Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 10:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 17:11 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Nu as rasiau dalis isvardintu man patinka :P Na susiziurejo bleidas visai nieko, nors dar tiek nenubludau, kad ji geru filmu isvadinciau ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 17:16 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
vadinas, suinterpretavau ne taip :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 17:21 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
As pradejau mastyti tarp savokos rimtas filmas, geras filmas ir patikes filmas, ir kazkaip pasimeciau. Jeigu man filmas yra patikes, bet jis nera viesai pripazintas "rimtu" filmu, tai jis yra nerimtas filmas visiems ir man tuo paciu. Bet jeigu tas rimtas filmas yra "pripazintas visu" ir as ji ziurejau, bet man jis nepatiko taip smarkiai, arba neuzkabliavo manes, tai man ji skaityti rimtu irgi neiseina, o tipo tureciau.
Gaunasi uzdaras ratas ir matyt galutine isvada turetu buti viena : del skoniu kolektyvas nesigincijame, davai! Ir is karto perspejame, jeigu tau patiko, tai nereiskia, kad ir man patiks, bet gal kitiems patiks. Kategoriskumu matyt sioje vietoje negali buti, bent jau totaliu. Matyt mane smarkiai kabina, kai apie man patikusi daikta kiti atsiliepia gana prastai, ar izeidzianciai. O kai man uzverda, tai as tada pasidarau labai kategoriskas. Atsiprasau jei ka izeidziau anksciau, bet prasau nevolioti su s...ais ir ganetinai vykusiu kuriniu, gi yra daug blogesniu dalyku gyvenime. O nueiti ir praleisti kine laika su draugais, beziurint kad ir pastaraji filma, yra tikrai gerai.
"North and South" serialo pavadinimas. 18 seriju viso, ten vaidino Patric Svaize, neatsimenu kaip tiksliai rasosi jo pavarde.

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Vat filmo rimtumas gali ir nebūti labai subjektyviu rodikliu. Tai jau priklauso nuo apibrėžimo.

Tai, kad patiko/nepatiko priklauso nuo žmogaus skonio niekas nesiginčyja. Tai, kad geras/negeras tiesiogiai priklauso nuo patiko/nepatiko irgi niekas nesiginčyja.

O vat rimtas/nerimtas rišti prie patiko/nepatiko visai nebūtina.

Ką reiškia rimtas filmas? Filmas gvildenantis netrivialius klausimus (patikslinti) arba parodantis sudėtingesnius/problematiškesnius gyvenimo aspektus.

Kas dar gali apibrėžti rimtumą? Žanras, sugebėjimas priversti susimastyti (patiko/nepatiko problema)?

Kaip sudėtingesnio nustatyti filmo pavyzdį sakyčiau "Beldžiant į dangaus vartus" iš vienos pusės linksma komedija iš kitos pusės klausimai problematika labai rimti ("Dievų miško" stiliuje).

Kitas klausimas būtų "Memento" Ar tai rimtas filmas ar tai tiesiog režisūrinis/storytellingo pasižaidimas?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 18:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Tada gaunasi, kad filmo "rimtumas" tiesiogiai priklauso nuo žanro. Psichologinė drama, psichologinis trileris praktiškai visada bus rimtas filmas (čia ir momento taikoma). O bajavykas ar smurtinis horroras (turbūt tas žanras kažkaip kitaip vadinasi) rimtas beveik niekada nebus.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
shizzar wrote:
Tada gaunasi, kad filmo "rimtumas" tiesiogiai priklauso nuo žanro. Psichologinė drama, psichologinis trileris praktiškai visada bus rimtas filmas (čia ir momento taikoma). O bajavykas ar smurtinis horroras (turbūt tas žanras kažkaip kitaip vadinasi) rimtas beveik niekada nebus.
nu kaip - nu taip

o gal visi cia draugiskai ismastom rimto filmo apibrezima :)
(tikiuosi kad nors vienas filmas tilps i jo remus)

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 19:02 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aha, būt įdomu kokis yra rimto filmo apibrėžimas. O tai pvz., "XX amžiaus apokalipsę" panorėjus visaip galima ištampyti: nuo bojavyko-gaudynių iki nagrinėjančio "netrivialius" klausimus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 19:23 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Kita situacija.

Turbut visi matete "Shindlerio sarasa"? Man jis patiko, ziurejau du kartus. "Dievu miskas" man nelabai patiko, net nesinorejo ziureti viso. O pagal jus abu rimti filmai ane? Tai gal as koks nelabai lojalus lietuvos praeiciai, gal man labiau zydai patinka arba as koks politiskai iskrypes? Net nezinau, bet matyt, kad zodziai "rimtas filmas" negali buti sakomi pavieniui. Turbut reikia priskirti filma zanrui, ir tada sakyti taip :
sio zanro toks tai filmas man labai patiko, sakyciau gana rimtai surestas.
O bendratimi sneketi apie visus ir lyginti tarpusavyje turbut butu neteisinga.

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject: nindzes
PostPosted: 2006-12-20 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
shizzar wrote:
...
O bajavykas ar smurtinis horroras (turbūt tas žanras kažkaip kitaip vadinasi) rimtas beveik niekada nebus.
Bent jau man - na taip subjektyviai, zhinoma - ish panashiu i bajavykus baisingai rimtas yra "Septyni samurajai"
O per ta scena, kai 2 kovotojai ilgaaai ilgaaai stovi vienas priesh kita - kitaip filmas nebutu taip ilgas :wink: (paskui - zhaibishkas ir mirtinas judesys) zhiurovu veidai, kaip taisykle, tampa rimti lyg per laidotuves. :wink:

Na, pagal "zhvaigzhdutes" IMDB 250 filmu tope samurajai garbingoj 9 vietoj ir turi 9 zhvaigzhdutes. Beje, 10 zhvaigzhduchiu tame tope neturi niekas :!: :)

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: nindzes
PostPosted: 2006-12-20 21:45 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Ziuriu tame tope ir vesternu tevas sedi garbingoje penktoje vietoje "The good, the bad and the ugly". Man sis filmas is vesternu serijos vienas rimciausiu, jei taip rpiimsime, kad galime issireiksti apie filmus.
Niekad negalvojau, kad zmones taip ivertins "Fight club", maniau tik man jis patiko. Netgi ALIEN ir ALIENS stovi 55 ir 71 vietose, cia geras.
Bet nemanau, kad pagal siuos parodymus galima spresti apie filmu rimtuma.
Gal reiktu mums savo Top 10 Fantastiniu filmu kategorija, fantasy, horror, detektyvai, komedijos, istoriniai, epiniai, herojiniai ir t.t.

_________________
Because i said so!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited