Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-13 4:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-05 22:03 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
4. Atkapstyti citatas pagal kreivą lietuvišką vertimą man yra pakankamai smagus ir fun iššūkis.
A tai štai kodėl niekas taip ilgai neatspėjo "Boy and His Dog" ? :D Nes versta ne iš skripto, o gyvai žiūrint filmą? Ok, ateityje stengsiuosi pateikti kuo laisvesnį citatų vertimą :D

Nežinau, man pačiam šis konkursas reiškia "kas yra daugiau matęs filmų" ar "kas daugiau detalių iš jų atsimena", o ne kas geriau moka/nori ieškoti nete. Pats nieakda negooglinau ir nematau prasmės to daryti, nes tada konkursas tampa nebe kinomanų, o googlerių ;)

Anyway, matyt mano konkurso vizija geriausiai atsiskleistų gyvo renginio metu, pvz. per kokį Lituanikoną. Kai atsakymui turėtum kelias minutes ir kompus, atjungtus nuo interneto, bet su videoteka filmų, iš kurių ir išrinktos citatos ;)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-05 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Adis wrote:
A tai štai kodėl niekas taip ilgai neatspėjo "Boy and His Dog" ? :D Nes versta ne iš skripto, o gyvai žiūrint filmą? Ok, ateityje stengsiuosi pateikti kuo laisvesnį citatų vertimą :D
Šiaip visų citatų vertimai gan laisvi ir dažnai netikslūs (Shizzar'ui jau esu tai sakęs) :) O konkrečiai šitą atsekiau per „Miami Vice“ ir Don Johnson filmografiją – pati citata tokia, kad ieškoti pagal ją praktiškai neįmanoma net jei tai būtų absoliučiai tikslus vertimas.
O dėl laisvumo nesivargink, reaguodamas į didį ir šventą forumo dalyvių pyktį beigi nepasitenkinimą aš konkurse nebedalyvausiu :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-05 22:43 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
IMO, daug didesnis iššūkis būtų, jei dalyvautum, bet nebesinaudodamas paieška ;) O didesnis iššūkis=didesnis pripažinimas ;)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-06 0:42 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Mano išsakytos mintys nebuvo pasipiktinimas, o tiesiog pastabos dėl konkurso sąlygų. Citatų atpažinimo metodika nebuvo apibrėžta, todėl konkurse visi dalyvavo, kaip kas manė esant teisinga: vieni spėjo iš atminties, kiti naudojosi interento paieškos galimybėmis. Bet tai nepaneigia fakto, kad konkurso rezultatai gaunasi iškreipti ir dėl to kenčia competition elementas. Kadangi šis klausimas buvo viešai iškeltas, tai manau, kad konkursą galima būtų tęsti (galbūt pradedant balsų skaičiavimą iš naujo?), kad visi galėtų dalyvauti lygiomis sąlygomis, t.y. naudotųsi paieška arba ja nesinaudotų, jei, kaip ghoul išsireiškė, "elementariai tingi".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-06 2:02 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Adis wrote:
IMO, daug didesnis iššūkis būtų, jei dalyvautum, bet nebesinaudodamas paieška ;)
Tiesą sakant, not fun. Na, perskaitei, pamąstei minutę ar dvi, kažkiek prisiminei ir parašei. Viskas. Boring. O kai sėdi ir pusę valandos bandai atkapstyti, kas slepiasi po kreivu frazės, sudarytos iš poros įvardžių ir artikelių, vertimu – čia jau azartas :)

Nomad kažkada panašaus pobūdžio žaidimus (tik gerokai sudėtingesnius) kitame forume organizavo, bet, deja, sudalyvauti neteko, tik stebėti. Deja, kaip ir visos Nomado iniciatyvos, neilgai tie žaidimai gyvavo :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-09 3:58 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
O aš nei syk paieška nesinaudojau. Man daug įdomiau patikrinti, kiek filmų tiesiog atsimenu :) Kol kas pastebiu, kad maždaug pusė mano neatspėtų citatų būna iš visgi matytų filmų :(

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-09 21:59 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Nomad wrote:
O aš nei syk paieška nesinaudojau. Man daug įdomiau patikrinti, kiek filmų tiesiog atsimenu :) Kol kas pastebiu, kad maždaug pusė mano neatspėtų citatų būna iš visgi matytų filmų :(
po ko belieka trepseti galva per stala, saukiant stupid me! stupide me! :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited