Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 15:24

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-25 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Pažiūrėjau, pamiršau ir prisiminti nenoriu. Visai ne mano filmas. 2 balai.
Bloodrayne buvo geriau :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-27 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 10:47
Posts: 200
Location: Kaunas
drakonas geras- isdirbtas, judesiai ziurisi tikroviskai ir lepsusu nemaciau (ziurejau ne kine- nes prisiskaites komentaru pagailejau pinigu), vaidyba - norma (tokiam filmui), scenarijus - o ten jis buvo? :)
bet siaip nepatiko labiausiai epizodiskumas, neisbaigtos (iskarpytos?) scenos, apie dialogus net nekalbu... nors filmas ziurisi normaliai - for fun aisku.

blogieciai ...chm... per prastai atrodo. O princesiu ir man gaila :)
kadangi knygos neskaiciau viso blogumo zavesio negaliu pasakyt, bet palyginus su bloodrayn'u (kurio tikejausi tikrai gero) - nusivylimas labai netrukde (gal del to kad komentaru prisiskaiciau).

_________________
"Vaikai gyvenkime draugiškai"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-28 4:00 
Offline
User avatar

Joined: 2006-07-14 2:16
Posts: 251
Location: Kaunas
Nu, paziurejau kompe, nedrisau i kino teatra eit (spekit, kieno itaka), a be reikalo.
Paaiskinimas: minusai - drakonyru ideja sena kaip velniazinkas - vien tik Chritopher Rowley paminet uztenka (beje, visai neblogai susiskaite), viskas perdem aisku - blogieciai blogi, gerieciai geri (ech, fantasy filmuose cia spraga - visai prikolas butu ziurova priverst pamastyrint, ar tikrai tie blogieciai tokie blogi, o gerieciai - tokie geri - knygose siuo atveju man visai rusu poslednij kolcenosec uzveze - megsta jie kartais the devil's advocate pazaist). Na, ir visas scenarijus kazkaip per daug nuspejamas. Musiui, kuris kaip ir kulminacija turetu but, iki LOTR (ROTK) toloka.
Pliusai:
Vista (oops, sorry, drakonke) - visai vartojamos isvaizdos (tik nepagalvokit, kad as koks zoofilas - man moterys patinka, ne vistos :D)
Labai faini gamtovaizdziai (iskaitant sfx) - vien del to verta kino teatre ziuret.
Verdiktas - jei neieskosit gilios prasmes, turetu siueit - tiesiog ta filmiuka reikia vertint kaip lengvo turinio ganykla akims.
P.S. Cia tik mano asmenine nuomone. Jei rasiu laiko, eisiu i kina paziuret - bent jau vien tik del gamtos vaizdu - va turiu silpnybe :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-28 11:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Nu va gamtos vaizdai bent jau man asmeniskai labai grazus LOTRe, o cia kazkokie jau labai nenaturalus. O galu gale ir vienodi pakankamai.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-28 16:47 
Offline
User avatar

Joined: 2006-12-28 15:28
Posts: 33
Location: Klaipėda
Skaichiau pirmą dalį, skaichiau antrą dalį to eragono... knygos abi laaabai patiko, pirma labiau... laukiau filmo- įdomu buwo, kaip pawaizduos tą alagezijos pasaulį... ir nusiwyliau. ėjau su drauge, kuri nebuwo skaichius knygos, jai filmas atrodė wisai nieko, na gal ir man tox jis būtų atrodęs, jei nebūchiau zhinojusi, kaip wiskas turėjo būti.. be to, dabar nlb įsiwaizduoju, kaip priwes prie antros dalies įwykių... nes filme ir weikėjai, ir įwykiai buwo nemazhai pakeisti... nu wnz, filmas kaip ekranizacija yra blogas...

_________________
i love life


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-30 14:57 
Offline

Joined: 2006-12-04 22:07
Posts: 42
Location: Yonawa
knygų neskaičiau [ech.. kaip negražu] bet filmo drakoniukas, tiksliau drakoniukė labai miela buvo xD vien dėl jos 'eragoną' pamatyt verta xD

_________________
Gera liga sklerozė: nieko neskauda ir kasdien sužinai vis ką nors naujo. xD
Drugelio art'as.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-31 4:14 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
nesu turtingas žmogus, tačiau nesigailiu nei vieno lito. seniai taip nesijuokiau - kuriam laikui netgi dingo poreikis atsipūst vieną kitą ksenos/heraklio sezoną idant patenkinti savo liguistą potraukį pasijuokti :) ech, būna gi tų filmų, būna .. kad ir pigučiai, plastikiukais ir bambukais paramstyti ir kompiuteriukais retušuoti, na bet vis pralinksmina, gauni žmogus ko tikėjęsis.

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 3:03 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-21 17:15
Posts: 29
Location: Kaunas
Karo Drugelis wrote:
filmo drakoniukas, tiksliau drakoniukė labai miela buvo xD vien dėl jos 'eragoną' pamatyt verta xD
Man ji primine drakone is Shreko, tik sita lupu nepasidaziusi :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-11 17:03 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu va, perskaičiau Saurono recenziją ir dabar po darbo eisiu porą bokalų alaus išlenkti už sutaupytus pinigus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-12 2:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:30
Posts: 43
IMHO filmas visiškas šūdas - scenarijus, "dekoracijos", dialogai, veikėjai (ypač pagrindinis), nu žodžiu :). Pilna klišių, nėra jokio laiko suvokimo, kovos lievos (nu išskyrus tą paskutinę, tarp ***tipospoileris*** Durzos ant dulkių siurblio ir Eragono ant savo bobos ***endofspoilers****), žodžiu vertinant kaip bojavyką - tai jau tragedija, o kaip rimtas filmas tai :?.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited