Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 22:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-21 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Aether wrote:
Gerai sukurta atmosfera ir žinoma kaip daug kas minėjo gerai vaidina Džonis Depas.
Taigi kaip teko pastebeti - anas specializuojasi visokiuose mistiskuose ir siaip nesveikuose filmuose vaidinti ;)

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-21 17:32 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
pvz, "pirates of the caribean". mano nuomone, vienas geresniu jo vaidmenu :) captain sparrow :)

p.s. sorry uz offtopica


Top
   
 Post subject: ;/
PostPosted: 2005-03-21 20:43 
Offline

Joined: 2005-03-21 20:08
Posts: 1
Location: klaipeda
nzn mano nuomone jau nuo kokiu 1990 metu geru siaubo nebekuria, zinoma interneta nevisadas turejau, bet kiek galejau siunciausi; tie "the ring", "signs" pagal mane fantastikos trileriai, mistikos daugiau, o apie "mullholand drive" nzn ko cia buvo visai diskutuota..
man buvo egzas praetais metais, ir buvau kaip tik gaves "exorcist 2000", tai ... damn it scared the hell out of me... 8 gavau po to ... :x

man asmeniskai tai nebaisus kauketi paneliu galabytojai, ateiviai .. Siurpi tema apsedimas, blogio isigalejimas zmoguje or smth; be exorcisto (visu daliu) dar baisus the omen.

P.S. gal kas zino ar geras yra filmas "The Phantasm"? ar verta siustis, ziureti ir pan.?

_________________
domiuosi fantastikos ir fantastikos-siaubo žanru


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-22 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Pažiūrėjau kino teatre antrą skambutį. Patiko. Bent jau mano instinktyvios reakcijos į šį filmą matyt puikiai atitiko tas, kurias įsivaizdavo filmo kūrėjai, buvo tamsu, baugu, šiurpu. Filmas tikrai nėra tobulybė ar šedevras, bet manau vienas iš nusisekusių savo žanro kūrinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-25 21:20 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-25 21:03
Posts: 61
Toks įdomus dalykas tie siaubo filmai: turėtų lyg ir baimę kelti, bet pastaruoju metu kiek vadinamųjų "siaubiakų" bežiūrėjau, vis nesisekė padoriai išsigąsti. O tokia siaubo filmų kategorija kaip "šlykštiakai" tai ir iš viso arba juoką kelia, arba šleikštulį... Ech, matyt pasenau, nes vieninteliai mane gąsdinę filmai atrodo buvo žiūrėti vaikystėje: daugiausia tai tokie seni, 7-8 dešimtmečio, šiurpią atmosferą kuriantys filmai, žiūrint kuriuos neviltis užplūsta, tokia juoda, egzistencinė (dabar nepamenu nė vieno iš tų filmų pavadinimų, tik būtent tą atmosferą ir neviltį).
Beje, vaikystėje tikriausią siaubą patyriau žiūrėdama rusišką "Baskervilio šunį" iš Šerloko Holmso nuotykių serijos: po to bijojau namo eiti ir kelias naktis sapnavau įvairaus dydžio ir piktumo šunis iš pragaro.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 183 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited