Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 513 »
Author Message
PostPosted: 2019-04-25 11:42 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
zhukaSS wrote: *
Bet pvz kai kurios scenos(pvz ta Arijos sex scena), tai iš vis lyg kažkoks filleris.
In the past, the Game of Thrones team have tricked the cast by sending over fake scripts, so 22-year-old Williams presumed that it was just another joke. “At first, I thought it was a prank,” she confessed. “I was like, ‘Yo, good one.’ And [the showrunners were] like, ‘No, we haven’t done that this year.’ Oh f—k!”
Welcome to the club Maise :) Dauguma senų fanų jau nuo 6-7 sezono visą serialą laiko pranku...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-04-29 0:29 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Susireikšmini labai Nomadai save dauguma vadindamas :)


Top
   
PostPosted: 2019-04-29 1:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
gijas wrote: *
Susireikšmini labai Nomadai save dauguma vadindamas :)
+1

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-29 7:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nu ką 3 serija atnešė tą veiksmą. Taktiniai sprendimai tai tokie švelniai tariant kvestinuojami, kokio velnio ten tuos dothrakius reikėjo pasiųst nusižudyt, nu bet whatevz. Jonas kaip visada herojus kovotojas, net šiek tiek pykint pradėjo, atrodo lyg pas jį luck skill yra visiškai maxintas.

Šiaip serija sugebėjo mane sužavėti Night Kingu, ir jau pačiam gale net pradėjau už jį sirgt, bet oh well masės gi nesupras :roll:
Ramin Djawadi kaip visada aukštumoj <3

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-29 8:09 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
gijas wrote: *
Susireikšmini labai Nomadai save dauguma vadindamas :)
Jau vien šiame mirusiame forume serialą stipriai kritikavo daugiau žmonių nei vienas aš...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 0:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Jau vien šiame mirusiame forume serialą stipriai kritikavo daugiau žmonių nei vienas aš...
Tai kritika nereiškia jog serialas laikoma pranku ar dar kažkuo. Aš pvz esu tikrai daug kritikavęs šitą serialą, ir ne tik šį sezoną, ir man tai vis tiek geriausias fentezi serialas kada nors sukurtas (so far).

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 1:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
wtf aš ką tik peržiūrėjau???? wtf kūrėjai nusprendė, kad mes norim idiotiškų melodramų? Laukiu, kada sekančioj serijoj Semas dar pagydys Džorą, nes nu kamon, turi visi išgyvent. Pofik atmosferas ir logiką


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 6:01 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
wtf aš ką tik peržiūrėjau???? wtf kūrėjai nusprendė, kad mes norim idiotiškų melodramų? Laukiu, kada sekančioj serijoj Semas dar pagydys Džorą, nes nu kamon, turi visi išgyvent. Pofik atmosferas ir logiką
Pažiūrėjai geriausią kada nors sukurtą fantasy serialą :rofl:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 9:26 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *


Pažiūrėjai geriausią kada nors sukurtą fantasy serialą :rofl:
Nevaryk :) Pripažink, kad iki kokio 5, gal 6 sezono ir tau pačiam patiko. Aš dar mėgau iki 7-to. Bet šita serija... Žanro keitimas? ar kaip tą vadinti?


Top
   
PostPosted: 2019-04-30 10:06 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
Nevaryk :) Pripažink, kad iki kokio 5, gal 6 sezono ir tau pačiam patiko. Aš dar mėgau iki 7-to. Bet šita serija... Žanro keitimas? ar kaip tą vadinti?
Žinok prieš kokį pusmetį ar panašiai pradėjau galvoti, ar tikrai tie pirmi sezonai tokie geri buvo. Gal tik tuo metu taip atrodė, nes mažiau gilinausi, mažiau apskritai gerų serialų matęs buvau, ir jaunesnis buvau gerais 8 metais, kriterijus laisvesnius turėjau, na ir knygos dar nebuvau skaitęs. Tai žodžiu peržiūrėjau 1 sezoną iš naujo pirmą kart per tuos 8 metus, jau beveik nusiteikęs, kad neypač patiks. Likau speechless, koks tai geras serialas buvo. Tobulas beveik. Galima ten prisikabinėti ir lyginti su knyga kuri pati yra išskirtinis šedevras, bet na žodžiu 10+/10. Ir toks skirtingas nuo vėlesnių sezonų, tarkim kokio 5 ir vėliau, visiškai kitas pacingas, dialogai, stilius, atmosfera, nuotaika visa, atrodo tarsi statė kiti žmonės pagal kitą scenarijų su kitokia vizija.

Atsisakau vertinti šį serialą kaip vieną kūrinį, dalinkime į dvi dalis ir vertinkime atskirai. Pirmas sezonas buvo praktiškai tobulas ir vienas geriausių visų laikų serialų, keli sekantys sezonai buvo vis dar labai geri nepaisant kokybės smukimo atskirais atvejais. Tačiau tas naujasis, pavadinkime "Game of Thrones: from the files of Nights Watch squad", yra mėšlų mėšlas. Ir nesakau kad ir jis visai nepatiko, aišku buvo daug kas patiko, vienaip vertinasi kai peržiūri vieną epizodą ir nežinai kas vyks toliau, kitaip kai jau būni peržiūrėjęs visą sezoną ir gali apgalvoti visas siužeto linijas ir kur jos vedė, ir dar kitaip, kai gali įvertinti pažiūrėjęs ir dar sekantį sezoną ar du. Tai realiai aš irgi iki kokio 7 jį mėgau vis mažiau bet vis dar mėgau ir vis dar tikėjausi, kad kažkas bus geriau, kad nepaisant trūkumų bus ir privalumų, kažkokie plotline'ai gal atves prie įspūdinų pabaigų ir panašiai, bet viskas tik blogėjo, ir septintas buvo toks atsiprašant š, kad aštunto nebežiūriu. Žiūriu Warrior :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 513 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited