Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 11:08

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-23 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Net nezinau, paciam netiketa buvo :roll: Turbut labai gudrus esu :)

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-24 19:45 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Kriol wrote:
Nedristu vertinti kuri pabaiga geresne...taciau butu idomu, jei pabaiga butu visiskai EVIL :twisted: , kad visiskai niekas neisgyventu (jau prispoilinta, tai mano komentaras jau nieko nebepakeis), pvz. alternative ending'e: zombis "Petras" abgauna musu heroju, gauna savo meile, ir tada iszudo visus :roll: Nzn ar butu good, bet butu unexpected :) O dabartiniame kine butent netiketumai vertinami geriausiai...kitavertus nebutu suplanuoto pratesimo pagalscenariju, bet manau geras scenarijaus autorius galetu issisukt. Na va pripezejau. :roll:
Vien zombio "atejimas i prota" unexpected, o imho dedant viena unexpected ant kito gaunasi nelabai kas.

O pati alternatyvioji pabaiga nelabai man, ishvis butu neaishku kodel filmas pavadintas "I Am Legend", su "tikraja" pabaiga bent kazhkiek galima pagryst.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-25 1:58 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
sarua wrote:
O pati alternatyvioji pabaiga nelabai man, ishvis butu neaishku kodel filmas pavadintas "I Am Legend", su "tikraja" pabaiga bent kazhkiek galima pagryst.
Manau, kad alternatyvios pabaigos net nebandyta susieti su pavadinimu. Paskaitykite verčiau knygą, kurios motyvais susuktas šis filmas. Ten visai kita pagrindinio veikėjo bei pačios istorijos koncepcija ir knygos pavadinimas visai kitaip (mano nuomone, daug įdomiau) įprasmintas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-25 14:19 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Nemanau, kad rastume daug pagal knyga statytu filmu kurie kazhka geriau/idomiau perteikia :wink:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-26 12:18 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
sarua wrote:
Nemanau, kad rastume daug pagal knyga statytu filmu kurie kazhka geriau/idomiau perteikia :wink:
Čia aišku, rizikuoju būti užmėtytas supuvusiais pomidorais, bet man "Dvylika kėdžių" filmas labiau patiko nei knyga. Knyga per daug tokia persisunkusi :o

Kad nebūtų offtop'as: alternatyva pabaiga, ko gero, buvo sugalvota iš lempos režisierių; nors tai kažką paaiškina galbūt, tačiau tokią pabaigą derėjo vystyti ir anksčiau, kokių hintų mestelti apie galima zombių "žmogėjimą"; tad tikroji pabaiga tikrai geriau tiko filmui.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-26 13:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
frontas5 wrote:
Čia aišku, rizikuoju būti užmėtytas supuvusiais pomidorais, bet man "Dvylika kėdžių" filmas labiau patiko nei knyga. Knyga per daug tokia persisunkusi
Po vieną ar du pavyzdžius turbūt kiekvienas rastume. Kaip ir sakė Sarua: nemanau, kad rastume daug :)

O „I am legend“ abi pabaigos must die.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-26 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Patiko tik pradžia...
pakui - muilas.
O zombiai kokie į Golumą užtai panašūs. Vyyy :lol:

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-05 23:32 
Offline

Joined: 2007-08-30 19:35
Posts: 8
Knygos neskaičiau. O filmą prieš kelias dienas per kompą paveizėjau. Draugė pasakojo, kad jis tikras niekalas ir jame beveik nieko nelikę iš knygos. Tai buvau nusiteikus visiškam š******. Tad galiausiai jis man visai patiko. Beabejo, kaip jau rašėte, pirmos 20min yra geros, o po to tik prastyn. Kas patiko, kad tu zombių/monstrų ne tiek jau ir daug; kažkaip galvojau, kad bus tik šaudo/gaudo/pjauna. Patiko apleistas miestas. Patiko, kad nebuvo jokio skubėjimo; pakankamai lėtas veiksmas. Tik nepatiko, kad pabaiga taip greitai "padaryta".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-07 14:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
mieloji hobite,
čia tema apie knygą, ne apie filmą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-07 14:41 
Offline

Joined: 2007-08-30 19:35
Posts: 8
Nomad wrote:
mieloji hobite,
čia tema apie knygą, ne apie filmą.
Čia berods tema "Kinas ir video". Kiek suprantu yra atskira tema "Literatūra". Vienoje galima aptarinėti knygą, kitoje - filmą :roll: Pažadu būti atidesnė rašydama komentarus :wink:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited