Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
 Post subject: The Dark Knight
PostPosted: 2008-07-25 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Ka tik is perziurios.

Na, nenuvyle tenka pastebeti, drasiai asmeniskai man stipriausias filmas apie batmana, taip pat drasiai vienas stipriausiu shiu metu filmu. Ar vertas top1 imdb? asmeniskai nemanau, bet drasiai vertas buti tam tope ;) Vaidyba puiki(ypach visu ishliaupsinto jokerio), veiksmas keicia veiksma ir tikrai nera kada nuobodziauti :) Must see this year

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-29 9:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Paveizėjau ir aš. PAsakyti galiu tiek, kad tai tikrai geras ir įdomus filmas, tačiau tikrai negalima jo statyti pagal reitingus aukščiau Krikštatėvio, Septynių samurajų ir visos kitos klasikos. Paprasčiausiai nepakyla į tą lygį, nes filme yra išlikę ir keletas erzinančių klišių, o ir pats filmas nepalieka gilaus įspūdžio su apmąstymais. Tiesiog - puikus filmas pramogai, kurį tikrai įdomu žiūrėti.

Ką tikrai galima pagirti tai aktorių vaidybą, kuri sukrapštyta gera ir atitinkama, nebėra akmeninių veidų a r kvailo maivymosi. Senokai bemačiau pirmąjį Batman'ą su Jack'o įkūnytu Džokeriu, tai sunku lyginti, bet a.a. H.Ledger'is tikrai puikiai įkūnijo šitą personažą (net pradėjau savotiškai juom žavėtis, kai žiūrėjau apklausos sceną). Batman'as rimtesnis ir juodesnis, efektų netrūksta, žo - 9/10

Papildau: ką tik užejau patikrinti filmo reitingo http://www.imdb.com/title/tt0468569/
ir ką pamačiau? Spaudžiant ant jo vietos tope, išmeta ne top250 sąrašą, o bottom 100 - kažkas gražiai pahakino šioje vietoje :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-29 18:34 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Ko gero, geriausias mano matytas filmas iš visos betmaniados. Pakankamai purvina ir žiauri juosta, pats Betmenas pagaliau įgavo minimalaus tamsumo ir dvilypumo.

Castingas irgi - sakyčiau, idealus. Nicholsono Jokeris buvo artimesnis komiksams, daug davė ir pati Nicholsono charizma, bet Ledgerio Jokeris - nepalyginamai šiurpesnis ir realistiškesnis psichopatas. Apskritai, panašumo į realybę daugiau (bet sumažėja romantikos, kitąvertus), va, net ir CIA vienam epizode buvio paminėti ;)

Sakyčiau, Betmanas iš komiksų virsta "sci-fi based" trileriu. Kas, mano vertinimu, labai gerai.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-29 19:43 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-15 0:49
Posts: 88
Location: Vilnius
Vienas geriasių šių metų filmų, ir net kai kur geriausias.. Pagaliau Batmanas tapo tuo, kuo taip laukiau. Ne idealiu superherojumi, kuriam viskas sekas ir kuris visus gali išgelbėti net budamas leisgyvis, o išgelbėjęs pavyrsti miesto didvyriu, o žmogumi, su savo antrąja tamsiąja vidine puse, kuris turi pasirinkti viena blogybę ir dviejų..

Dar sužavėjo tuo, kad sedėdamas kino teatre ir žiūrėdamas filmą aš nei karto neatspėjau, kas bus toliau.. Na žinot, kaip dažniausiai būna, kad sėdi žiūri, o mintyse jau žinai kuo ši scena ar filmas baigsis. O šį kartą to nebuvo. Veiksmas keitė veiksmą, šedevriniai scenarijaus vingiai keitė vienas kitą tai dažnai, kaip Džokeris žudė žmones..

Na ir aktoriai. Batmenas šiame filme žymiai realistiškesnis, tamsesnis, primenantis kiekvieną iš mūsų viduje slypintį kitą žmogų. Na ir žinoma Džokeris. Tiesiog fantastiškas, tokio blogiečio, iškrypelio ir niekšo dar nesu matęs. Jis įkūnitas taip meistriškai, kad, kaip pasakė frontas5 "netgi imi juo žavietis ir jį suprasti". O jo, manau kūltinėmis tapsiančios frazės kaip "Why so serious?" ir kitos, taip įstrigo mano atmintyje, kad jau senai užknisau jomis savo bendradarbius, kartodamas kas dešimt minučių tą patį ir tą patį.

10/10. Must see in cinema.

_________________
http://fantascius.lt - Sveiki atvykę į Fantastikos ir Fantasy pasaulį..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-29 23:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Na kaip suprantu busiu balta varna.
Paskutiniai 2 Batmanai man labai nepatiko, ypac pastarasis. Kur dingo Gotemas su savo ispudingais dangoraiziais, su savo mazom gatvytem, kuriose zuja ivairaus plauko zmones, kur dingo Gotemo paminklai i kuriuos paziurejus pajunti visa miesto didybe. Sis miestas visada suteikdavo filmui dvasios. Pats Batmanas prarado ristinguma, ramuma, solidaruma ir dzentelmeniskuma, o posims, juk jis yra super didvyris ir turi buti tobulas! (Apskritai C.Bale - blogiausias Batmanas (IMHO)) Filmas ir viskas aplink ji ir jame pasikeite. Galiu pasakyti, kad vakar pamaciau, tik nebloga trileri, kuri isgelbejo tik H.Ledgerio vaidyba (amzina atilsi jam), taciau tas susizavejimas Batmanu dingo.

Ir dar (bet cia jau biski SPOILERIS):
Labai nepatiko, kad istorija neatitinka tolimesniu filmu ypac H.Dent'o linija.

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-30 14:36 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Kriol, kiek komiksų apie Betmeną esi perskaitęs?
Nes šitas (žiūrėti temą) Betmenas yra arčiausiai TIKROJO, t.y. komiksinio Betmeno.
Nėra nė vieno TOBULO supedidvyrio, visi jie dvylipiški. Geriausias pavyzdys - Hulkas. Dažnai didvyriai nekenčia savo supergalių, nors ir naudoja jas gelbėti žmonėms. Praktiškai visi geriečiai (teigiami herojai) anksčiau ar vėliau bent po kelis kartus yra bandę mesti savo "superdidvyrio profesiją", ir būti paprastais žmonėmis. Tačiau pareiga priversdavo vėl aukoti savo gyvenimą, laisvalaikį dėl kitų gerovės.

Pirmieji Betmeno filmai balansavo ant nuotykių parodijos ir komedijos ribos. Komiksuose Goteme nėra tiek daug visokių nesamoningų statulų, kurios puošia Gotemą kine, tad "Batman Begins", "The Dark Knight" yra arčiau komikso, nei pompastiški "Batman Forever", "Batman and Robin".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-30 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Nesu skaites nei vieno komikso, tad man vertinimo skale sukonstruota pagal ankstesnius filmus, kurie man palikdavo tikrai didziuli ispudi.
Beveik visi tavo isvardyti personazai nera superdidvyriai, jie labiau yra situaciju aukos - Hulkas toks gavosi del nepavykusio eksperemento, X-Men yra siaip mutantai, kovojantis uz savo buvi, o ne uz zmonyja. Vienintelis superdidvyris yra zmogvoris, kuris sutinku, kad nera visiskai tyras, taciau man jis yra tiesiog kitoks negu Batmanas. O tobulas superdidvyris tikrai yra ir tai Supermenas.

_________________
Spincia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-30 14:59 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na, man tai vienas geriausių pastaruoju metu matytų veiksmo filmų. Iš pradžių net nesiruošiau žiūrėti, nes "batmanas? :D". Tačiau paskaitęs komentarus parsisiunčiau ir manau, kad eisiu į kiną :) Man nepatiko ankstesni batmanai, tad sutinku, jog šis neturi ankstesnių filmų dvasios :) Ale filmas puikus :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-30 19:09 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Kur dingo Gotemas su savo ispudingais dangoraiziais, su savo mazom gatvytem, kuriose zuja ivairaus plauko zmones, kur dingo Gotemo paminklai i kuriuos paziurejus pajunti visa miesto didybe.
Leisk pastebėt, jie dingo dar prieš tris filmus, paskutinįkart kažką dar reiškė 92-ųjų "Batman Returns".

Taip, statulos buvo super, ir kapiniškasis zoologijos sodas taip pat. Bet niujorkiškasis Gothamas man netrukdo, tiesą sakant, tuo ir patinka - šiuolaikiškumu.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-30 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
Quote:
Leisk pastebėt, jie dingo dar prieš tris filmus, paskutinįkart kažką dar reiškė 92-ųjų "Batman Returns
Nu kad ne. :? Batman Forever(1995) ir Batman and Robin(1997), siuose filmuose Gotemas islaiko savo linija. Netgi Batman begins, dar yra siojiu tokiu Gotemo bruozu.

_________________
Spincia


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited