ir man jis įtartinai pasirodė panašus į jaunesnį Davos'ą.

+ Įdomus twistas su MiB dukros ghostu :) Įdomu iki kiek Fordas veikė savarankiškai ir iki kiek tai sujaukė korporacijos planus. Dar pagalvojau, kad visai įmanomas dalykas, kad visas šitas ghostų maištas nė velnio nėr jų "sąmonės prabudimas", o tik įmantrus Fordo žaidimas sudėtingais kodais ir istorijomis.


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Tai ir sukišimas į vieną "gliučinantį" host'ą, ir slaptos facility, ir slaptas kodas ir yra tam, kad parko darbuotojai nežinotų apie slaptus parko šeimininkų side projektus

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 12:04 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Tai ir sukišimas į vieną "gliučinantį" host'ą, ir slaptos facility, ir slaptas kodas ir yra tam, kad parko darbuotojai nežinotų apie slaptus parko šeimininkų side projektus
Na korporacijos realybėj taip rizikingai nedaro (čia aš vis dar apie tą patį "visų kiaušinių viename krepšyje" principą), bent jaus stengiasi nedaryt :) Aišku, įmanomas variantas, kad dar mums neatskleistam siužeto vingyje visos atsarginės kopijos buvo sunaikintos. BET kaip sakiau, kažkokių žmonių dosjė rinkinys tikrai paprastesniu būdu saugomas būna :) + jau žinome, kad parkų daug ir teoriškai info buvo renkamas visuose.

Žodžiu, man kažkokios "naujos kartos" ypatingo ghosto versija realesnė


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Na korporacijos realybėj taip rizikingai nedaro (čia aš vis dar apie tą patį "visų kiaušinių viename krepšyje" principą), bent jaus stengiasi nedaryt :) Aišku, įmanomas variantas, kad dar mums neatskleistam siužeto vingyje visos atsarginės kopijos buvo sunaikintos. BET kaip sakiau, kažkokių žmonių dosjė rinkinys tikrai paprastesniu būdu saugomas būna :) + jau žinome, kad parkų daug ir teoriškai info buvo renkamas visuose.
Jeigu informacija yra ypatingai sensitive, iš ko galime taip sakyti nes apie ją realiai žino tik Charlotte, tai viena kopija yra labai realu

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 13:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Jeigu informacija yra ypatingai sensitive, iš ko galime taip sakyti nes apie ją realiai žino tik Charlotte, tai viena kopija yra labai realu

Visoj korporacijoj informaciją renka tik Šarlotė? cha... Ji net gimus dar nebuvo, kai Wiliamas šią idėją prastūmė. O Wiliamui, kaip matome, dzin ta informacija apie svečius (jis ją ir taip jau žino).

Be to, kaip minimum apie Abernačio ypatingumą dar tikrai informuotas Davos spec. pajėgų vadas/koordinatorius (Flokis :)), bei jam įsakymus duodantys asmenys


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 13:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *

Visoj korporacijoj informaciją renka tik Šarlotė? cha... Ji net gimus dar nebuvo, kai Wiliamas šią idėją prastūmė. O Wiliamui, kaip matome, dzin ta informacija apie svečius (jis ją ir taip jau žino).

Be to, kaip minimum apie Abernačio ypatingumą dar tikrai informuotas Davos spec. pajėgų vadas/koordinatorius (Flokis :)), bei jam įsakymus duodantys asmenys
Tai pagal viską taip ir yra kad tik Charlotte apie tą informaciją žinojo, tiek spec. pajėgų vadas, tiek jam ar Charlotte duodantis įsakymus asmenys pačiame parke nebuvo iki situacijos kai hostai nusprendė pamaištauti

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited