Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 11:52

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2017-05-01 20:06 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pirma serija jau išėjusi. Ką manot? :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-05-04 13:55 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Patiko,aktoriai parinkti labai tinkamai,būtent taip skaitydamas ir įsivaizdavau leprikoną :) Tiesa"Starz"dar reiktu padirbėt su grafika.. :) Serijos pradžioje akivaizdiai matėsi,kad vikingu laivas ,"nupieštas"...:))Lauksim kitu serijų..:))


Top
   
PostPosted: 2017-05-04 20:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 889
Uzkabino.Patiko nuo pat pradziu,itariu prie vikingu temos dar gris :)Pagrindineje roleje du geri aktoriai-vienas is The 100,antras is Deadwood.
p.s. atkreipiau demesi i du sutapimus (?)-pacioje pradzioje,kad atkreiptu i save demesi vikingai issidure sau akis; ir lektuve,, Mr.. Wednesday pasake,kad mato viska,tiesa,tik viena akimi :)
Zodziu,gera pradzia.


Top
   
PostPosted: 2017-05-05 13:49 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Tai man atrodo, kad Mr. Wednesday daug atviriau savo tapatybę išduoda nei knygoj buvo. "It is my day".


Top
   
PostPosted: 2017-05-09 8:56 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Galvoju... jei nebūčiau skaitęs knygos, tai pirma serija (antros dar nemačiau) būt buvus kažkokia chaotiška ir nelabai suprantama...


EDIT: Linkomanija kažkaip vėluoja su antra serija :(


Top
   
PostPosted: 2017-05-09 14:35 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
gijas wrote:
Tai man atrodo, kad Mr. Wednesday daug atviriau savo tapatybę išduoda nei knygoj buvo. "It is my day".
Antroje serijoje jį jau atvirai vadina Votanu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-05-09 15:34 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš šiaip turiu priekaištą pačiam Gaimanui :) kodėl jis neįdėjo dievo/deivės Elektros tarp naujųjų? Galėjo būt koks "overpower" padaras, kuris globėjiškai žiūri į visą tą smėlio dėžės reikalą :)


Top
   
PostPosted: 2017-05-09 21:22 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Aš šiaip turiu priekaištą pačiam Gaimanui :) kodėl jis neįdėjo dievo/deivės Elektros tarp naujųjų? Galėjo būt koks "overpower" padaras, kuris globėjiškai žiūri į visą tą smėlio dėžės reikalą :)

Net nežinau, elektra yra maždaug kaip oras, būtina, neatsiejama, bet naudojame ją nesusimąstydami, kol nepritrūksta. Gal būt kažkiek Technical Boy kartu apima ir elektros sritį. Vis gi dievai šitoj visatoje atsiranda būtent dėl žmonių požiūrio į kažkokį fenomeną, tikėjimas ar garbinimas (plačia prasme) juos paverčia tikrais. Media - spot on, Technical Boy irgi, Elektra manau ne toje pačioje kategorijoje. Na, kažkiek subjektyvu, taip sakant suprantu ir kodėl siūlai ją ;)

Pats serialas nežinau toks.... daug kas padaryta labai šauniai, bet yra ir kažkas negerai su juo, sunku kol kas tiksliai pasakyti, kas. Gal kad tie antagonistai naujieji dievai nei iš šio, nei iš to kalbina Shadow ir ne tik duoda jam visokius pasiūlymus, bet dar ir nupasakoja plot'ą. Knygą labai seniai skaičiau, Technical Boy nepamenu kad būtų jį pasisodinęs į savo virtualų limuziną ir dėstęs apie realybės overwritinimą... Media berods jam siūlė ir siūlėsi bet kažkaip knygoje tas buvo natūraliau. Ne kaip info dumpas žiūrovams. Dar nepatinka tas jausmas kaip ir žiūrint Newerwhere, matome bendraujančius personažus kurie naudoja savo slengą ir kalbasi apie kažką ką visi supranta, išskyrus žiūrovą. Tipo kad būtų paslaptinga. Nepatinka man taip, Neverwhere išjungiau po antros ar trečios serijos. Čia ko gero irgi nebežiūrėčiau, jei nebūčiau skaitęs knygos. Gal iš tiesų ir gerai, kad jau antroje serijoje Votanas buvo įvardintas atviru tekstu, knygoje gal tiko tas paslaptingumas, seriale nelabai.

Iš teigiamų pusių tai vaidyba visų pagrindinių aktorių labai puiki, tik nežinau ar beverta minėti, beveik visuose moderniuose didelio biudžeto serialuose aktoriai būna parinkti 10/10. Atmosfera gera, scenografija super, nuo knygos per daug nenutolta, t.y. aš ją sunkiai bepamenu bet ką rodo tas daugmaž iš knygos, pvz. palyginti kokį kliedesį padarė iš Man in the High Castle. Kiek žinau, Gaimanas prisideda prie scenarijaus tai viskas turėtų būti OK šioje vietoje.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-05-09 22:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš irgi pagrindinį pavojų populiarumui matau, kad neskaičiusiems knygoms serilaas pasirodys per didelė nesąmonė, dar prieš sudomindamas. O vaidyba super :) Černobogas irgi super :) Reiks knygą perverst, kad kontekstą geriau just :)

"shame, you are my only black friend"


Top
   
PostPosted: 2017-05-11 8:02 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 889
Matyt as tik vienas neskaites knygos ,ir tik is pavadinimo galiu spresti apie ka serialas :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited