Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 2:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-28 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Aš dar laukiu, gal atveš į kino teatrus tą filmą. Apie kitus Miyazakio filmus galiu pasakyt tik tiek - gerai ir labai gerai.

Gal labiausiai patyko Laputa, flying castle...

Dėl Batuoto katino lietuviškai - mačiau akropoly VHS pirkti lietuviškai, įdomu, ten senasis įgarsinimas, ar naujai kokie nors šmikiai kalba?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-18 11:06 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
frontas5 wrote:
Dėl Batuoto katino lietuviškai - mačiau akropoly VHS pirkti lietuviškai, įdomu, ten senasis įgarsinimas, ar naujai kokie nors šmikiai kalba?
Gal kas jau turite nusipirke?
[ img ]

Raso, kad tai DVD/VHS versija su senu geru igarsinimu, bet online pirkimo saite prenumerata.lt apie tai nei zodziu neuzsimenama...
Idomu ar tikrai ten tas senasis gerasis dubliazas? Noreciau pirkti vien del jo...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-18 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
originalo kalba reik ziuret :) o titrus pagal skony

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-18 21:51 
Offline

Joined: 2003-09-22 17:30
Posts: 361
cia pasiulymas ar informacija, kad DVD nera lietuvisko vertimo is XXa. 8 desimtmecio?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-18 22:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Kojak wrote:
cia pasiulymas ar informacija, kad DVD nera lietuvisko vertimo is XXa. 8 desimtmecio?
Šiaip tai faktas - turiu aš jį (nežinau, kurią versiją) be lietuviškojo senojo vertimo. Nesižiūri, ponai :( Lauksim Kojako paieškų rezultato :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject: Hauru no ugoku shiro
PostPosted: 2005-07-19 2:12 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Giedrius Vilpišauskas wrote:
bet tas Hauru man pasirodė kažkoks netolygus, pirma krūtiakas su pilimi savo, po to kažkoks verksnys, po to vėl krūtiakas.
Tai gi siuzhetas pagal Diana Wynne Jones romana (Howl's Moving Castle ir arba - kai kur dar mini kita knyga - Castle in the Air ). Kas netingi, gali skaityt ir lygint, ka rezhisierius ir dar pora scenaristu 'ish jo padare'. (Na, bent jau man siuzhetas nekliuvo, bet as anime ir taip DAUG zhiuriu, tai...) Del to 'verksnys' - na :) kartais sudetingi zhmones turi visokiu prichiudu.

Beje, ish pradzhiu visai kitas rezhisierius taikes shi filma statyt. Gal ir gerai, jog nesieme :wink:

Machiau versija japonu kalba ir anglishkais subtitrais. Kiek zhinau, visai idomi komanda (Beilas ir t.t.) igarsino anglishka varianta. Jei matet, tai kaip?

Kas dar :idea: Na, pasizhiurejus filma truputi i depresija kritau - del 'kosminiu' animacijos aukshtumu. Mums chia Lietuvoj jie... :o
uuuu
(Miyazaki filmu sarashas http://www.nausicaa.net/miyazaki/films/ )

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: Hauru no ugoku shiro
PostPosted: 2005-07-19 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Akela wrote:
Tai gi siuzhetas pagal Diana Wynne Jones romana (Howl's Moving Castle ir arba - kai kur dar mini kita knyga - Castle in the Air )
"Castle in the Air" yra "Howl's Moving Castle" tesinys ir, kiek zinau, tiesiogiai su filmu nesusijusi. Nei vienos skaityti dar neteko.
Quote:
Machiau versija japonu kalba ir anglishkais subtitrais. Kiek zhinau, visai idomi komanda (Beilas ir t.t.) igarsino anglishka varianta. Jei matet, tai kaip?
Igarsinimas netrukde, bet subtitrai man visada geriau.

Ugnies demonas Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-20 5:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
Scriptas darytas pagal knyga, pameciau straipsni dabar, jei rasiu pasidalinsiu . Statytas pagal "Howl's moving castle" novele, pritaikytas japonu kulturai. Rezisieriu istorija tokia: Filmas pradetas statyti mazdaug 2001 gale, rezisierius turejo but Mamoru Hosoda (kuris pries tai buvo rezisaves kelis Digimon filmus), mazdaug po metu projekta priglaude Miyazakis, ir taip gime ilgiausiai lauktas ir sekmingiausias (pardavimu skalei 1.4 bilijonu Ienu, per pirma atidarymo diena, palyginimui Spirited away 2 per pirmas keturias) Miyazakio filmas.

Man paciam filmas isejo paziurejau ir pamirsau, apart art'o nieko blatno nebuvo. Nupopsejo visai :cry:

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-22 11:19 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-03 23:51
Posts: 139
Location: Vilnius
KazE wrote:
Nupopsejo visai :cry:
:?

Nupopsėjo?

Gal greičiau surimtėjo.
"Howl's Moving Castle", manyčiau, yra rimčiausias ir gal net brandžiausias Miyazakio darbas, po miela, gražia vaikiška išvaizda slepiantis gilias idėjas.

Nuostabaus grožio, ir ne ven tik iš grafinės pusės, antimilitaristinė pasaka.


Top
   
 Post subject: Re: Hauru no ugoku shiro
PostPosted: 2005-08-05 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Perskaiciau knyga "Howl's Moving Castle". Mano nuomone, filmas geresnis. Tiesa sakant, jau filme man siek tiek truko character development, bet knygoje jo praktiskai nera isvis. Knyga labai skiriasi nuo filmo siuzeto detalemis, nors nemazai kas yra ir taip pat kaip filme. Galbut knygoje tik siek tiek aiskiau kaip kas ir kodel ivyko - bent jau knygos gale viskas paaiskinama. Bet veikejai visai nepatraukia, magines kovos atrodo blankiai ir nuobodziai. Sakysime taip: knygos gale man buvo daugmaz nusispjauti SPOILERIAI!


ar Sophie ir Howlas gyvens amzinai ir laimingai, ar ne. O jei dvieju pagrindiniu veikeju likimas nerupi skaitytojui, tai jau blogai. :cry:

Nepatenkintas skaitytojas Raimondas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 91 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited