Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 18:58

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-02 13:29 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O taigi bet tačiau žaidimų krūvelė su Indžiu jau yra. Tiesa, tos adventure jau senos, ale jos vis tiek buvo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-02 14:02 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Šaldytuvas rulz!!!

Iš esmės nepatiko pirmos 20 min, kur truputį buvo per daug šaudo-gaudo stiliaus bullshit'o (nesakau, kad jo nebuvo ankstesniuose Jones'o nuotykiuose, tačiau jie buvo kiek kitokie). Kažkur skaičiau, kad šio filmo scenaristas rašė ir Die Hard 4, kas daug ką paaiškina :) O vėliau filmas- puikiai tiko į bendrą Indiana Jones dvasią


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-02 15:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 1:15
Posts: 115
Location: Vilnius
Pries savaite pasiziurejus ankstesnes dalis, naujausia dalis visai gerai suejo.
Reiketu pagirti uz islaikyta stiliu, na ir aisku siek tiek papeikti uz nesamones:
Braunasi kolona per neizengiamas dziungles, nushaunama pirma kruta masinele su pjuklais, ir po minutes jau action scena tvarkingame takelyje su 3 eismo juostom :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-02 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-02 17:33
Posts: 193
Location: Vilnius
Loginių nesąmonių ten buvo su kaupu, ale kiek pamenu, netrūko to ir ankstesniuose filmuose.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-06-04 0:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
na, "pasitikėti ar nepasitikėti" nuotykiniu fantastiniu filmu - ką aš žinau:D
man kažkaip tai nerūpėjo.

sužiūrėjau visai smagiai:) taip, kino teatre.

ai, nu, ką gąsdina tie spoileriai... gąsdina?;/

jei kriokliai būtų buvę žemesni, skruzdėlės ne tokios didelės, o šaldytuvas kritęs ne iš taip aukštai - smagumo nebūtų nei daugiau, nei mažiau. užtat kokios juokingos detalės - kūjis ir pjautuvas ant kgbistės-ukrainietės nugaros, tie švilpikai dykumoj, profesoriškas negalėjimas pertraukti dėstomo sakinio, "sakykit, kad tai virvė", moksliukų ir baikerių peštynės, rapyros (rapyros!) blogio arsenale bei fechtavimasis džiunglėse ir pan... o tas Sandėlis, Pilnas Dėžių - pamenu, kaip Indis ten atvežė Sandoros skrynią, tai buvo vienintelis kadras, kurį aš įsidėmėjau iš tos dalies:)).
taip, snukdaužio galėjo būti ir mažiau.
taip, geriečiai laimėjo, blogiečiai pražuvo, jei būtų atbulai, aš sakyčiau, kad filmas blogas:}

tiesa, kas mane nervina, tai pastovus bjaurus elgesys su arxeologijos vertybėmis bei faktas, kad jei kas filmuose randa senovinį lobyną, jį būtinai užpils vanduo.
dar knisa netikroviški čiabuviai ir zanudni ufonautų tipai.


bet ką gi, H.F. sukuria personažą, kuris verčia juo pasitikėti, ir tai didelis filmo pliusas - teigiamos emocijos. nafig man 'tikroviška realybė', galiu ir per 'panoramą' pažėt;/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited