Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-23 15:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 13:15 
Offline
User avatar

Joined: 2005-12-16 14:56
Posts: 28
Location: Klaipeda
Kaip galima toki filma ziureti per kompa. Kai dar yra tik kinosalese nufilmuoti relizai. Po to ir kalba zmones "blogas filmas" "nepatiko". Nera zodziu...........


Top
   
 Post subject: nu
PostPosted: 2007-06-02 2:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Bungalo wrote:
Su klaikiais sizofrenijos priepuoliais ir asmenybes susidvej... :roll: multiplikacija. :wink:
Ganetinai neblogos scenos.
O del viso filmo is esmes... :o hmmm... tai pati niuriausia ir liudniausia komedija kokia man teko regeti.
Bet laikas neprailgo, todel manau, kad tai nera blogai.
Jo, ta shizofrenija buvo gerai :lol: . Ir shiaip - gerai... Na, viskas su tuo filmu labai neblogai :wink: Laukiu sekancios dalies (atrodo, pasiliko kabliuku).

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-02 13:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Newvaidai, shut up!
Prades cia daba moralizuot kaip negalima pirataut "piratiniu" filmu.
Muvis neblogas, bet nieko tokio kam reiketu didelio ekrano, ten nera.
Nebent Keira tam tikru rakursu... Bet neparodytiems dalykams irgi didelis vaizdas nereikalingas.

Akela, The Swashbuckling Movie Trilogy. :wink: Nebus ketvirto.
Viskas aisku smagu, ir as tikriausiai dar prisesiu koki karta paveizet visu triju. Bet mano silpna sirdis nepakeltu istiso filmo apie Blooming Dutchman.

:lol:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-03 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
(galbūt yra spolerių, nors galbūt ir nėra:)))

manau, net jei nebūčiau skaičius diskusijų apie 'karibų piratus', vis tiek iš pavadinimo ir 'viena ausim girdėtų afišų';] būčiau tikėjusis kažko panašaus: nerimtos nuotykinės komedijos su mūšiais, gigantiškais buriniais laivais ir panašiai. nerimtos - nes būna ir rimtų komedijų - sukurtų remiantis realistiniu pagrindu, kad ir apie piratų gyvenimą. nes juk - taip, piratai blogi, taip, jie puldinėja žmones, taip, jų gyvenimas visai neromantiškas - jei tai būtų toks filmas, koks jis nebuvo*. šitie piratai, kuriuos mačiau, išvis neplėšikavo:)

išgalvotame pasaulyje, kuris prifarširuotas 'realybės atgarsių', bet iš esmės yra tarsi uždara sfera, kuri ribojama ekrano kraštais, ir negrasina išlipti į tikrąjį krantą susigrumti su, tsakant, nuogais faktais, viskas tiko, ir viskas gulėjo savo vietose. išskyrus vieną dalyką, apie kurį vėliau.

beje. pirmų dviejų dalių aš nemačiau, bet supratimui pakako trumpos priešistorės iš žiūrėtojų kartu, kurie didžiosios dalies istorijos vingių jau patys nebeprisiminė. ir ką? aišku, kažko turbūt nepagavau, bet, tiesą sakant, tos 'aš jaučiu kaltę', 'turiu atiduoti skolą', 'o anksčiau tu to nesakei' ir pan. užuominos ne pernelyg ką painiojo. na, reikia gi ant kažko siužetą verti. plaukiojimai, šokinėjimai, peštynės turi vykti 'dėl kažko'. ir, nepaisant rimtų tikslų (aha, rimtų sandėrių), svarbiausia, kad visuose veikėjuose dega avantiūros ugnelė: įkišti galvą mirčiai į nasrus ir vėl ištraukti. kai kuriems netgi užteko vieno karto... anglai, aišku, tiek pabrėžtinai bejausmiai, kad panašūs į kaukes. kaukes jie ir vaidina.

krabukai labai liuks. aš nei mėgstu, nei nemėgstu džonio depo, bet sperou pamaiviškos manieros linksmino. elizabet taip nerealiai švari visuose purvynuose - kad tai priimi kaip tamtyčinį režisieriaus žingsnį. beždžionėlė afigienna, įdomu, ar ji ten visur vaidino, ar kompiuteris daug kur padėjo.
apgalvotos smulkmenos, pvz., maitas kapojantys kirai. įspūdingas Sudužusių laivų įlankos 'bendrikas':). dramatiškiausias epizodas - elizabet ir plaukiančio tėvo pasikalbėjimas, čia kas matė, supras. nes miailės ir mirties reikalai ir taip aišku, kad kažkaip išsispręs.

minusai: normaliai neužbaigta istorija su kalipse; ten dar vienas man neaiškumas, bet nenoriu čia kelti spoilerinių klausimų:]. kartais taip greitai visi taško viens kitam galvas, kad nieko nespėji pamatyti. per epizodą su čiuptuvų įsirangymu į anglo kūną nutariau užsimerkti:). na, ir pagrindinis nugrybavimas - elizabet prakalba ant borto apie 'laisvus žmones piratus'. būtų truputį trumpesnė, sakyčiau, parodija. bet turbūt ne:(.

ai, ganėtinai linksmai praleidau laiką, nesakyčiau, kad trokštu pažiūrėt ankstesnes serijas, bet kad gailėčiaus - tikrai ne.

*nors pradžia su kartuvėmis bandė nuteikti būtent tam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-04 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-03 10:45
Posts: 19
Location: Kaunas
man Deivio Džounso gaila kažkaip, tiesą sakant. Šitam filme skriaudė jį visi, ir anglai, ir Kalipsė. O toks gyvesnis buvo nei anuose filmuose. Šiaip man pirmos dalies grožis visas atsiskleidė kokios keturis kartus pažiūrėjus, visos smulkmenos ir visi pokalbiai tada visiškai aiškūs ir tiklsingi pasidarė :garbinti:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-04 21:20 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Na maciau antra dali ir ka? Galejau ir neziuret nieko nebuciau prarades . Toks niekalas ,kad kraupu. Tie begaliniai fechtavimosi pratimai ir ssaudymasis kai niekas nemirsta uzknisa.
Nors ziurejau velai per naujus metu stai gal ir per daug neigiamai atsimenu.... :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-05 13:33 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 10:47
Posts: 200
Location: Kaunas
Maumaz wrote:
Nomad wrote:
Ką šiame kontekste reiškia - etapinis?
Žymiausias filmas, žymintis naują fantastinio kino etapą - virtualiosios realybės filmus.
na pamirsti tokius filmus kaip "13 aukstas", "tamsos miestas" (ne visai apie virtualu pasauli, bet apie ilziuzini), hm ir dar kazkoks buvo - neprisimenu...

o piratai man patiko, geras lengvas neipareigojantis filmas skirtas atsipalaidavimui, manau 10/10 is tokio zanro... o kadangi piratus state iskart kaip vientisa filma- tai as ji ir ziurejau kaip viena istorija- suskaidyta i tris dalis, o ne kaip tris filmus, del to lyginti atskirus istorijos epizodus yra nesazininga filmo atzvilgiu. Paprastai sakant A. laivu musis - 1 dalis pristato juodaji perla, antra - skrajojanti olanda, trecia - ju kova... B. trys kapitonai - du laivai...pirmose dalyse pagrinde dvieju kapitonu kova del laivo...trecioj visu triju kova del islikimo...

"kiekvienas uz save" ideja manau igyvendinta labai graziai...tai tiek

_________________
"Vaikai gyvenkime draugiškai"


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited