Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:47

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 344 posts ]  Go to page 1 2 3 4 535 »
Author Message
 Post subject: Fantastiniai Serialai
PostPosted: 2006-11-08 0:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Neseniai "pasinesiau" ant fantastiniu serialu. Pasirodo yra daugybe geru! :) Pavardinsiu suzavejusius: "Invasion" (Idomiai perteikta tema, originalus ateiviai, siek tiek baisus siuzetas, geri aktoriai), "Firefly" (Humoras plius cinizmas valdo. Yra ir pilnametrazis.), "Heroes" (Naujas, komiksinis, ziaurus ir supergeras. Sunku patiketi, kad komiskas gali buti super, bet taip yra. :))) [na, man sunku] Efektai labai geri. Geram filmui nebutu geda. Yra tik kelios (4-5?) serijos kolkas. Dar bandziau ziureti "John Doe" (Sio serialo kurejai nepabaige nes, matyt, buvo pernelyg didelis sh :) Pirma serija uztat rulz], "Eurika" (Apie isprotejusiu mokslininku miesta. Pernelyg LABAI fantastinis.), "Doctor Who" (Angliskas akcentas mane zudo, bet siaip visai baika kai kurios serijos) ir dar kazka, ko net neatsimenu [matyt sh buvo]. Taigi, GAL ZINOT DAR KOKIU? Nes ieskojau ir kazkaip net nzn, nieko gero neberadau. Niu, padiskutuokit :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-08 0:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Vienintelis serialas, kuri galiu ziureti, yra "Stargate". Nors ziuriu po truputi ir dar kol kas tik iki 4 sezono priejau. Bet bijau, kad mano skonis ne rodiklis. :)

Aplankykite kitas planetas, gaukite simbiotus ir gyvenkite ilgai ir laimingai Raimondas


Top
   
PostPosted: 2006-11-08 1:10 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Haldir wrote:
Taigi, GAL ZINOT DAR KOKIU? Nes ieskojau ir kazkaip net nzn, nieko gero neberadau. Niu, padiskutuokit :)
Dar yra Spilbergo(kazhka jis ten dare, nors ne rezhisierius) Taken - 10 daliu serialiukas - kaip ufonautikai per 5 kartas bande zhmonijos genofonda praturtinti savo genais :o

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-08 1:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Opa, "Taken" ziurejau (turiu) keturias serijas. Idomus toks, bet per mazai intrigavo mane. Efektai neblogi. Siurpokas vietomis. Bet istestas - cia didelis minusas. Siaip patiko :) [tik neturiu galimybes gauti kitu seriju. Interneto nuolatinio neturiu, o draugas, kuris siunte man, nusprende, kad tas serialas "ciulpia" :/ ir nebesiunciasi ]. Va, dar prisiminiau viena - "Carnival". Toks su siaubo elementais, yra daug geru vietu, bet pernelyg religinis [ na, kriskcioniskas gerio ir blogio konfliktas] - apie vyra, kuris turi galia gydyti nesveikus. Jei kazka isgydo - kazkas kitas mirsta. Va :)

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
 Post subject: hmmm
PostPosted: 2006-11-08 2:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Haldir wrote:
Opa, "Taken" ziurejau (turiu) keturias serijas. Idomus toks, bet per mazai intrigavo mane. Efektai neblogi. Siurpokas vietomis. Bet istestas - cia didelis minusas. Siaip patiko :) [tik neturiu galimybes gauti kitu seriju. Interneto nuolatinio neturiu, o draugas, kuris siunte man, nusprende, kad tas serialas "ciulpia" :/ ir nebesiunciasi
Yra "Taken" pas mani visos 10 serijukiu, galbut busiu hukone (chia shiaip, uzhsimenu - gal ir nebusiu, bo jie programos nededa... :wink: )
O ish serialu dar... "X files" :lol: (tu neturiu, neturiu, neturiu... :wink: ).

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-08 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
Kindred: The Embraced

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-08 11:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Hmm, keista kad niekas nepaminejo "Lost", ar jis tipo ne fantastinis? :lol:

btw vakar zhejau heroes pirmas 3 serijas, nu toks tiesa sakant visai neblogas :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-08 15:04 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
gal dar Battlestar Galactica? Ar kaip jis ten vadinasi.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-12 2:31 
Offline
User avatar

Joined: 2005-08-09 14:52
Posts: 53
zhukaSS wrote:
Hmm, keista kad niekas nepaminejo "Lost", ar jis tipo ne fantastinis? :lol:

btw vakar zhejau heroes pirmas 3 serijas, nu toks tiesa sakant visai neblogas :)
lost manau neblogas fantastini,nes tas juodas debeselis zino ju praeiti ir sugeba pavirsti artimais zmonemis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-21 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-20 23:33
Posts: 39
Man labiau patinka seni serialai .Pvz :Quantum leap ar Star trek .
Quantum leap -geras .Jis man primena new wave muzika.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 344 posts ]  Go to page 1 2 3 4 535 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited