Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 613 »
Author Message
PostPosted: 2019-05-02 17:27 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Internetuose teko užmatyt labai gerų apžvalgų. Vienoj iš jų šmėstelėjo fanų teorija, kad Night Kingas gali būt kilęs iš Targarienų (nes jis nedegė drakono liepsnoje). Tik aš manau, kad be reikalo taip manoma, nes paskutiniuose dviejuose sezonuose kai kurie dalykai seriale vyksta "just because" ir seniai praradę kažkokias daugiasluoksnes prasmes ir užuominas IMHO :)
Bet kuriuo atveju, tai jau tik akademinis klausimas :)


Top
   
PostPosted: 2019-05-03 0:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Azor Ahai pranašystė yra, bet man ji nepasirodė esminė varančioji jėga, o tik vienas iš daugelio dalykų.
Kad kiek pamenu tam buvo skirta labai nemažai laiko knygose, žymiai daugiau nei Jon Snow tėvams ar dar kam nors iš teorijų kurios ir išsipildė. Na bet aišku, dar dvi knygos ir ten viskas gali labai pasikeisti

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-03 9:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
Internetuose teko užmatyt labai gerų apžvalgų. Vienoj iš jų šmėstelėjo fanų teorija, kad Night Kingas gali būt kilęs iš Targarienų (nes jis nedegė drakono liepsnoje).
Šiaip jau aš 100% sutinku su tavo sekančia mintim, bet grynai for fun galima apsvarstyti ir šitą so called teoriją. Ji paremta prielaida, kad Targaeryenai nedega drakono liepsnoje. Ar show kadanors tai buvo establishinta? :) Labai abejoju. Kiek išvis matėme Targaryenų? Pamenu tris. Rhaegar on screen arčiausiai prie karštų dalykų priartėjo per slaptas vestuves su Lyanna Stark, Vyseris mirė aplietas paprastoje liepsnoje išlydytu auksu, na ir Danutės paprastos liepsnos nežeidžia, kaip drakono – nežinau.
Quote:
Tik aš manau, kad be reikalo taip manoma, nes paskutiniuose dviejuose sezonuose kai kurie dalykai seriale vyksta "just because" ir seniai praradę kažkokias daugiasluoksnes prasmes ir užuominas IMHO :)
Tai va man irgi truputį liudna skaityti fanų GoT teorijas, tie žmonės rūpinasi kažkokiu istorijos rišlumu ir prasme žymiai daugiau, nei patys serialo kūrėjai. Pakankamai akivaizdu, kad kas vyksta ekrane, vyksta tik dėl shock value ar rule of awesomness be jokių paslėptų prasmių. Nebent kartais retrospektyviai praeities dalykams mėginama priskirti visokias kitokias prasmes, dažnai dėl to juos pakeičiant. Paskutinis kartas kai aš rimtai svarsčiau tokias teorijas ir net mėginau kurti savas buvo infamous Arya pasivaikščiojimo ir chase scenos Bravose. Kai paaiškėjo, jog ją tipo reikia suprasti at face value, dar ilgą laiką ant veido nešiojau abiejų delnų antspaudus :)

Lyrinis nukrypimas: turiu nuojautą, kad fanų teorijos apie knygas yra didele dalimi atsakingos dėl Winds of Winter delsimo. Kažkada Martinas pats vienam interviu yra sakęs, kaip jį abstulbino kažkokio fano klausimas dėl kažkokių ten detalių kurioms pats rašytojas neteikė reikšmės. Tipo ten išnagrinėjo kažką ir padarė logiškas išvadas įžiūrėjo ko Martinas neplanavo ar panašiai kažkaip, sorry seniai labai klausiau. Tai nuo tada Martinas kreipia žymiai didesnį dėmesį į detales. Mano fan theory yra, kad bent keli iš tų nesuskaičiuojamų youtube video kažkur pataikė į nervą, padarė labai logiškas išvadas iš Martino aprašytų faktų, kurių pats Martinas visai neplanavo, o tiesiog kažkur padarė klaidų kažką aprašinėdamas. Tai gal vargsta dabar mėgindamas išlaikyti logiką ir stuff :) Nepavydžiu šiaip, tokios apimties kūrinys su tiek daug galimai reikšmingų detalių ir siužeto linijų, net talentingiausias rašytojas įveltų klaidelę šen ar ten, o milijonai fanų stebi pro mikroskopą kiekvieną žodį...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-03 9:40 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Nepavydžiu šiaip, tokios apimties kūrinys su tiek daug galimai reikšmingų detalių ir siužeto linijų, net talentingiausias rašytojas įveltų klaidelę šen ar ten, o milijonai fanų stebi pro mikroskopą kiekvieną žodį...
Man kažkas yra sakęs, kad girdėjo, jog Martinui dirba mažiausiai du pagalbininkai, kurie seka genealoginius medžius ir giminystės ryšius ir taiso, jei jis pats kažką užmiršta. Kiek tame tiesos nežinau, bet, kaip sakai, tokiame milžiniškame kūrinyje ir voratinklyje nė kiek nenustebčiau.


Top
   
PostPosted: 2019-05-03 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
gal kam bus idomu,bet ru. kalba :
https://www.mirf.ru/news/ispolnitel-rol ... personazha


Top
   
PostPosted: 2019-05-03 19:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Čia irgi nebloga apžvalga rusiškai :)
https://www.facebook.com/e.mikhalkova/p ... 7707670256


Top
   
PostPosted: 2019-05-04 15:57 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
Nomad wrote: *
Nepavydžiu šiaip, tokios apimties kūrinys su tiek daug galimai reikšmingų detalių ir siužeto linijų, net talentingiausias rašytojas įveltų klaidelę šen ar ten, o milijonai fanų stebi pro mikroskopą kiekvieną žodį...
Man kažkas yra sakęs, kad girdėjo, jog Martinui dirba mažiausiai du pagalbininkai, kurie seka genealoginius medžius ir giminystės ryšius ir taiso, jei jis pats kažką užmiršta. Kiek tame tiesos nežinau, bet, kaip sakai, tokiame milžiniškame kūrinyje ir voratinklyje nė kiek nenustebčiau.
Jo aš irgi girdėjau kažkuriame interviu kad du fanboyjus įdarbino, berods porelę iš skandinavijos ar panašiai, nepamenu detalių.

meanwhile išminties perlai iš youtube komentarų :)
Quote:
HBO: What do we say to good writing?
D&D: Not today!
Quote:
Ramsay: If you think this has a well written ending you haven't been paying attention
Quote:
The episode is dark and full of errors
Quote:
This episode was all about sticking the audience with the pointy end.
Quote:
97 year old Wilder Frey killed more main characters than the Night King ffs
Quote:
Theon held Winterfell longer than the Night King
Quote:
I'm burning all my seasons on DVD of this show. The Lord of light can have them... A sacrifice to give us a better show.
Quote:
Be ready for the next battle: "The battle of Nobodycares"

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-05 11:48 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Apie Frėjau ir Night Kingo įtaką: šiaip... jei teisingai pamenu, tai Night King iš vis nė vieno iš "pagrindiniais" laikytų nesudorojo?


Top
   
PostPosted: 2019-05-05 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Pjovejas wrote: *
Čia irgi nebloga apžvalga rusiškai :)
https://www.facebook.com/e.mikhalkova/p ... 7707670256
Su viskuo sutinku, tureciau tokiu gabumu.....(labai panasu i Goblino itaka), ir as taip parasyciau. Siaip, nereikia ieskoti jokios logikos fantasy zanre, bo , nuo pacio pirmo zvilgsnio -ar drakonas, su tokia mase gale skraidyti?Pirmi kadrai -Dothraki puola i ataka, man visai normalu : 1-niekas neivertino priesininku jegos...ir , 2 :jei Dothraki yra totoriu/mongolu analogas,tai,mes ,greitu laiku pamatysime ,bent 50 % ju gyvu.
:


Top
   
PostPosted: 2019-05-06 1:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote: *
tai,mes ,greitu laiku pamatysime ,bent 50 % ju gyvu.
aš manau per daug geraui vertini kūrėjus. Jau ryt pamatysim ne tik dotrakių, unsullied armiją, bet ir vėl pilnai sukomplektuotą Starkų valdų armiją iš kokių keliadešimt tūkstančių karių. Iš kur jie tiek gali paimt karių, kai kelis kartus šiaurės armija buvo išžudyta, manau HBO net nesuka galvos. o gaila...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 613 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited