Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Kokį filmą dabar žiūrit
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=14&t=3182
Page 1 of 281

Author:  Akela [ 2006-11-07 15:54 ]
Post subject:  Kokį filmą dabar žiūrit

Nutariau reinkarnuot shia tema, kad nereiktu kiekvieno senesnio ar maziau zinomo filmo i atskira forumo gija rasinet.

Pasiziurejau Carpenter'io "They live" pagal zurnale "The Magazine of Fantasy and Science Fiction" spausdinta Ray Nelson apsakyma "Eight O'Clock in the Morning".
Smagiai zhiurejos :lol: Matyt, kai kurie dalykai nesensta (chia apie tuos "OBEY" ir "MARRY AND REPRODUCE" pro stebuklingus akinukus)

Author:  Lord Sauron [ 2006-11-07 17:58 ]
Post subject: 

Žiūriu ir niekaip nesiseka iki pabaigos sužiūrėti "Slither" - toks sf siaubiakas, sukurptas "Kūnų grobikų invazijos" stiliumi, tik su jumoru :)

Author:  Haldir [ 2006-11-08 0:11 ]
Post subject: 

"Smelio karaliai". Senas, serialinio stiliaus, bet patiko :) Kadaise apsakyma skaiciau. Truputi skiriasi, bet ne-esme :)

Author:  krakadyla [ 2006-11-08 3:04 ]
Post subject: 

"Shaun of the Dead" pasižiūrėjau. Super! O Queen "Don't Stop Me Now" dabar turbūt negalėsiu klausytis be iškylančio prieš akis vaizdelio :mrgreen:

Author:  Akela [ 2006-11-08 5:33 ]
Post subject:  dvd ish prekybos centro

"Category 6: day of destruction" - filmas ilgas - 2 daliu, su uraganais, tornado, sheimu tregedijom, arshia zurnaliste, hakeriu, bei - zhinoma - didvyriais bei didmoterem (tu, ko gero, daugiau :lol: )
Zhiuret beveik galima, tik reikia kazhkaip ishtvert puse pirmos dalies, paskui prasideda uraganai su tornado ir jau nebe taip blogai :oops:

Yra dar ir tesinys (ar bent jau ta pati komanda dare) "Category 7: The End of the World". To nemachiau, bet kazhkas ish machiusiuju komentavo: "Spend your time better - go watch some paint dry... "
:oops:

(p.s. Jei kas zhinot geru "katastrofiniu" filmu - rekomenduokit)

Author:  zhukaSS [ 2006-11-08 11:35 ]
Post subject:  Re: dvd ish prekybos centro

Akela wrote:
(p.s. Jei kas zhinot geru "katastrofiniu" filmu - rekomenduokit)
hmm, pamenu buvo toks neblogas katastrofinis kaip denveri apsiverte traukinys su atomine bomba, per baltija rode, berods 2 daliu. Turbut labiausiai patikes is visu katastrofiniu filmu(nes siaip man jie ne prie sirdies, ypac kai pradeda visokie uraganai ala vulkanai pult).
Na is naujesniu gal "sum of all fears" rekomenduociau, bet ten labiau trileris 8)

edit: "atomic train" vadinas :)

Author:  Adis [ 2006-11-08 11:55 ]
Post subject: 

Quote:
(p.s. Jei kas zhinot geru "katastrofiniu" filmu - rekomenduokit)
Šiaip nesu tokių mėgėjas, bet iš kokių atsitiktinai 3-4 matytų labiausiai patiko Day After Tomorrow. Geri efektai, ir tokia savotiška izoliuotumo, bejėgiškumo prieš stichiją atmosfera visai vykusiai sukurta. Pagrindinis blogis - hapyendas.

Author:  MZV [ 2006-11-08 15:06 ]
Post subject: 

Hapyendas siuo atveju butu laiko masinos isradimas ir gryzimas i ateiti, pakeiciant visa istorija.

nes na, nelaikau as tokio masto katastrofos hapyendu. nu ir kas kad ten issigelbejo pagrindiniai herojai. tau, Adi, labiau patiktu, jeigu visi ismire butu ? :lol:

ka as noriu pasakyti - kai kuriuose filmuose hapyendas nera blogis, nes nera tai tikras hapyendas (pvz. ir jie ilgai ir laimingai gyveno..... su trim akim ir ragais ant kaktos :lol:

Author:  Adis [ 2006-11-08 15:23 ]
Post subject: 

Quote:
tau, Adi, labiau patiktu, jeigu visi ismire butu ?
Žinoma. Reikėjo truputį nihilizmo/pesimizmo daugiau, pagal mane. Bo kažkaip kiek atsimenu, pabaigos idėja "va, kataklizmas praėjo, nieko, atsikursim". Daug smagiau būtų "Everything dies. Fuck you".
Quote:
ka as noriu pasakyti - kai kuriuose filmuose hapyendas nera blogis
Tikrai nesiginčiju dėl to. Tik nereikia jo kišti visur, bo jau ir taip tapęs vos ne keiksmažodžiu. Happyendas turėtų būti švente, tada jis būtų įdomus.

Nors dėl happyendiškumo, man ko gero šiuo metu priimtiniausias variantas būtų Pirates of Caribbean II pabaiga, žinant, kad tikrai nebus jokio tęsinio. Norit, kad baigtųsi gerai? Ką gi, bet žinokit, kad teks daug mėšlo išmėžti, ir absoliučiai nėra jokių garantijų, kad objektas, į kurį tenka dėti paskutines viltis, pateisins lūkesčius. Viskas. Pabaiga. Įsivaizduojamas finalas paliekamas žiūrovo fantazijai, be aiškinimų.

Žodžiu, kaip kad kažkieno sigantūroj mačiau - "daugiau pesimizmo, vyrai!" ;)

Author:  Nomad [ 2006-11-08 21:14 ]
Post subject: 

Quote:
Nors dėl happyendiškumo, man ko gero šiuo metu priimtiniausias variantas būtų Pirates of Caribbean II pabaiga, žinant, kad tikrai nebus jokio tęsinio.
Po tokios pabaigos manęs net režisierių priesaika krauju neįtikintų, kad tęsinio nebus :)

Page 1 of 281 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/