Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:35

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-03-19 21:38 
Offline

Joined: 2006-12-04 22:07
Posts: 42
Location: Yonawa
Jaki wrote:
filmą, kuris, sakau ir sakysiu, yra tragiškas. Priešingai nei knyga, kuri yra puiki.
palyginus su filmu tai taip, knyga pauki, bet iš esmės ji neikiek ne mažesnė tragedija už filmą. taip, autorius bandė sukurti kažką savito, kažką sufantazuoti, o išėjo taip, kad prisifantazavo per daug ir gavosi pusiau plagiatas, pusiau fantasy parodija.
BTW, o kas nors pastebėjot, kad drakonė Safyra kažkodėl filme violetinė, nors turėtų būti mėlyna? O.o

Jaki wrote:
Beje, Karo Drugelis teisus, "Eragone" drakonų sparnai, neabejotinai, odiniai.
offtopic >> karo drugelis teisi xD

_________________
Gera liga sklerozė: nieko neskauda ir kasdien sužinai vis ką nors naujo. xD
Drugelio art'as.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-03-21 0:29 
Offline
User avatar

Joined: 2007-03-13 22:55
Posts: 4
Autorius kai rašė buvo 15 metų, baigė aštuoniolikos. Rašė ne dėl pinigų, kaip dauguma nūdienos autorių. Rašė savo malonumui, vėliau išleido. Į plagiatą ar, juo labiau, parodiją man ta knyga kažkodėl visai nepanaši. Tiesą sakant "Eragonas" mano lentynoje stovi kartu su "Žiedų Valdovu", nepaisant autorių amžiaus, mąsto ar populiarumo skirtumų.
Tolkienas aprašė daug dalykų, bet juk neimsime dabar kaltinti visų autorių, kurie parašys, kad nykštukas turi barzdą ir yra turtingas, arba kad kažkas skraido ant sparnuoto arklio (arba drakono), kad jie plagijuoja ir vagia idėjas? Tai juokinga.

Beje, aš nesakau, kad "Eragonas" geresnis ar blogesnis už "Žiedų valdovą". Tiesiog įspūdį jis man paliko tokį patį ar net stipresnį nei garsusis kūrinys.

O dėl filmo, tai ten kur kas lengviau būtų suskaičiuoti atitikimus, nei visus neatitikimus knygai. Gal net rankos pirštų užtektų.

P.S.: Persiprašau, aš čia naujokas, dar nežinau kas "ji", o kas "jis" :)

_________________

I am the bad one,
Distant and cruel one,
I am the dream that,
Keeps you running down...




Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-17 20:23 
Offline
User avatar

Joined: 2008-06-17 20:17
Posts: 1
Location: Vilkaviškis
NA, filmas ne itin sužavėjo, bet knyga - knyga fantastiška. Taip, truputį panašų į Žiedų Valdovą (urgalai, kuriuos pirmas minėjo Tolkienas). Knyga labai įtraukianti :D
jei apie filmą - esu nusivylusi, tikėjausi geresnio. Daug geresnio. Aktoriai gal ir nieko, bet man nepatiko pastatymas. iš specialiųjų efektų tai patiko nebent Safyra (nors ją irgi galėjo padaryti daug gražesnę ir normalesnę, bei labiau atspindiončią tai, ką aprašė autorius o ne tai, kaip atrodė režisieriui) . Burtai išėjo kažkoki nei šioki nei toki - šviesos blyksniai ir tiek, o karas... karas atrodė tragiškai. :evil: Gaila, kad taip sutaršė puikią knygą. O juk galėjo būti visai neblogas filmas :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-02 0:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Pagaliau radau laiko prisėsti ir perskaityti kūrinį ir pa˛iūrėti filmą. Ir kadangi čia seniai nieks nera


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited