Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-10 1:39 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
o stai maximinis kinoteatras lankstinukuose uzsirase nuo 7 metu (N-7)
ir eina tevai su vaikuciais
Ir kame čia problemos?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-11 13:09 
Offline

Joined: 2007-01-21 0:49
Posts: 9
Labiau patiko nei nepatiko, bet tikejausi siek tiek daugiau. Greiciausiai del to kaltas nesutapimas: viena vertus cia butu is esmes filmas/pasaka vaikams per LRT sekmadieni 12.00, bet jis prifarsiruotas ziauriu, ir kaip mineta kartais ne visai su reikalu, scenu, nuo kuriuo turetu tapti "siaubiaku"(?), taciau niekaip netampa... Kita vertus, kaip ir mineta, tos scenos tiesiog gyvenimo ziaurumui atskleisti, bet visvien pastarasis atrodo, ne istorinis, o butent rezisieriaus sukurtas. Susumuojant, nors pagal treileri tikejausi kazko panasaus i "Cele" (padarelis su akytemis rankytese) ir jos estetika, likau patenkintas filmo isimenamumu ir tuo... uneasyness(?)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-12 2:19 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Na, aš niekaip ten happy-end'o neįžiūrėjau, o šiaip – filmas neblogas, bet – užkliuvo būtent tie pasakoms charakteringi elementai: visiškai nuspėjamas siužetas ir labai plokšti, vienpusiai personažai. Ypatingai neįtikinantis man pasirodė kapitonas Vidalis. Vos ne achetipinė iliustracija dabartiniam thread'ui apie „evil“ forumo RPG temoje.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-12 10:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Na, aš niekaip ten happy-end'o neįžiūrėjau, o šiaip – filmas neblogas, bet – užkliuvo būtent tie pasakoms charakteringi elementai: visiškai nuspėjamas siužetas ir labai plokšti, vienpusiai personažai. Ypatingai neįtikinantis man pasirodė kapitonas Vidalis. Vos ne achetipinė iliustracija dabartiniam thread'ui apie „evil“ forumo RPG temoje.
Aš prie pasakos elementų priskyriau ir mergaitės susimovimą per antrą užduotį :). Ir visa istorija yra kaip pasaką ir elgiasi taip kaip pasaka turi elgtis (linijiškumas nuspėjamumas), man labiau nepatiktu jei autorius iš šito principo išsityčiotų...

O dėl Vidalio man jis kaip tik pasirodė ne vienpusiškai "evil"... Buvo tikrai nemenkas kiekis scenų kur jis parodo ir kitokius bruožus.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-12 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 15:00
Posts: 534
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Na, aš niekaip ten happy-end'o neįžiūrėjau, o šiaip – filmas neblogas, bet – užkliuvo būtent tie pasakoms charakteringi elementai: visiškai nuspėjamas siužetas ir labai plokšti, vienpusiai personažai. Ypatingai neįtikinantis man pasirodė kapitonas Vidalis. Vos ne achetipinė iliustracija dabartiniam thread'ui apie „evil“ forumo RPG temoje.
Pasirashau po kiekvienu zhodzhiu

_________________
...My name is Legion, cause we are many...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-13 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-11 1:24
Posts: 39
Location: Kaunas
Filmas geras, mano nuomone. Aisku ne tam kas tikejosi fantastikos tokios kaip eragonas, ziedu valdovas ar pan. Tai puikiai pavaizduotas mazo vaiko pasaulis, kuri kiekvienas mazas (nebutinai) susikuria. Kontrastingai ziauri realybe su palyginti egzotiskai spalvotu pasaku pasaulium bei troskimu patekti kazkur geriau (vos ne visos, mano nuomone, mazos mergaites svajoja buti princesemis). Tai nera fantastika, kaip minejau, specialiai sukurtu pasauliu, tai tiesiog vaiko vaizduote, o jei tokie vaikai isgyvena ir per greit netampa "suauge", tampa rasytojais, nebutinai fantastikos :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-13 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
GodHate wrote:
Filmas geras, mano nuomone. Aisku ne tam kas tikejosi fantastikos tokios kaip eragonas, ziedu valdovas ar pan. Tai puikiai pavaizduotas mazo vaiko pasaulis, kuri kiekvienas mazas (nebutinai) susikuria. Kontrastingai ziauri realybe su palyginti egzotiskai spalvotu pasaku pasaulium bei troskimu patekti kazkur geriau (vos ne visos, mano nuomone, mazos mergaites svajoja buti princesemis). Tai nera fantastika, kaip minejau, specialiai sukurtu pasauliu, tai tiesiog vaiko vaizduote, o jei tokie vaikai isgyvena ir per greit netampa "suauge", tampa rasytojais, nebutinai fantastikos :)
...

...ir visokio kitokio plauko meninikais...

spoiler.


























O kaip tada su tom keliom vietom kur pasaka įsipynė į realybę? Mandragora tikrai padėjo mergaitės mamai (daktaro komentarai). Ir kaip ji pabėgo iš savo užrakinto kambario, kad pasiimti brolį?

Aš žvelgiu kiek kitaip į šitą istorija: pasaka iš tiesų yra ten tiesiog į pabaigą pamatai, kad realybė ne tokia beviltiška (Kai brolis partizanas išvaduoja pasiruošusią mirti Mersedes. Visa ta scena buvo kažkaip bendrame kontekste netikėta...), o pasaka ne tokia jau nekalta (Panas paprašo vaikelio kraujo).

Nežinau apie patikimą, bet jau seniai nesutikau filmo kuris mane priverstu tiek daug permastyti...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: nugis
PostPosted: 2007-02-15 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Hmmm - filmas keistai uzhstriges tarp vaikishko zhanro ir "kruvinybiu", tachiau IMDB sekmingai laikos 9 zhvaigzhdutes 8) Panashu kad zhiurovams tox derinukas patinka. Taigi, gal metas kinoshnikams nustoti vengti ekranizuot pasaku iki pabaigos - pvz, ne tik parodyti, kaip vilkas ryja (su visom detalem) 7 ozhiukus, o ir kaip paskui medzhiotojas jam pjauna pilva, ishima ozhiukus, sudeda akmenis :!: Ir vel uzhsiuva pilva :lol:
Arba, pvz, gerai ekranizuoti "Raudonkepuraites" ir dar neiekam nepavyko - vien scena kaip senele su anuke truputi apvirshkintos ishvirsta ish vilko pilvo jau butu... :!:

O lietuviai ir savo " Laberinto del Fauno" ir galetu padaryt - partizanishku istoriju turim dafiga, o liaudies pasakos viena uz kita grazesnes. Pvz, ta scena, kur raganos rankos ir kojos smala prilipinamos prie zhirgu, o tada pastarieji paskatinami begt i "4 pasaulio shalis", nuneshtu visas baisias scenas ish "The Labyrinth of the Faun" :lol:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: nugis
PostPosted: 2007-02-15 17:33 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Akela wrote:
Pvz, ta scena, kur raganos rankos ir kojos smala prilipinamos prie zhirgu, o tada pastarieji paskatinami begt i "4 pasaulio shalis", nuneshtu visas baisias scenas ish "The Labyrinth of the Faun" :lol:
Aha, o komedijoms tiktų ta pasakų vieta, kur laumė žmona pabėga pro atkimštą rakto skylutę :)


Top
   
 Post subject: Re: nugis
PostPosted: 2007-02-15 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Aha, o komedijoms tiktų ta pasakų vieta, kur laumė žmona pabėga pro atkimštą rakto skylutę :)
Jooo ir pati Laumė žmona: labai graži moteriškė su vištos kojomis...

Niekaip nesuprantu putojimo dėl "kruvinumo" ir t.t. visame filme nebuvo kraujo ir ziaurumų daugiau negu reikia, o tas sterilus įsivaizdavimas, kad žauna iš pistoleto ir kraujo nebūna, man nesuprantamas. Galiu pasakyti bent dvi scenas iš filmo kur buvo nukirpta žiaurioji dalis kad žmonių nesšiurpinti BE reikalo.
Blin ir apskritai negi niekas nėra rimtai susižeidęs niekada, kad taip nuo to kraujo ir sužeidimų vaizdo purkštauti?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited