Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Žmogus aukštoje pilyje
PostPosted: 2017-03-21 12:24 
Offline

Joined: 2017-03-21 12:07
Posts: 17
Pasigedau diskusijų apie šį serialą. Jau baigėsi antras sezonas, bet kažkaip diskusijų jokių neradau.
Man asmeniškai serialas labiau patiko nei knyga. Knyga pasirodė tarsi atmestinai parašyta, pilna karo ir pokario laikų klišių ir lozungų. Tikrąjį Philip K. Dick'ą radau tik paskutiniuose puslapiuose.
Jeigu palyginti knygą su jo kita knyga Ubiku, tai man Ubikas asmeniškai daug geresnė. O šiaip Žmogus aukštoje pilyje man labiau priminė jo kitą knygą - Valis.

Ką jūs manote apie serialą?


Top
   
PostPosted: 2017-03-21 21:26 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Buvau pradėjęs žiūrėti, bet mečiau ties kokia pirmo sezono penkta serija, kai pasirodė tas idiotiškas bounty hunter personažas. Bet ir be jo serialas buvo nieko gero: labai nuobodus, neįdomus, personažai kažkokie nedadaryti ir nerūpėjo.

Knyga man turbūt mėgstamiausia Dicko knyga, gaila kad mirė taip ir neparašęs tęsinio.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-03-22 5:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Buvau pradėjęs žiūrėti, bet mečiau ties kokia pirmo sezono penkta serija, kai pasirodė tas idiotiškas bounty hunter personažas. Bet ir be jo serialas buvo nieko gero: labai nuobodus, neįdomus, personažai kažkokie nedadaryti ir nerūpėjo.
Man tas pats, tik gal net ir iki bounty hunterio nepriėjau.

Tikrai kažkaip buvo daug geriau ką žiūrėti :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-03-22 8:38 
Offline

Joined: 2017-03-21 12:07
Posts: 17
Mane pačioje pradžioje kiek stabdė žiūrėjimą paprastas ir lengvai nuspėjamas siužetas. (tuo metu dar nebuvau skaitęs knygos). Vėliau įsivažiavus neblogai įtraukė.
Manau, kad artimiausią knygos veikėją pavyko suvaidinti Cary-Hiroyuki Tagawa. Jis vaidino Nobusuke Tagomi.


Top
   
PostPosted: 2018-01-25 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-21 16:53
Posts: 15
Location: Druskininkai
Man labai patiko šitas serialas, tiek atmosfera, tiek muzikinis apipavidalinimas, tiek užvedimai ant pafilosofavimų "kas būtų jeigu būtų".
P.S. retai lankausi forume, bet labai užkliuvo tai, kad taip man patikęs serialas likęs be gerų atsiliepimų.


Top
   
PostPosted: 2018-11-15 14:11 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
trecias sezonas puikesnis uz pirmuosius(bent man).Jei pirmas ir antras sezonai mane sudomino tik del alternatyvios istorijos (Zmogaus Aukstoje Pilyje linija man buvo nesuprasta,gal ka praleidau,bet tos istorijos su filmais visai nekabino);taciau treciajame sezone viskas pasikeite(gal,kad buvo duota daug atsakymu ).


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited