Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1013 »
Author Message
PostPosted: 2019-05-14 2:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
jo, visas serijas iki tol užėmė spec. efektai dėl efektų be jokios logikos, o kai reikėjo Danutės charakterio virsmą parodyt, laiko tam padaryt padoriai jau nebebuvo.
Nu aš manau normaliai tas virsmas rodėsi, dar anksčiau rašiau kad Danutė lyg ir nori patapt blogesne ir tas virsmas jau anksčiau jautėsi. Atkreipkit dėmesį kaip jinai atrodė visą šią seriją iki skambančių varpų(net veide matosi kaip praktikuojant tamsiąją jėga star wars pasaulyje), akivaizdus ir bent jau man tai tikrai gražus virsmas buvo, tikrai ne koks bullshit kaip Skywalker su Palpatinu.

Quote:
Jonukas kvailėja ne dienom, o sekundėm. Gerai, kad viena serija teliko tą kęsti, tai greit arba jį patį sudegins dėl šventos ramybės, nes nu gi "su geresniu claimu", arba per dvi sekundes jis nuspręs, kad viskas, nebemyli per minutę gimusios psichės.
Nu šiaip Jonukui dedu pliusą šitą seriją, visai okey jis ten atrodė, biški tas perdėtas gerumas gal kiek kliuvo, bet tiek to.. Dėl meilės tai jau šitoje serijoje matėsi kaip pradeda jos nebemylėt pagr. herojai, tai vėl nu nežinau, man kaip ir ok
Quote:
tiesa, panašu, kad DD vėl persigalvojo dėl drakonų ir balistų santykinės karinės grėsmės. Čia tipo, pažaidėm ir užteks... vėl viskas kliša ir lėtošaudiška: "ai, mes čia šiaip dėl siužeto iš jų kulkosvaidžius buvom padarę, kad sukurt intrigos iliuziją"
čia tai tikrai fail, nu oh well

Siūlau kiek atsipalaiduot ir enjoyint tą ką turim :D Na nors aišku suprantu, rantinimas irgi yra tam tikra enjoynimo forma :lol:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 10:07 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS: nesiejant su dabartiniu sezonu, tai žinok, aš niekad nesupratau to Danutės fanų haipo. Man ji nuo pat pradžių atrodė žiopla isterikė, kuri kažkokią jėgą įgavo tik dėl sėkmingų aplinkybių ir gerų patarėjų (bent jau tuo metu).

Tuo smagiau buvo matyt vakar memes kur maždaug "norėčiau dabar pamatyt veidus tų tėvų, kurie savo dukras pavadino Daneiris" :D


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 10:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
zhukaSS: nesiejant su dabartiniu sezonu, tai žinok, aš niekad nesupratau to Danutės fanų haipo. Man ji nuo pat pradžių atrodė žiopla isterikė, kuri kažkokią jėgą įgavo tik dėl sėkmingų aplinkybių ir gerų patarėjų (bent jau tuo metu).
Na, kad ne :D
Nebuvo ji žiopla isterikė, ypač tai matėsi kaip ji susitvarkė Astapore, nors kitą vertus tai tokių isterinių vietų tikrai yra buvę :tv:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 10:41 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Del Daenerys Targaryen pasikeitimo(t.y. po genocido pries miesta) pateisinu. Jei zmogus, deklaraves lygybe ,brolybe ir tt. su laiku supranta, kd tuo nieko nepasieks (arba jis ,paprasciausiai gime ne tuo laiku,o realiausiai niekas zmoniu niekada ir nepakeis),o dar ant jos akiu nuzudoma jos sajungininke bendraminte....Istorijoje yra daug pvz., kai pasaulio galingieji po artimo zmogaus minties tampa nekontroliuojami.Berods, Stalinas, po zmonos mirties paleido vadeles.
Manau, kad Daenerys Targaryen pilnai galejo sunaikinti ir miesta su visomis siaurieciu armijomis, jei ne jos kariuomene viduje, nes, kaip ji pati sake, niekas manes Siaureje nemyli(ar panasiai..).Per daug zmoniu zino,kad teisetas karalius yra Jon Snow,ir visi jos siekiai +darkonu mirtis+zmoniu nemeile jai+isdavystes .Miesto sunaikinimas, nekaltu zmoniu zudymas tai jos atsakas i jos dabartine padeti.
Greitas balistu sunaikinimas-pateisinu.Cersei Lannister armija per daug pasitikejo savo galia,tu balistu prisistate ant ,,kiekvieno kampo",o su jomis gerai elgtis mokejo,itariu,tik senas piratas Euron Greyjoy ,kitiems,ieskantiems logikos fantazy zanre ,paprasciausiai nebuvo laiko ismokti + suveike pasitikejimo faktorius :,,kokie mes stiprus,su mumis Auksiniai kardai,mes lengvai uzmusem drakona.."


Last edited by Fredyss on 2019-05-14 10:43, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2019-05-14 10:42 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Del siaurieciu ,,bespredelo"-pateisinu. Visu pirma, pasaulio karu istorijose tai daznas reiskinys,daznai buvo,kad karo isvarginti,arba pajute krauja zmones jau nekontroliuja saves, ir galu gale -,,..jie uzmuse Neda Starka! Zudyk juos visus!.."
Mano galva-vykusi dalis,pritriankianti savo naikinimo galia.


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 15:04 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Berods, Stalinas, po zmonos mirties paleido vadeles.

.........................................................
Prajuokinai... :) O cia po katros zmonos mirties??Juk buve vedes mažne tris kartus.. :lol: :lol: Stalinas visada toks buvo,ir niekur jis netruko... :) :) Jau jaunysteje plesdamas bankus megdavo beprasmiškai must žmones ir zalot juos..Pasikaityk Stalino biografija..Net byloje carinės policijos parasyta,linkes i smurta.. :lol: :lol:

O kas del logikos,tai viskas cia logiska,net dotrakiu pasiuntimas pries numireliu armija...Viduramziais valdovai visada siusdavo i mirti pirmuosius tuos kuriu veliau panaudot negalejo ar maziausiai naudingi atiti bus...Miesto sturme is dotrakiu jokios naudos,atviram musio lauke,pries sarvuota kavalerija irgi,apie tai jau pirmam sezone dzorochas pasakojo..Va ir logiskai mastant panaudoti buvo pagl pskirti,likntis visos tu liku karybos taisykliu..(((Prisiminkim Ramsi tas irgi i musi siunte savo"sąjungininko"jungini pirma,po to ta jungini dar ir apsaude is streliu kartu su priesu.... :lol: :lol:

Greidzojus drakona numuse skrendant jam sonu,o cia Daeineris su drakonu atakavo is virsaus,pasiziurek i katupultas,staciai i dangu juos saudyt negali,tik tam tikru kampu.... :lol: :lol: man daug idomesnis atvejis,ka ten sersejos patarejas sukure is Kalno,jei net persmeiktas per galva nemirsta..va cia jau mokslo pasiekimas,nesulygintinas su senuju zmoniu sukurtais Baltaisiais ejikais..Reikejo pora situ tokiu sukurt ir karo likimas nulemtas :) :) :)


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 16:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Šiaip emocijoms atslūgus, tai 5-os serijos veiksmas ir pasekmės daug maž normoj, kokių ir tikėčiausi. Bėda ta, kad kelias link tų pasekmių buvo kažkoks kreivas, kilpotas ir per užpakalį be jokios logikos (turiu omenyje ankstesnes šio sezono serijas).

IMHO netgi klišės nebus (Jonukas veda Danutę ir jie ilgai bei laimingai gyvena, buvau čia kažkada seniai net tokia patikėjęs)

PS: nereikia lialia apie tų skorpionų ala logiškumą. :) ankstesnėj serijoj ten tikrai šaudė greičiau, taikliau ir vietomis į viršų tuo pat kampu (žr šioj serijoj pvz., tuos ant sienų). Tai arba šitam pače drakonus bufino, arba scorpus nerfino, arba ir viena ir kita.

Mane kitkas liūdina: Bronas lieka be pilies garantuotai. :)


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Nežinau ar man čia vienam, nors turbūt kad ne, bet paskutiniu metu seriale ryškus incesto badas, trūkumas... tikiuosi, kad Danutė su Jonuku netik malonumą aptūrėjo, bet ir sugebėjo giminę pratestį... :( O Jonukas pakeitęs savo šiaurietiškai keistas pažiūras padarys išvadas ir neleis vaikui ar vaikams augti be tėvo ;) :)


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 18:23 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Magnumas wrote: *
Nežinau ar man čia vienam, nors turbūt kad ne, bet paskutiniu metu seriale ryškus incesto badas, trūkumas... tikiuosi, kad Danutė su Jonuku netik malonumą aptūrėjo, bet ir sugebėjo giminę pratestį... :( O Jonukas pakeitęs savo šiaurietiškai keistas pažiūras padarys išvadas ir neleis vaikui ar vaikams augti be tėvo ;) :)
Man rodos esi naivus, jei manai, kad jie abu išgyvens paskutinėje serijoje :) O gal net abu neišgyvens...


Top
   
PostPosted: 2019-05-14 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Mane kitkas liūdina: Bronas lieka be pilies garantuotai. :)
Na nebūčiau toks tikras, man kažkaip panašu kad į sostą sėsis Tyrionas su Sansa

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1013 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited