Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 20:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-30 9:55 
Offline

Joined: 2007-05-03 14:27
Posts: 26
O man filmas labai patiko. Neieshkau ash kazhko prasmingo ar kazhkokiu egzistencijos problemu sprendimo. Jei norechiau, tai zhiurechiau Tarkovski ar dar ka nors panashaus. Gi reikia zhmogui atsipalaiduoti ir pasijuokti. Ir taip pakankamai problemu gyvenime, kad ieshkochiau ju ir filme. Bet tai nereihskia, kad esu molis ir snobas. Man atrodo, kad chia nieko bendro neturi su fantastika ir fantastais. Tokiais moliais ir snobais gali buti ir tie, kurie nera fantastai.
Man filmas smagus ir lengvas, ir tai yra gerai. Humoras, veiksmas, atomazga yra, o ko daugiau reikia lengvam filmui.
O ji prilyginti "Amerikietishkam pyragui" tai juokinga, nes ten apie antra gala. Atleiskit, bet piratuose niekas nesidulkina su pyragais (atsiprashau uzh toki grubuma) ir tikslas nera kuo daugiau ka nors "padaryti". Ir manau lyginti piratus ir pastaraji mineta filma yra ne vietoje ir sakychiau neetishka.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-30 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-09 20:42
Posts: 76
Location: Vilnius
Vakar ir as paziurejau karibu piratai 3... Po antros dalies nieko gero nesitikejau, bet vis delto paziurejau visa. Filmas niekuo nenustebino, buvo dar blogesnis negu tikejausi. Palyginus su pirmaja dalim, visiskai nebera "piratu laiku atmosferos", vel holivudas kisa visokius ultrafantastinius siuzeto posukius, kurie, mano nuomone, cia visiskai netinka, ir tas pats poziuris "dedam kuo daugiau spec efektu, kuo daugiau didesniu sprogimu!" Siuzete pilna visokiu kombinaciju, matyt kurejai labai norejo supainioti ziurova, kad atrodytu jog veikejai yra klastos ir gudrybiu meistrai, bet snipstas gavosi. Filmui einant i pabaiga taip ir nesupranti, del ko tas blogietis zudo visus, ko ten ta deive siekia, kodel jack sparrow pakiso sirdi taip?... Filmo pabaiga irgi keista, kodel legolasas taip noriai tapo skrajojancio olando kapitonu ir isvis kaip jis ten, kaip suprantu budamas jau mires kaip ir, pasimylejo su savo pana... Rodos, veikeju charakteriai keitesi taip kaip reikejo rezisieriui.
Kalbos apie laisve ir kitas siu laiku vertybes, tai juoka kele, bet siaip liudna buvo...

EDIT: sorry, bet man jau geriau amerikietiska pyraga ziuret, negu sita. Cia skirtingi filmai ir skirtingu dalyku tikiesi is ju. Amer. pyragas gera "posla" komedija, o karibu piratai - kazkoks hybridas... nepavykes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-30 21:25 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
tai jei net tokiu dalyku nesupratai, tuomet:
a) ziurejai per kompiuteri, praleidinedamas vaizda iki tol, kol bus koks nors veiksmas.
b) Nesupranti net minimalios anglu kalbos
c) tau tinka ziureti tik amerikietiska pyraga, nes ji ziurint net minimaliai mastyti nereikia...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-30 21:43 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Ai, imsiu ir paaiškinsiu. DĖMESIO! SPOILERIAI!
Niobius wrote:
Filmui einant i pabaiga taip ir nesupranti, del ko tas blogietis zudo visus
Todėl, kad jis - East India Trading (angl. prekybos) kompanijos atstovas. Kas gali būti nemaloniau prekybos kompanijai, nei piratai?
Quote:
ko ten ta deive siekia,
Laisvės :)
Quote:
kodel jack sparrow pakiso sirdi taip?... Filmo pabaiga irgi keista, kodel legolasas taip noriai tapo skrajojancio olando kapitonu ir isvis kaip jis ten, kaip suprantu budamas jau mires kaip ir, pasimylejo su savo pana...

Todėl, kad Legolasas jau buvo mirtinai sužeistas ir jam vis tiek būtų chana. Vienintelis kelias - tapti Undeadu. Bet šitas undeadas yra geras - jis rūpinasi žuvusių jūreivių sielomis, o Deivis Džounsas į tokį kilnų darba spjovė, todėl tapo Ktulu :)
Pasimylėjo vėlgi dėl to, kad tapo undeadu. Dabar jo toks darbas: dešimt metų rūpintis sielomis (palydėti jas į World's Endą) už tai gaus vieną dieną su savo pana kokioje romantiškoje salelėje.
Quote:
Rodos, veikeju charakteriai keitesi taip kaip reikejo rezisieriui.
Kalbos apie laisve ir kitas siu laiku vertybes, tai juoka kele, bet siaip liudna buvo...
:) būtų keista, jeigu jie būtų keitęsi taip, kaip nereikėjo režisieriui. Veikėjų charakteriai šiame filme pakankamai įdomūs. Ypač Sparow.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 1:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Su klaikiais sizofrenijos priepuoliais ir asmenybes susidvej... :roll: multiplikacija. :wink:
Ganetinai neblogos scenos.
O del viso filmo is esmes... :o hmmm... tai pati niuriausia ir liudniausia komedija kokia man teko regeti.
Bet laikas neprailgo, todel manau, kad tai nera blogai.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 9:24 
Offline

Joined: 2007-05-03 14:27
Posts: 26
Na nemanau, kad tai pati blogiausia komedija, nes teko matyti ir blogesniu pvz: "40 dienu, 40 naktu" arba kad ir "Pats baisiausias filmas", kurio pirmos dalys buvo gal ir nieko, bet po to tikras shlamshtas. O chia, kaip sake Mau, vien ka reishkia ponas Zhvirblis su savo juokeliais ir shizofrenijos priepuoliais :lol: Taigi piratai nera jau toks blogas filmas, nes yra ir blogesniu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
O as kada sakiau, kad blogiausia?

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-09 20:42
Posts: 76
Location: Vilnius
sylvanies wrote:
tai jei net tokiu dalyku nesupratai, tuomet:
a) ziurejai per kompiuteri, praleidinedamas vaizda iki tol, kol bus koks nors veiksmas.
b) Nesupranti net minimalios anglu kalbos
c) tau tinka ziureti tik amerikietiska pyraga, nes ji ziurint net minimaliai mastyti nereikia...
a) jo, ziurejau per kompa, bet nepraleidinedamas scenu.
b) anglu kalba suprantu tikriausiai geriau uz tave
c) amerikietiskas pyragas "tupas" filmas ir kitoks nesistengia buti. Karibu piratai tupas filmas, bet stengiasi buti "kietas". O ka tu ten tokio jau ismastei? heh.

Maumaz, aciu, kad paaiskinai :) (cia be sarkazmo)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 12:05 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
Todel, kad jei suprastum, tai nebutu maumui reikeje aiskinti nieko. Kadangi nesupratai, susidare tokios ishvados, kaip mano. Jei jos neteisingos, tai atsiprashau.

karibu piratai manau labiausiai atitinka pasakos, ar net fentezy, zanra. Pikti piratai, kuriu piktumas komishkas ir "netikras". Sukti likimo vingiai, kurie nera sukti. Juokeliai ir komishkos situacijos, kurios automatishkai kyla besivystant filmui. Manau labai nesuklysiu sakydamas, jog dauguma tu "bajeriu" buvo net nekurti scenaristo, o daromi expromtu..

Visa beda, kad zmones i filmus ziuri kaip i meninius filmus, kuriuose tikisi pagauti realybe. Amerikietishkame pyrage realybes buvo (kad ir susijusios su lovos reikalais), shtai piratuose - nebent kartuves, ginklai, ir drabuziai.

Butent tame ir esme, kad piratai yra totali fikcija. Ja galima priskirti fentezy, bet ne viduramziu, ne elfu krashto, ne steamwork, bet butent piratu amziui, kuris vyksta europos ekspancijos per pasauli laikotarpiui.

O kad piratai yra kietas filmas, sprendzia ziurovai, o ne kurejai. Jei tu manai, kad sprogimai, ar mushtynes yra kietai, vadinasi tai tavo nuomone.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-31 13:00 
Offline

Joined: 2007-05-03 14:27
Posts: 26
O kas sake, kad ten ieshkoma autentishkumo ar istoriniu faktu patvirtinimo? Ash tai ju neieshkau ir butu juokinga ju ieshkoti, nes aishku, kad tai fentezi, na gerai, jei jau norit tai pasaka :wink:. Ir menishkumo, juk ne koki Tarkovski ejom zhiureti, chia nereikia ieshkoti. Ankschiau vietoje "vaidybinio filmo" savokos buvo vartojama "meninio filmo" savoka, bet tai nereishkia, kad tai buvo menas.
Tokiame filme ieshkoti gyvenimo prasmes, ar istorishkumo truputi juokinga. Taigi, kaip sakiau, filmas skirtas atsipalaidavimui ir filmas tikrai nesuteiks daugiau gyvenimishkos patirties ar sielos atgaivos, tam jis ir neskirtas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited