Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:58

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 513 »
Author Message
PostPosted: 2019-04-30 10:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš jaučiu damušiu iki galo vien dėl to, kad pažiūrėt, kas į sostą atsisės (kiek supratau iš interviu, šito fakto nuo Martino vizijos HBO nekeitė).
Žodžiu imsiu alaus, popkornų ir žiūrėsiu kaip keliasdešimt tūkstančių šiauriečių armija (nežinau iš kur juos ims, bet esu tikras, kad serialo kūrėjai nesuks galvos su jų pagrindimo logika) kartu su keliolika tūkstančių unsullied trauks kautis su Sersėja... Ir turbūt ją nugalės... :(

EDIT: Kas tikrai man tebepatinka seriale, tai muzika.


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Pažiūrėjai geriausią kada nors sukurtą fantasy serialą :rofl:
O jei rimtai, ar yra kažkas geresnio iš fantasy serialų? Xena gal? :banana:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 9:15 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
zhukaSS wrote: *
Nomad wrote: *
Pažiūrėjai geriausią kada nors sukurtą fantasy serialą :rofl:
O jei rimtai, ar yra kažkas geresnio iš fantasy serialų? Xena gal? :banana:
Jei rimtai, aš turbūt nesu žiūrėjęs daugiau jokio fantasy serialo. Reiškia nesu matęs nei vieno blogesnio, tad GoT oficialiai yra blogiausias mano kada matytas fantasy serialas :)
Ne jei rimtai rimtai, tikriausiai tu teisus. Fantasy žanras negarsėja gerais serialais. Apskritai turbūt nedaug yra žanrų, kur turėtų daugiau nei vieną gerą (mano nuomone) serialą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 9:30 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
(kiek supratau iš interviu, šito fakto nuo Martino vizijos HBO nekeitė).
Yra daug priežasčių, kodėl Martinas gali prikalbėti beleko per interviu: nenori suspoilinti knygos, turi kažką mažu šriftu savo kontrakte su HBO kas jam leidžiama kalbėti ir kas ne, ar šiaip kalba kas užėję ant seilės nes pats dar nėra tikras, kaip ta knyga baigsis.

Lažinuosi iš alaus, kad knygos ir serialo pabaiga bus visiškai skirtinga tiek tematiškai, tiek tiesiogine prasme. Jei išėjus paskutinei knygai būsime tokio amžiaus, kad daktarai ir anūkai nebeleis gerti alaus, tiks ir koks nors multivitaminų gėrimas.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 12:29 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Jei išėjus paskutinei knygai būsime tokio amžiaus, kad daktarai ir anūkai nebeleis gerti alaus, tiks ir koks nors multivitaminų gėrimas.
Pfff jei mes būsim tokio amžiaus, tai paskutinę knygą rašytų nebe Martinas ir lažybos negaliotų :)


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Pjovejas wrote: *
(kiek supratau iš interviu, šito fakto nuo Martino vizijos HBO nekeitė).
Yra daug priežasčių, kodėl Martinas gali prikalbėti beleko per interviu: nenori suspoilinti knygos, turi kažką mažu šriftu savo kontrakte su HBO kas jam leidžiama kalbėti ir kas ne, ar šiaip kalba kas užėję ant seilės nes pats dar nėra tikras, kaip ta knyga baigsis.

Lažinuosi iš alaus, kad knygos ir serialo pabaiga bus visiškai skirtinga tiek tematiškai, tiek tiesiogine prasme.
Tai Martino vizija greičiausiai jau šitoje serijoje pamatėme. Somehow gerieji nugali Sauroną, oi t.y. Night King'ą. Tai šita prasme abejoju ar knygose kažkas labai skirsis, imant dėmėn ir tai jog Martinas dar net turbūt iki galo tos pabaigos net ir nėra sugalvojęs. Tuo tarpu serialas jau buvo taip nutolęs nuo knygų, jog ta vizija tikrai ir gali būti tik tokia - kažkas užmuša Night Kingą, ir ten kažkaip visi paskui gyvena normaliai.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Ne jei rimtai rimtai, tikriausiai tu teisus. Fantasy žanras negarsėja gerais serialais. Apskritai turbūt nedaug yra žanrų, kur turėtų daugiau nei vieną gerą (mano nuomone) serialą.
Tai va, net ta Xena atrodo visai padoriai palyginus su kokiais Earthsea ar Shannara Chronicles (kurio net nesugebėjau pabaigt žiūrėt pirmo sezono).

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-01 20:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Attachment:
[ attachment ]
photo_2019-05-01_17-57-05.jpg [ 27.3 KiB | Viewed 2131 times ]
zhukaSS wrote: *
Tai va, net ta Xena atrodo visai padoriai palyginus su kokiais Earthsea ar Shannara Chronicles (kurio net nesugebėjau pabaigt žiūrėt pirmo sezono).
Wait, yra Earthsea serialas?? Bet kad iki šiol apie jį nė negirdėjau turbūt nėra geras ženklas...
Quote:
Somehow gerieji nugali Sauroną, oi t.y. Night King'ą. Tai šita prasme abejoju ar knygose kažkas labai skirsis
Knygose tokio undeadų armijas vedančio Night Kingo kol kas išvis nėra. Yra paminėtas tik Night's King, pusiau mitinis Nights Watch commanderis

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-02 2:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Wait, yra Earthsea serialas?? Bet kad iki šiol apie jį nė negirdėjau turbūt nėra geras ženklas...
You have been warned :D

Quote:
Knygose tokio undeadų armijas vedančio Night Kingo kol kas išvis nėra. Yra paminėtas tik Night's King, pusiau mitinis Nights Watch commanderis
Ghmm, atrodo aš dar ir ne taip senai knygas skaičiau, ale nepamenu. Tik žinau kad story arc tikrai eina apie azor ahai kuris nugalės blogį. Nu tai tas blogis tarkime yra tas Night King, kažkas vis tiek jas veda, pačios tai jos neina(turbūt) :lol:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-02 3:14 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tik žinau kad story arc tikrai eina apie azor ahai kuris nugalės blogį.
Debatable. Ten yra daug story arc'ų, kurių bent kelios didelės į TV net nepateko (Lady Stoneheart, Jon Connington ir Dornas off the top of my head). Azor Ahai pranašystė yra, bet man ji nepasirodė esminė varančioji jėga, o tik vienas iš daugelio dalykų. Ir kadangi čia ne LotR, nesu net tikras, kiek reikėtų skirti jai dėmesio. Man atrodo daug labiau tikėtina, kad bus eilinis expectationų subversionas ir pasirodys, kad ta pranašystė tėra BS. Pameni buvo irgi tokia pranašystė apie stallion who mounts the world? Baigėsi persileidimu :D O jei pranašystė kažkokia galimai pritempta prasme ir išsipildys, abejoju, ar tikrai bus toks aiškus gėris nugali blogį. Ne tas žanras. Bent jau mano tokia interpretacija :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 513 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited